Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Otáčení Manily v Gyratoru

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Zdravím,

mohl by mi někdo poradit jak zabránit otáčení Manily v Gyratoru? V Eventech gyratoru mam akci "Disable (Manila)", Aplikaci má přiřazenou Manila, Orientace displeje jsou zaškrtnuté všechny, Stylus není zaškrtnutý žádný, a v akcích taky není zaškrtnuté nic. Z toho mi tedy vychází, že by při jakékoliv orientaci nemělo fungovat otáčení. Celý tento event je nad eventem Rotate takže by měl mít prioritu. Nicméně kdykoliv vytáhnu HDčko z kapsy tak je manila otočená. Nejvíc mi to vadí když mi někdo volá a mám problém posunout tu lištu pro přijmutí hovoru.

Díky za radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Me otacel takhle display shell32, kdyz mam zapnutou ochranu heslem. Zakazal jsem jeho otaceni a mam pokoj.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

jestli si to dobře pamatuju, tak bys právě neměl mít zaškrtnutý všechny rotace, ale jen tu jednu kterou chceš (landscape). Ta akce neznamená "NEROTOVAT", ale "ROTOVAT do landscape" ....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Diky, vyzkousim. Kazdopadne co to ted narychlo zkoumam tak normalne me manila nerotuje, jenom kdyz zapnu PDA hornim tlacitkem tak je orotovana. Tak uz su z toho jelen.

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-03-2010, 19:08
  2. TV out a otáčení displeje
    Od SumavaCZ_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-02-2010, 17:32
  3. Padání aplikací + rychlá ROM bez Manily
    Od Jerry7650_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-01-2010, 06:19