Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - nastavení zvuku při zavírání záložek pošta, zprávy a kalendář v TouchFlo

Mildík_oldd (32)|3.3.2009 18:57
Ahoj, U mého HTC Touch HD CZ verze ROM 1.14.479.3 CEE mi přestal fungovat zvuk (klapnutí) při zavírání záložek pošta, zprávy a kalendář v TouchFlo. "Klapavý" zvuk při zavírání mi funguje pouze u záložky kontakty, počasí a při zavírání jiných programů. V nastavení - zvuky a upozornění - zvuky mám zatrženo správně "tiché klepnutí na displej". Původně vše fungovalo. Instaloval jsem pouze některé opravné caby. Neví někdo jak problém odstranit?
Restart jsem prováděl, ten nemá na nic vliv. Něco se asi přepsalo v registrech, ale je mi divné, že to nefunguje pouze na některých záložkách a na jiných je to OK. Pro mne je to záhada.
Nic krom opravných cabů jsem do PDA neinstaloval. Nesetkal se někdo s podobným problémem? Ještě jsem zjistil, že to dělá nejen v TouchFLO 3D, ale i v obrazovce "Dnes"
pavel__k (25)|3.3.2009 21:24
Zkus to restartovat
radospol (175)|4.3.2009 17:52
Mna napadla taka asi blbost,ale skus prekalibrovat displej. Inak asi Hard reset.
rady4_ce4you (229)|7.3.2009 13:15
[color=red]Mildiku pouzivej pro vlozeni noveho prispevku tlacitko "odpovedet" a v pripade ze v zapeti odpovidas sam sobe, tak tlacitko "upravit". Myslim, ze by bylo dobre si precist pravidla.
Pokud budes v tomhle stylu dal diskutovat, tak to tema zamknu :!: [/color]
Mildík_oldd (32)|7.3.2009 13:26
Však to tak dělám, nejsem zde poprvé, ale nějak mi blbne IE a když jsem svůj příspěvek ještě následně doplňoval přes "upravit", tak se mi to takto rozhodilo a zobrazilo opakovaně samostatně. Ty stejné příspěvky klidně vymaž.
rady4_ce4you (229)|7.3.2009 13:35
Ok, Mildiku ja to nejak upravim.Mozna bude lepsi pouzivat Mozilu a nebo Operu.