Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SIM Toolkit - nastavení zvuku

pavel__k (25)|1.3.2009 13:20
Ahoj všem. Nevíte někdo prosím jak změnit neskutečně nesmyslný zvuk při přihlášení do E-BANKY přes sim-t? Vždycky když dám potvrdit přihlášení na stránce a přijde mi na HD-čko přihlašovací kód, mám tam zvuk který trvá asi 5-8 sekund a je hrozně nepříjemný. Víte někdo, jak tento zvuk přenastavit?
Díky za odpovědi pŕedem
Pavel
Upraven název vlákna.


htcjirka (1875)|1.3.2009 13:24
Ne nelze změnit zvuk příchozí bankovní zprávy,lze,ale výrazně zkrátit upozornění nebo ovlivnit hlasitost upravou registru.

HKEY_CURRENT_USER \ ControlPanel \ HTCSTK

vytvořit nový klíč typu DWORD s názvem:

DurationDefault

Vložit hodnotu 1
Je možnost ještě vytvořit také klíč “VolumeDefault” ovlivňující hlasitost.
pavel__k (25)|1.3.2009 13:28
Perfektní, děkuju.
Musím se pŕiznat že jsem naprostý laik, proto se opatrně zeptém, jak se dostat do registru, díky
htcjirka (1875)|1.3.2009 13:32
Musite pouzit nejaky program ,ktery umi upravovat registry.Je hodne free variant,ale i placene.Ja pouzivam napr. placeny Resco Explorer s Resco Registry pluginem.
Jinak muzete pouzit napr. PHM Registry Editor ktery je free a je zde.
pavel__k (25)|1.3.2009 13:34
Díky za vyćerpávajíci odpověď a pomoc.
Už jsem na to pŕišel, perfektní.

UserN1 (172)|2.3.2009 15:10
Jirko prosim te mohl by si sem postnout ten resco plugin, nikde na nej nemuzu narazit diky.
htcjirka (1875)|2.3.2009 19:53
Mas ho na www.resco.net
Fiktik_ce4you (18)|8.3.2009 11:14
[quote=pavel__k]Ahoj všem. Nevíte někdo prosím jak změnit neskutečně nesmyslný zvuk při přihlášení do E-BANKY přes sim-t? Vždycky když dám potvrdit přihlášení na stránce a přijde mi na HD-čko přihlašovací kód, mám tam zvuk který trvá asi 5-8 sekund a je hrozně nepříjemný. Víte někdo, jak tento zvuk přenastavit?
Díky za odpovědi pŕedem
Pavel
Upraven název vlákna.


[/quote]

Tady je ke stažení cab pro zkrácení zvuku při doručení bankovní zprávy na SIM Toolkit.
UserN1 (172)|8.3.2009 13:48
[quote=htcjirka]Mas ho na www.resco.net[/quote]

tam jsem koukal uz predtim, ted jsem hledal znovu, ale asi jsem opravdu slepy, nikde nevidim moznost stahnuti tohoto ani jineho pridavneho modulu :( Jen co vse je u Resco Exploreru s nahledy
htcjirka (1875)|8.3.2009 15:26
Musis kliknout na cab file aby se ti rozbalila podnabidka.Pak uz vyberes CAB Registry editor "add in"
Jinak ti ho sem pridavam.
UserN1 (172)|8.3.2009 21:47
Diky :yes: