Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

V900 - CZ Rom (5.2.20269.1.3.0)

mce (9)|1.3.2009 17:42
Zdravím,
již nějakou dobu vlastním Glofiish V900. Jak tak ale sleduji na fóru, mnozí jsou z něj rozčarovaní. Já osobně si na něj stěžovat nemohu, a to jsem měl už pěknou řádku podobných zařízení. Různými problémy většinou trpí každé zařízení, především s prvotní ROM.
A proto bych rád vyzkoušel i jinou ROM. Např. se na eten-users objevila verze WWE 410, která by již měla některé problémy řešit (co pokud vím ,tak např. zamrzání GPS části, nebo fialovou čmouhu při focení s bleskem).
Ale na tyhle pokusy bych přece jenom měl jako zálohu českou ROM (záruka je záruka). Nemá někdo ?????

Díky
mahoni_ce4you (34)|1.3.2009 21:31
Nová ROM neopraví fialové šmouhy na fotkách protože je to hardwerová chyba,už jsem to měl 2x v servisu .Pod krytem není oddělen blesk od čočky.Tak jsem ho vrátil a vzal zpět peníze protože chci mít za ty peníze kvalitu.Foťák jsem používal dost často při práci a v šeru to je naprosto nepoužitelné
rady4_ce4you (229)|1.3.2009 22:23
No neni to jedina vada v hardweru kterou servis nevyresi. Osobne si myslim, ze znacka E-ten pomalu ale jiste konci a tak bych moc velkym optimistou v nejake podpore nebyl.
Tak trochu mi to pripomina dobu kdy koncil siemens a ti co reklamovali vcas se reklamace dockali. Pozdeji se uz vraceli pristroje neopravene a nikdo to nechtel jiz resit.
Kdyz jsem patral na ruskych forech jak je na tom u nich V900, tak mi bylo receno ze u nich o tuto znacku zajem neni a ani nebude. Zrejme vi vic jak my a tak se orientovali na jinou znacku.
Moje zkusenost je takova, ze ani servis Eten v Nemecku jiz neni schopen tyto pristroje opravovat a tak je vraci zpet se sdelenim, ze byla prehrana ROM za stejnou co tam byla. Co tim sleduji nevim, ale mne se pristroj vratil po 25 dnech ve stejnem stavu v jakem jsem ho tam poslal.
Osobne taky nepochopim lidi co si dokazou za 14.000,- ponechat nekvalitni vyrobek.
Neni nahodou toto duvod, proc si vyrobce dovoli takoveto nedodelky poustet na trh :?
mce (9)|3.3.2009 18:07
No, je to zajímavé, ale přesto bych se rád vrátil k původnímu - nemá někdo k dispozici flash české ROM ???