Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Účty POP3 a IMPAP pro Gmail

suvel_ce4you (20)|4.3.2009 10:23
Mám nový HTC Touch Pro a mám následující problémy:
1) Účet IMAP: synchronizuje s gmail, ale pouze složku Doručená pošta. Ostatní složky mi v PDA zůstávají prázdné.
2) Když zkusím účet přes POP3, nerozumí si datumy. Jediná možnost, jak něco stáhnout je dát Všechny zprávy a to mi stáhne jen staré z roku 2007! Při ostatních nastaveních (poslední 3 dny atd.) to nestáhne nic. Zkoušel jsem i změnit národní prostředí, ale bez výsledku.
3) Jak můžu smazat nepotřebný účet? V návodu o tom ani zmínka.
Díky předem za rady
TheMelin (1642)|4.3.2009 10:26
Zkus se pošťourat trochu v nastavení složek v Touch PRO, najdeš u nich volbu synchronizovat tuto složku.
suvel_ce4you (20)|4.3.2009 10:42
Jj, dá se to nastavit. Zajímavé je, že většina složek je dvakrát, jednou pod složkou s názvem účtu, jednak pod další podsložkou Gmail. Přijaté zprávy jsou v té první, Odeslané ve složce podsložky :(( Ale dá se stím žít :?
POP3 už neřeším, škoda času.
A jak se dá smazat (odstranit) nepotřebný účet?
TheMelin (1642)|4.3.2009 10:47
ty dvojí složky bychviděl na problém s češtinou. P okud by jsi měl v účtu gmaill angličtinu bylo by to myslím v pohodě. Ale to je jen doměnka. Smazat účet můžeš ve zprávách v menu/option a na účtu který chceš smazat podržet stylus a dát delete.
suvel_ce4you (20)|4.3.2009 11:01
Díky!:))
Matrix44 (134)|4.3.2009 16:45
mne to nefunguje tymto sposobom. Aj ked sa ucet zmaze, pri opatovnom pokuse vytvorit ucet, mi poviem ze nastavenia pre tento ucet uz ma, a neda mi moznost nastavit ich nanovo. A vysledok mam stale ten isty, pri pripojeni mi hodi hlasku "nespravne meno, alebo heslo". Postu nechcem synchronizovat cez outlook, lebo to by mi rozhadzalo postu v PC, daval som pripojit cez internet a cez POP3 dalsie konto na Windows Live (Hotmail). Skusane asi 10x, a stale bez uspechu. Neviete co by mohlo byt zle ?

Dakujem,
Matrix44