Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: V900 - CZ Rom (5.2.20269.1.3.0)

mce mce je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Zdravím,
    již nějakou dobu vlastním Glofiish V900. Jak tak ale sleduji na fóru, mnozí jsou z něj rozčarovaní. Já osobně si na něj stěžovat nemohu, a to jsem měl už pěknou řádku podobných zařízení. Různými problémy většinou trpí každé zařízení, především s prvotní ROM.
    A proto bych rád vyzkoušel i jinou ROM. Např. se na eten-users objevila verze WWE 410, která by již měla některé problémy řešit (co pokud vím ,tak např. zamrzání GPS části, nebo fialovou čmouhu při focení s bleskem).
    Ale na tyhle pokusy bych přece jenom měl jako zálohu českou ROM (záruka je záruka). Nemá někdo ?????

Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Nová ROM neopraví fialové šmouhy na fotkách protože je to hardwerová chyba,už jsem to měl 2x v servisu .Pod krytem není oddělen blesk od čočky.Tak jsem ho vrátil a vzal zpět peníze protože chci mít za ty peníze kvalitu.Foťák jsem používal dost často při práci a v šeru to je naprosto nepoužitelné

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

No neni to jedina vada v hardweru kterou servis nevyresi. Osobne si myslim, ze znacka E-ten pomalu ale jiste konci a tak bych moc velkym optimistou v nejake podpore nebyl.
    Tak trochu mi to pripomina dobu kdy koncil siemens a ti co reklamovali vcas se reklamace dockali. Pozdeji se uz vraceli pristroje neopravene a nikdo to nechtel jiz resit.
    Kdyz jsem patral na ruskych forech jak je na tom u nich V900, tak mi bylo receno ze u nich o tuto znacku zajem neni a ani nebude. Zrejme vi vic jak my a tak se orientovali na jinou znacku.
    Moje zkusenost je takova, ze ani servis Eten v Nemecku jiz neni schopen tyto pristroje opravovat a tak je vraci zpet se sdelenim, ze byla prehrana ROM za stejnou co tam byla. Co tim sleduji nevim, ale mne se pristroj vratil po 25 dnech ve stejnem stavu v jakem jsem ho tam poslal.
    Osobne taky nepochopim lidi co si dokazou za 14.000,- ponechat nekvalitni vyrobek.
    Neni nahodou toto duvod, proc si vyrobce dovoli takoveto nedodelky poustet na trh :?

mce mce je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2004

No, je to zajímavé, ale přesto bych se rád vrátil k původnímu - nemá někdo k dispozici flash české ROM ???

Podobná témata

1. E-TEN V900 - seznam zavad
    Od rady4_ce4you v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 28-03-2009, 14:53
  2. E-TEN V900 - nevypnutí hudby při stand-by
    Od fps_ce4you v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-12-2008, 13:56
  3. Problém SIM karta u E-TEN V900
    Od Marast_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN