Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak získat klíč?

Pišlík (0)|13.7.2004 11:36
Jak ten klíč k programu PocketMusic 2.0 získat je mi záhadou. :( Na stránkách autora jsem nenašel žádnou možnost registrace či jiný způsob ziskání klíče.
Poraďte????
PavelR. (2184)|13.7.2004 11:56
[QUOTE="Pišlík"]Jak ten klíč k programu PocketMusic 2.0 získat je mi záhadou. :( Na stránkách autora jsem nenašel žádnou možnost registrace či jiný způsob ziskání klíče.
Poraďte????
[/QUOTE]

... poslední verzi PocketMusic (3.0) je možné vyzkoušet a následně zakoupit zde ...

PavelR.
Pišlík (0)|13.7.2004 12:16
Nejde mi o novější verzi PocketMusic (3.0). Jde mi o princip, že PocketMusic 2 je free s možností pokračovat po uplynutí doby 14 dnů získáním klíče na stránkách autora
PavelR. (2184)|13.7.2004 12:58
[QUOTE="Pišlík"]Nejde mi o novější verzi PocketMusic (3.0). Jde mi o princip, že PocketMusic 2 je free s možností pokračovat po uplynutí doby 14 dnů získáním klíče na stránkách autora[/QUOTE]

... v tom případě se obávám, že autor původně freewarové aplikace přešel na aplikaci komerční a pokud není možnost získání klíče na jeho stránkách tak je vše dáno :( a jiným legálním způsobem nelze tuto aplikaci získat ...

PavelR.
haj (91)|13.7.2004 14:07
Jenže na strankach autora je v sekci Download:
PocketMusic is 100% freeware. Enjoy!
Download freeware edition of PocketMusic for Pocket PC

Když jsem si to stáhl a chtěl nainstalovat, tak také nemohu najít registraci na webových stránkách. Po instalaci mě to odkáže na registrování www.pocketmind.com/reg.htm , ale tam je něco jiného.
PavelR. (2184)|13.7.2004 14:33
[QUOTE="Petr Hájek"]Jenže na strankach autora je v sekci Download:
PocketMusic is 100% freeware. Enjoy!
Download freeware edition of PocketMusic for Pocket PC

Když jsem si to stáhl a chtěl nainstalovat, tak také nemohu najít registraci na webových stránkách. Po instalaci mě to odkáže na registrování www.pocketmind.com/reg.htm , ale tam je něco jiného.
[/QUOTE]

... nezkoušeli jste se ptát přímo autora?

PavelR.
st.tom_ce4you (365)|13.7.2004 14:39
[QUOTE="Petr Hájek"]Jenže na strankach autora je v sekci Download:
PocketMusic is 100% freeware. Enjoy!
Download freeware edition of PocketMusic for Pocket PC

Když jsem si to stáhl a chtěl nainstalovat, tak také nemohu najít registraci na webových stránkách. Po instalaci mě to odkáže na registrování www.pocketmind.com/reg.htm , ale tam je něco jiného.
[/QUOTE]

A co tento odkaz http://www.handango.com/servlet/d/pocketmusic3.zip?s=1&p=51695&secw=4eeff472.

Melo by to byt ono, jinak Pocket Music se sklada z prehravace (Pocket Music) a Feature Pack. Pocket Music je zdarma za Feature pack se plati.
Pišlík (0)|13.7.2004 14:42
To jsem rád, že nejsem sám. Nesem žádný MP3 maniak, ale když něco má v Pocket PC fungovat tak to prověřím komplet.
reditel_ce4you (206)|13.7.2004 19:27
Ja na sve XDA II vcera nainstaloval Poket music 3.0 a vysledek? Po hodine zkouseni Hard reset! Timto jsem s PM skoncil. Holt smula. Dejte si pozor.

Jen pro doplneni verze ROM original Eurotel 1.60.00WWE
Wuffi (1599)|13.7.2004 20:06
Mno ja pouzivam GSPlayer a muzu ho jen chvalit - zvlada i OGG a dalsi formaty, ma sleep timer... A je zadara :D
st.tom_ce4you (365)|13.7.2004 20:12
[QUOTE="reditel"]Ja na sve XDA II vcera nainstaloval Poket music 3.0 a vysledek? Po hodine zkouseni Hard reset! Timto jsem s PM skoncil. Holt smula. Dejte si pozor.

Jen pro doplneni verze ROM original Eurotel 1.60.00WWE[/QUOTE]

Zvlastni, mam naprosto stejny HW i verzi ROM a PocketMusic 3.1 mi beha bez vetsich problemu. A jsem s nim naprosto spokojen az na tu cenu 20 USD:(
reditel_ce4you (206)|13.7.2004 20:47
[QUOTE="Wuffi"]Mno ja pouzivam GSPlayer a muzu ho jen chvalit - zvlada i OGG a dalsi formaty, ma sleep timer... A je zadara :D [/QUOTE]

A mas ho na XDAII? To vis, nerad bych se spalil podruhe :?

Bud tak hodny a dej sem link na stazeni.

Diky moc.
Wuffi (1599)|13.7.2004 20:54
Mam ho na DataPhone II...

Ke stazeni je napriklad ZDE
Pišlík (0)|13.7.2004 21:41
Díky. Již jsem stáhnul GSPlayer a nebudu se tím dál trápit.
Ahoj!
reditel_ce4you (206)|13.7.2004 21:51
[QUOTE="st.toma"][QUOTE="reditel"]Ja na sve XDA II vcera nainstaloval Poket music 3.0 a vysledek? Po hodine zkouseni Hard reset! Timto jsem s PM skoncil. Holt smula. Dejte si pozor.

Jen pro doplneni verze ROM original Eurotel 1.60.00WWE[/QUOTE]

Zvlastni, mam naprosto stejny HW i verzi ROM a PocketMusic 3.1 mi beha bez vetsich problemu. A jsem s nim naprosto spokojen az na tu cenu 20 USD:( [/QUOTE]

Mas asi kliku. Vim, ze to bylo 100 % timto softem, protoze do te doby, nez jsem ho nainstaloval bylo vse o.k. Ted jsem nahral vsechny programy co byly pred tim a je to zase v poradku. BTW Pocket music mi toto jiz jednou udelal, ale to bylo na iPAQu 3970 a Pocket music byl v jedne z prvnich verzi... Uz v nej nemam zkratka duveru.

Drzim Ti palce :D
reditel_ce4you (206)|14.7.2004 09:26
[QUOTE="Wuffi"]Mam ho na DataPhone II...

Ke stazeni je napriklad ZDE[/QUOTE]

Diky!:D