Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Změna obrázku vga na wvga

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Možná bude složitější pochopit co přesně chci ale pokusim se to vysvétlit co nejlépe.
    Mám v s2u2 nádhernou zamykací tapetu ale problém je, že je ve VGA rozlišení. To by tolik nevadilo, vše se zobrazuje, jediný co mi vadí je, že šipka, která se posouvá prstem (doprava/odemknout) je umístěná v HD dole a posuvník je o kousek výš, čili tohle mi nesedí. A teď ta úprava.
    Potřebuju tu šipku jako obrázek posunout výš v nějakém programu, zkouśel jsem infanview ale prostě jsem nepřišel na to, jak ji umístit o cca 1cm jinam, než se zobrazí při otevření. V připadě, že by mi někdo byl ochoten pomoct, pošlu emailem detajlní foto pro přesnou specifikaci dotazu.
    Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Nevím jestli je to, co hledáš. Šipka na posuvníku je soubor arrows.png a posuvník slide.png V rámci těchto souborů můžeš zkoušet, co S2U2 vydrží, resp. zkus změnit velikost toho obrázku a uvidíš. Já jsem si to taky předělával, včetně těchto tlačítek. Vše nahraješ do adresáře GFX v S2U2.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

jejej...tohle jsem scháněl ale nikde to nemohu najít, mohl bych poprosit o link na tuhle utilitku pro zamykání ? Díky

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Jasně, to vím. Jde o to, že pokud přepíšu tenhle obrázek, je v něm už i místo na posuvník a je výš než šipka. Proto potřebuju aby šipka a posuvník nebyla jak je na obrázku dole ale nahoře a nevim jak to provést

YES, měl jsi pravdu, změnil jsem velikost a je to....dík

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00317515_wallpaper_hcQn.jpg 
Zobrazení: 46 
Velikost: 22.0 KB 
ID: 10227  
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

Podobná témata

1. Hry pro Windows Mobile WVGA
    Od Salik666 v sekci HTC & klony
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-12-2009, 12:28
  2. HTC Touch HD - WVGA FIX3