Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 105

Téma: Asus P750 - QVGA WM6.5 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 21854 5.0.80 - xcZonee + SirfStar update

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Máš i kartu jiného operátora ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Bohužel ne, jsem věrný zákazník Až seženu jinou, zkusím to s ní. O2 jsem kontaktoval několikrát, vžda to skončilo odkazem na jejich placenou linku, kde ovšem nic nevyřeší se závěrem bude se jednat o chybu či vlastnost zařízení :sarcastic: Již tam víc volat nebudu, zkusím, až se k tomu dostanu, dojít na jejich prodejnu, pokud tam ovšem něco vyřešíme :?

Registrace
    Oct 2007

Zkus kontaktovat Klokansofta. Možná nějak pomůže s O2.

Registrace
    Oct 2007

Nová verze FW pro GPS čip SirfStar je ke stáhnutí na straně 1.
    Verze FW : GSW3.5.0 (stávající GSW3.2.5)

Jak na to :
    - nakopírovat 3x přiložené soubory do root SD karty + telefon do nabíječky
    - spustit flash GPSFWUpdate.exe
    - vyčkat do konečného naflešování
    - vypnout zařízení a vysunout baterii na 1 až 3 minuty

Nastavení comu :
    COM2 baud 4800

Flash na vlastní riziko, doporučuji jen zkušeným uživatelům ! Nebo po poradě.
    Otestováno na mém přístroji.

Vylepšení a detaily :
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Je těžké změnit jazyk v této ROM v polštině? Pokud ano, jak? Bohužel jestm ležela v tomto tématu, takže se mě zeptat trpělivost, nebo je-li k dispozici, nebo by to mohl být někdo, s úctyhodnou fóra manipulaci uživatel přepsat rom do polštiny? Neznámý český jazyk a omlouvám se za chyby.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Ahoj, nainstalovala jsem si tuhle ROMku a jsem s ní spokojená
    Jediný detail co sem zatím zaznamenala je, že joystick občas nereaguje když je mobil v pohotovostním režimu a chtěla bych se např přesunout směrem dolů na další nabídku Titanium menu...to je ale jen detail, daleko víc mě trápí datové připojení, protože GPRS opravdu potřebuji.
    S originální ROMkou se mi sami nastavilo gprs, mms atp. S touto ROMkou bohužel ne, tak jsem si vše dokonfigurovala ručně podle pdf návodu pro O2 ze smartmanie.
    Ani potom ovšem datové připojení nefunguje ("Vzdálená strana toto připojení ukončila"). Je možné že je návod už zastaralý a některé detaily se změnily, nebo jsem prostě jen někde něco zvrtala...
    ale spíš mě zaráží ze k tomuhle kroku vůbec musím dojít a nenakonfiguruje se to už samo.
    Vám ostatním GPRS na P750 s touhle ROMkou jede? Nastavovali jste to ručně? Nebo kde dělám chybu?
    Díky

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Tak vyřešeno, stačilo si "jen" ještě pořádně pohrát s nastavením a vyzkoušet různé kombinace

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Prosim vas kde najdem cely postup tejto instalacie???dakujem

Registrace
    Oct 2007

Ahoj 750ky, po delší době je k dispozici nový FW postavený na 21854.
    Link na straně 1, jako vždy.
    Díky za feedback...

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Díky moc za nový firmware. Zatím jsem ho ještě nezkusil, protože se chci zeptat jestli plánuješ VGA verzi a jestli jo, tak kdy? Jsem na VGA docela zvyklej, takže bych si radši chvilku počkal, ale jestli to v plánu v nejbližší době nemáš, tak zkusím tu QVGA verzi.

A ještě mám dotaz zda ta verze 5.2.21854 5.0.80 je už s tím zavíracím křížkem dole?

Díky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Hunter
    Bohužel ne, jsem věrný zákazník Až seženu jinou, zkusím to s ní. O2 jsem kontaktoval několikrát, vžda to skončilo odkazem na jejich placenou linku, kde ovšem nic nevyřeší se závěrem bude se jednat o chybu či vlastnost zařízení :sarcastic: Již tam víc volat nebudu, zkusím, až se k tomu dostanu, dojít na jejich prodejnu, pokud tam ovšem něco vyřešíme :?
    Ad mizejici ikona GPRS - dnes po zapnuti GSM tam ikona stale je i nyni (tedy po nekolika hodinach), O2 asi neco zmenil v siti.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak ta ikona tam byla jenom asi jeden den nebo dva, pak zase nic, a dnes ji tam od rana zase stale mam. Takze je jasne, ze to ma souvislost se siti, pokud by nekdo mel O2 pausalni kartu, at se podeli o zkusenosti s tou ikonou.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Tato ROMka je uzasna, ale mam dva problemy se kterymi si nevim rady a snad nekdo pomuze. V exploreru mi HW klavesnice pise JEN cisla, pokud chci psat jakakoli pismena, musim si zvednout a pouzit SW a to je pri nejmensim neprakticke. Dalsi a pro me podstatnejsi problem je v tom, ze tato ROMka asi nema podporu SIM TOOLKT ktery potrebuju k tomu abych mol uzivat SMS Banku. Jak mohu tyto asi jedine nedostatky ROMky odstarnit?

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Má někdo zkušenosti s provozováním této ROM na zařízení s 64MB RAM? Jak to vypadá s pamětí, funkčnost a plynulost systému, provozování navigace, atd.?

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Mam tuhle ROMku na 64MB zarizeni a je super s rychlosti. Navigace mi jede TomTom uplne krasne, nahravani hovoru aj interni hry super. Ale pokud pouzivas Sim Toolkit jako treba SMS Banka nebo Mobil banka, jizdni rady atd. tak to tato romka nemumi a nikdo mi nedokazal poradit. Podobny problem je pokud casteji pouzivas mobilni internet explorer, ten z HW klavesnice nemumi pismena, jen cislice. Jinak je ale tato rom velice povedena, ja bych ji dal za dva

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Reakcí: 1365
    Poslední příspěvek: 25-08-2015, 15:16
  2. Asus P750 - upgrade z 64MB na 128MB RAM
    Od Lobo_ce4you v sekci P7xx
    Reakcí: 152
    Poslední příspěvek: 19-01-2011, 17:25
  3. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 19:49
  4. Reakcí: 589