Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Při nastavené wifi nejde edge..

WooZee (72)|26.2.2009 20:13
Zdravím.. Mám zase problém :-) Zvláštně mi šlo a nešlo EDGE a náhodou jsem přišel na to, že jde normálně, pokud jsem nepřipojen k mojí domácí wifi a mám smazané její nastavení. Pokud ji nastavím, tak jde wifi, ale EDGE ne. Nechápu vůbec tu souvislost, ale je to tím. Nevíte někdo co s tím ?
Zdenek Malinsky (9781)|27.2.2009 14:20
Nemáš tam MoDaCo NoData?
WooZee (72)|27.2.2009 16:18
To nemám... prostě pokud mám u wifi adaptéru IP, masku podsítě a bránu, tak nejde...
kaasik_ce4you (42)|15.3.2009 06:52
U jaké ROM Vám to dělá? Mě u české Eržiky - FULL, ale nevím, jestli je to problém obecný, nebo jestli se jedná jen o problém této ROM. Jinak u Kaisera s WM6, u Heralda ani u Wizarda (Varia) jsem se s tímhle problémem nikdy nesetkal.
PS : A pobavil mě podpis autora druhé odpovědi :-)
WooZee (72)|21.7.2009 23:37
Po dlouhodobém zkoumání platí, co jsem už psal. Jen jsem zjistil, že to dělá u jakékoli ROM s Windows 6.1. U 6.5 jde normálně. Teď mám Eržiku, nutno říct, že opravdu skvělou ROMku, a zase ten problém... Jen QIP PDA s tím problém nemá, napotřetí se připojí a aplikace v TF3D2 Akcie. Počasí už nejde.
Prostě.. Nastavenej Wi-Fi adaptér... -> žádný EDGE hajzle..
Nenastavenej Wi-Fi adaptér ... -> Prosím pane, tu je EDGE, jak jste si přál..

Kudla to je na prd :D
prokji (199)|30.7.2009 23:13
Není třeba být nervózní - nejde o chybu , ale o vlastnost /více viz diskuse u htc Diamonda2/ - v podstatě jde o to, že HTC zařízení používají jednu IP pro všechna datová připojení- takže pokud nastavíš ve své wifi síti přidělování adres DHCP , bude ti fungovat obé.....:D :D :D / a to mám prosím pěkně osobně vyzkoušené se dvěma Diamondama 2-můj a mladšího syna-,jedním Diamondem 1 -manželky- a jední HTC PRO - starší syn-../
MirkoS (34)|10.8.2009 11:59
Zvlastni je, ze pouzivam MDA Compact IV a takovy problem nemam, mam nastavenou pevnou IP a DNS a Edge i wifi bezi bez problemu. Ale mel jsem na zkousku Compact V a tam to delalo tento popisovany problem. Takze zrejme vec Romky.
WooZee (72)|20.8.2009 00:52
Romek jsem zkusil strašně moc.. Nedělá to jen u romek na WM 6.5....