Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 105

Téma: Asus P750 - QVGA WM6.5 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 21854 5.0.80 - xcZonee + SirfStar update

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

...zdravim vsechny "sestpetkare" na 750-ce... :-) uz se tak nejak nemuzu dockat VGA verze...Pitka uz se taky nemuze dockat az u toho prozije par bezesnych noci :-) ...
    Pitka: je to tak mistre?

...samozrejme pak budeme Pitku za to nosit na rukou...klidne i zlamanejch ...
    ...a tak si rikam kdy asi tak bude :-)
    ...uz? :-)
    ........
    .......
    .......
    ....a ted? :-)
    ..... tak jeste pockam no :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

hehe, ctes mi myslenky

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Já už počkám na final od m$. Mělo by to být snad během května.
    Jinak bych se zbláznil z neustálých releasů :sarcastic:
    Navíc ani final nebude bez chyb.
    To teprve začne až se dostanou telefony s 6.5 mezi lidi a firmy začnou vydávat softy na 6.5.
    Vyděržat´.........

Registrace
    Oct 2007

1RC 6.5 pro 750 je venku.
    Postavena na novém jádru 232. 2kové řady jsou laděny htc a 5kové přímo m$.
    Nová aplikace LiveSearch je v ENG.
    Systém obsahuje již komplet of. češtinu.

Díky za feedback.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

zdravim panove zkousim ted tu verzi 6.5rc a vse zatim parada o hooodne to je rychlejsi nez 6.1 co sem ocenil byla opet standartni kamera jak byla na offic verzi softu zatim mam vyzkouseno sk tools,resco manager a resco photo viewer,phone alarm ,vito button mapper ,igo 2006 plus a vse bezi zatim bez problemu no ale zasekl sem se na bluetoothu nejsem schopnej nic prijmout nejak ikdyz uz se nejak zviditelnim tak se to bud nespoji nebo spojeni selze ja odeslat muzu vse pls radu diky pripadne jine reseni
    diky panove
    to pitka : dobra prace :yes:

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Systém je docela svižný a co jsem vyzkoušel, tak funguje. Nainstaloval jsem AE Button, SPB Diary, SPB Pocket Plus, TomTom a řadu dalších programů. Problém mám jedině s foťákem - při spouštění většinou nahlásí nedostatek paměti a nejde. Paměť mám rozšířenou na 128. Co mě ale mrzí a o co bych rád poprosil je více aktivních jazyků do T9. Standardně je tam pouze čeština. Určitě by někteří uvítali i jiné jazyky, jako třeba angličtinu nebo němčinu. Jistě by to nebyl technický problém, tyto jazyky aktivovat. Z mého pohledu není naopak nutné ztrácet čas vyšším rozlišením - na takhle malém displeji to reálně přinese více škody než užitku. 640x480 jsem na P750 otestoval a rád jsem se pak k 320x240 s WM6.5 vrátil. Díky Pitko a přeji hodně elánu do dalšího vývoje!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

imh1975:Pokud by jsi měl čas můžeš otestovat moji QVGA Rom...zatím na 6.1: http://www.wmmania.cz/forum/viewtopic.php?t=33795

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Thompson: Díky za odkaz - jižl jsem tvojí únorovou rom již v březnu nainstalovanou a byla fakt dobrá - absolutně stabilní, rychlá a bezproblémová. Jen mě tam štvala ta ruská klávesnice (vždy se mi nějak implicitně aktivovala, ačkoliv jsem měl nainstalovanou jinou) a nedotažená česká T9. Na angličtinu jsem si zvyknul, ale čeština je příjemnější. Bohužel, na testování nové verze teď moc času nemám a již se vlastně ani na WM 6.1 vracet nechci... Pokud se ti podaří poladit rom na WM 6.5, rád jí pak vyzkouším. Obávám se totiž, že Pitka zase začne postupně ladit nějaké Gligy a zvyšovat rozlišení, přičemž stabilní, rychlou a bezproblémovou CZ WM 6.5 rom na P750 v rozlišení 320x240 nikdy nedodělá... Jinak vám všem fandim, tyhle věci jsou ale děsnej žrout času a já ho mám fakt hrozně málo.

Registrace
    Oct 2007

imh1975 :
    nějak nerozumím, co myslíš : nedodělá rychlou a bezproblémovou CZ WM 6.5 rom na P750 v rozlišení 320x240 ??
    Vždyt´toto je rychlá a stabilní ROM. A již skoro hotová :O Pracuji na ni již několik měsíců.
    Samozřejmě některé problémy jsou mimo mě a já je nemohu všechny opravit. To je věcí programátorů OS.
    Jsem schopnej už upravit i některé chyby, ale nejsem žádný pánbůh a rovněž i já se učím každý den novým věcem.

Naposledy vysvětluji :
    1. neznamená, že pokud je vyšší verze jádra či aku tak je systém stabilnější nebo rychlejší.
    Toto je největší omyl s kterým se setkávám !!

2. rychlost v jednotlivých OS (resp. jádrech) je víceméně stejná, max. v rozmezí statistické chyby či jednotek procent.
    Větší rozdíl jsem zaznamenal jen v 6.1 vers 6.5 a to bez chmonu/titanizeru. Tam byla vyšší rychlost a odezva asi do 10% pro 6.5.

