Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Účty POP3 a IMPAP pro Gmail

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Mám nový HTC Touch Pro a mám následující problémy:
    1) Účet IMAP: synchronizuje s gmail, ale pouze složku Doručená pošta. Ostatní složky mi v PDA zůstávají prázdné.
    2) Když zkusím účet přes POP3, nerozumí si datumy. Jediná možnost, jak něco stáhnout je dát Všechny zprávy a to mi stáhne jen staré z roku 2007! Při ostatních nastaveních (poslední 3 dny atd.) to nestáhne nic. Zkoušel jsem i změnit národní prostředí, ale bez výsledku.
    3) Jak můžu smazat nepotřebný účet? V návodu o tom ani zmínka.
    Díky předem za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Zkus se pošťourat trochu v nastavení složek v Touch PRO, najdeš u nich volbu synchronizovat tuto složku.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Jj, dá se to nastavit. Zajímavé je, že většina složek je dvakrát, jednou pod složkou s názvem účtu, jednak pod další podsložkou Gmail. Přijaté zprávy jsou v té první, Odeslané ve složce podsložky ( Ale dá se stím žít :?
    POP3 už neřeším, škoda času.
    A jak se dá smazat (odstranit) nepotřebný účet?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

ty dvojí složky bychviděl na problém s češtinou. P okud by jsi měl v účtu gmaill angličtinu bylo by to myslím v pohodě. Ale to je jen doměnka. Smazat účet můžeš ve zprávách v menu/option a na účtu který chceš smazat podržet stylus a dát delete.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Díky!)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

mne to nefunguje tymto sposobom. Aj ked sa ucet zmaze, pri opatovnom pokuse vytvorit ucet, mi poviem ze nastavenia pre tento ucet uz ma, a neda mi moznost nastavit ich nanovo. A vysledok mam stale ten isty, pri pripojeni mi hodi hlasku "nespravne meno, alebo heslo". Postu nechcem synchronizovat cez outlook, lebo to by mi rozhadzalo postu v PC, daval som pripojit cez internet a cez POP3 dalsie konto na Windows Live (Hotmail). Skusane asi 10x, a stale bez uspechu. Neviete co by mohlo byt zle ?

Dakujem,
    Matrix44

Podobná témata

1. Synchronizace - dva e-mailové účty paralelně?
    Od drsnake_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-09-2008, 01:02
  2. Problém s e-mail účty
    Od PepaBMW v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-07-2007, 16:11
  3. WebIS mail a gmail POP3
    Od janj v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 17-12-2006, 10:10