Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Změna obrázku vga na wvga

pavel__k (25)|4.3.2009 22:25
Možná bude složitější pochopit co přesně chci ale pokusim se to vysvétlit co nejlépe.
Mám v s2u2 nádhernou zamykací tapetu ale problém je, že je ve VGA rozlišení. To by tolik nevadilo, vše se zobrazuje, jediný co mi vadí je, že šipka, která se posouvá prstem (doprava/odemknout) je umístěná v HD dole a posuvník je o kousek výš, čili tohle mi nesedí. A teď ta úprava.
Potřebuju tu šipku jako obrázek posunout výš v nějakém programu, zkouśel jsem infanview ale prostě jsem nepřišel na to, jak ji umístit o cca 1cm jinam, než se zobrazí při otevření. V připadě, že by mi někdo byl ochoten pomoct, pošlu emailem detajlní foto pro přesnou specifikaci dotazu.
Díky
Geoffrey_ce4you (189)|5.3.2009 10:06
Nevím jestli je to, co hledáš. Šipka na posuvníku je soubor arrows.png a posuvník slide.png V rámci těchto souborů můžeš zkoušet, co S2U2 vydrží, resp. zkus změnit velikost toho obrázku a uvidíš. Já jsem si to taky předělával, včetně těchto tlačítek. Vše nahraješ do adresáře GFX v S2U2.
Matrix_DC (30)|5.3.2009 10:34
jejej...tohle jsem scháněl ale nikde to nemohu najít, mohl bych poprosit o link na tuhle utilitku pro zamykání ? Díky
pavel__k (25)|5.3.2009 11:20
Jasně, to vím. Jde o to, že pokud přepíšu tenhle obrázek, je v něm už i místo na posuvník a je výš než šipka. Proto potřebuju aby šipka a posuvník nebyla jak je na obrázku dole ale nahoře a nevim jak to provést


YES, měl jsi pravdu, změnil jsem velikost a je to....dík


00317515_wallpaper_hcQn.jpg 00317515_wallpaper_aWIg.jpg