Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Otáčení Manily v Gyratoru

malcor_ce4you (47)|5.3.2009 12:28
Zdravím,

mohl by mi někdo poradit jak zabránit otáčení Manily v Gyratoru? V Eventech gyratoru mam akci "Disable (Manila)", Aplikaci má přiřazenou Manila, Orientace displeje jsou zaškrtnuté všechny, Stylus není zaškrtnutý žádný, a v akcích taky není zaškrtnuté nic. Z toho mi tedy vychází, že by při jakékoliv orientaci nemělo fungovat otáčení. Celý tento event je nad eventem Rotate takže by měl mít prioritu. Nicméně kdykoliv vytáhnu HDčko z kapsy tak je manila otočená. Nejvíc mi to vadí když mi někdo volá a mám problém posunout tu lištu pro přijmutí hovoru.

Díky za radu
lord_lucifer (22)|5.3.2009 13:12
Me otacel takhle display shell32, kdyz mam zapnutou ochranu heslem. Zakazal jsem jeho otaceni a mam pokoj.
nickname_ce4you (11)|5.3.2009 13:32
jestli si to dobře pamatuju, tak bys právě neměl mít zaškrtnutý všechny rotace, ale jen tu jednu kterou chceš (landscape). Ta akce neznamená "NEROTOVAT", ale "ROTOVAT do landscape" ....
malcor_ce4you (47)|5.3.2009 13:52
Diky, vyzkousim. Kazdopadne co to ted narychlo zkoumam tak normalne me manila nerotuje, jenom kdyz zapnu PDA hornim tlacitkem tak je orotovana. Tak uz su z toho jelen.