Na toto téma rychlosti a spolehlivosti by šlo napsat elaborát.
    Jenže je to docela zbytečné, když dokolečka píšeme stejné rady a nikam se vlastně neposouváme.
    A opravdu se musím někdy zasmát, když čtu některé podivné příspěvky.
    Tedy s prominutím.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Ruská klávesnice vyřešit půjde...momentálně používám ofic...
    pitka:Jde o to, že kdyby si nakrásně udělal nejlepší QVGA Rom, tak jí za pár měsíců z edisku stáhneš a nahradíš ji VGA verzí, která je třeba pro mě nepoužitelná.K rychlostem buildů, to myslíš vážně?Pokud by platilo, to, co říkáš, proč by výrobci dělali nové buildy a verze OS, když by nárůst výkonu(rychlosti) byl v řádu 0%?
    A v tomhle má imh1975 pravdu jak dlouho tu byla QVGA 6.1?Měsíc, dva?Pak přišli Rusové s tím ůžasný objevem :sarcastic: a všichni byli poblázněni do VGA na 64mb RAM.Vážím si tvé práce, ale tohle je čistá pravda a určitá diskriminace 64ramkařů.

Registrace
    Oct 2007

thomson :
    je vidět, že patříš k lidem, kteří si nenechají poradit. A to je vlastně dobře, je to taky cesta. Je lepší si na to opravdu přijít sám.
    A prosím přestań tady na tomto threadu prezentovat romky, které si právě od rusů získal.
    Z tvých postojů je jasně vidět, že vůbec nevíš o čem mluvíš. Tohle psát tak se stydím jít mezi lidi.
    Jenom doufám, že toto není nová česká vlna demence.
    Koho, že diskriminuji ? Tomu se říká totální bláááázinec a hodněěěě veselýýááááuuůů ? To je pomalu na léčení.:O

Ze začátku jsem použil na studium vga patch, ale nikdy jsem ho nepoužil a upravil dle sebe.
    I když není bez chyby.

ps :
    prosím, někteří přestańte blbnout. Anebo zpět do školky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Já taky její původ netajím, ty jsi taktéž 6.1 romku získal, pokud se nepletu od Asusu(běží teda, alespoň na stejném jádře).Pravda to není diskriminace, ale v tvé plné VGA super Glide ROMce je P750 jen hezké těžítko s 9 mb volné Ram.Podle mě je dementní něco jiného, ale nebudu přízemním způsobem urážet některé uživatele P750, jako ty mě.Za upozornění na svou ROMku se omlouvám, odkaz si hodím do podpisu, budeš jistě klidnější.Tohle je můj poslední příspěvek v tvých tématech o ROMkách.

PS: Jsem Thompson, ne thomson .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

... z hluboka dýýýýýýchat z hluboka dýýýýýchat.... :-) :-) :-)
    mistře tak tedy po týdnu testování jsem se vrátil k předešlé třetí verzi....samozřejmě že je to možná jen na mém prazvláštním (nediskriminovaném 128mb ) zařízení :-) :-) :-) ,ale rc verze se mi docela sekala.... a taky nevím jestli jen u mě ale neběhala správně hra bublle breaker a vyhazovalo to nějakou chybovou hlášku...v životě bych na to nepřišel ,ale vysvětluj to mojí čtyřleté dcerce proč ji nebublaji bublinky :-)
    ...taky asi zřejmě patřím k opačné straně zde přispívajících ,ale už se těším na vga rom.

Registrace
    Oct 2007

jj vím o tom, už mám hotový fix. Tam by mělo všechno makat.
    Kolik dělá dcera bodů ? Synátor mě porazí jak nic

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Ten tomík je nějakej vostrej To nic ovšem nemění na tom, že nechápu, o co mu vlastně jde. Pokud mu nevyhovuje ROM od mistra pitky, tak proč si tam nedá jinou, nejlépe tu svojí, v tom hrozném QVGA rozlišení. Nikdo ho nenutí, nepřesvědčuje, neterorizuje, ale on přesto nadává a plete slovo diskriminace někam, kam vůbec nepatří. Prostě by to měl brát tak, že mistr pitka zajistil podporu pro své zákazníky s upgradovanou RAM a tuším, že na první stránce některého z diskuzních témat jasně a zřetelně odrazuje uživatele s 64 MB RAM aby se drželi oficiálních romek, že jim to poběží o dost hůř. To mi pak připadá, jak když tu vzlyká dítě že to auto nejede, když tam nejsou kolečka...Každopádně k tématu, Pitko, skvělá práce, zatím se věnuji bohužel práci, takže na asus tolik času neni, ale už se nemůžu dočkat VGA verze... (to bych si vzal snad i dovolenou )

Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1365
    Poslední příspěvek: 25-08-2015, 15:16
  2. Asus P750 - upgrade z 64MB na 128MB RAM
    Od Lobo_ce4you v sekci P7xx
    Reakcí: 152
    Poslední příspěvek: 19-01-2011, 17:25
  3. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 19:49
  4. Reakcí: 589