Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN a zahřívání

dj.kure (50)|27.2.2009 14:05
Ahoj lidi, pořídil jsem si na Aukru již postarší HTC TyTN a teď řeším jeden poměrně velký problém.

Při nabíjení se mobil docela dost rozpálí a jinak když je mimo nabíječku, tak se zahřívá. Bohužel to má za následek to, že baterie nevydrží ani 4 hodiny v provozu (když ho nepoužívám).

Už se mi povedlo jej nechat na 100% vybít a pak když jsem jej dobil, tak byl chladný a vydržel podstatně déle (přes den a půl). Bohužel to je jenom takové leknutí a pak se zase začne zahřívat.

Nová ROMka (OS) ani Radio nepomáhá, dělá to při všech.

Mám k němu 2GB microSD kartu Kingston, jinak nepoižívám nic, žádné datové přenosy, jen GSM.

Nestalo se to už také někomu ? Díky.
unus (27)|28.2.2009 07:25
Mě se při nabíjení také zahřívá, to je asi normální. Zrovna včera jsem jel v autě se zapnutou navigací, spárovaný s rádiem přes BT a jas jsem měl někde na půl a musím říct, že jsem se pak o něj spálil.. No přeháním, ale byl tak teplej, že mě to překvapilo.. Závěr je takový, že při extrémním odběru se také mobil dost zahřívá.
zsadek (156)|5.4.2009 14:37
Co se zahřívání týče tak na určitou mez je to normální. Mě při nabíjenív autě a spuštěné navigaci taky malinko topí, ale nění to víc jak 40 stupňů. Co se týká výdrže měl jsem problém max 3 hodiny. Nepomohlo nic než výměna baterky. Teď jsem v klidu a jedu minimálně 2 dny a zahřívání je podstatně nižžší.

Ahoj
Z.