Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nový Diamond - začátky - pomoc a rady

raid. (6)|26.2.2009 16:54
Ahoj včera jsem si pořídil MDA IV Compact - HTC touch diamond, ale záhadně jsem si smazal i TouchFlo3D "prostředí" toto je můj první chytrej telefon a tak bych vás rád poprosil jestli by jse mi někdo nemohl poslat nějakej "operační systém" kterej by mi pěkně fungoval. Pochopil jsem že to je to ROM a existujou různý nastavení. Hledal jsem opravdu dlouho i na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=408281 ale když tu chci něco stáhnout tak mi to řekne že na to nemám oprávnění či co. Prosím o radu a pomoc. Rád bych telefon využíval naplno. Kdyby byl někdo opravdu nadšenec a chtěl si popovídat a být za chytrýho ohledně tohodle telefonu tak si pokecám na icq... 173640167. Díky moc třeba by tohle téma mohlo sloužit pro začátečníky?? :sarcastic: :sarcastic:
zivan (615)|26.2.2009 18:10
Vitej na foru, uvedom si, ze debata po ICQ pomuze maximalne tobe, ale urcite uz nikomu dalsimu. A zitra je tu dalsi zacatecnik, ktery by chtel poradit po ICQ...atd. To by ty zkusene moc dlouho nebavilo. Pokud se chces neco naucit, tak musis na zacatku obetovat cas na hledani odpovedi.

Pro zacatek bych ti doporucil zapomenout na nejake flashovani ROM a vrhnout se na poznavani Windows Mobile :) Projdi si napr. vlakno "Softwareová hitparáda Ce4you aneb co máte v cihle za softy (PDA)?", kde najdes spoustu overenych a pouzivanych aplikaci.
raid. (6)|26.2.2009 18:31
http://www.youtube.com/watch?v=XhrnATHTlkQ
Tohle jsem měl a právě mi to po včerejšim asi "hard resetu" zmizelo :(

už vim !!!!!!!! Manilla se to jmenuje.. zkouším hledat ale zatim marně
charlie42 (42)|26.2.2009 21:57
start - nastaveni - today (nevim jak je to cesky, obrazovka dnes..?) tam zalozka items (taky nevim jak cesky:) ) a je tam zaskrtnuty touchflo 3d?
raid. (6)|26.2.2009 22:38
To tam právě čoveče neni
raid. (6)|27.2.2009 11:08
Mohlo by to vyřešit flashnutí nové ROM? Protože já už nevím kde jinde bych to našel. Z HTC mi to nejde stáhnout. Píšou mi že to není podporované mým zařízením, potom co zadám můj S/N. Mohl by jste mi někdo poslat nějakej odkaz? Nebo někde upnout?
ropyno (69)|27.2.2009 11:12
[quote=raid.]Mohlo by to vyřešit flashnutí nové ROM? Protože já už nevím kde jinde bych to našel. Z HTC mi to nejde stáhnout. Píšou mi že to není podporované mým zařízením, potom co zadám můj S/N. Mohl by jste mi někdo poslat nějakej odkaz? Nebo někde upnout? [/quote]

Kámo,
mrkni se v start/nastavení/dnes/položky a koukni jestli máš zaškrtlé touchFLO 3D.
Jinak pomůže HR reset.

raid. (6)|27.2.2009 11:19
to je kombinace bočního tlačítka pro snížení hlasitosti, středového joysticku a červeného tlačítka u stylusu? to už jsem totiž udělal a bez pomoci, v tom start-nastavení-dnes- položky tam prostě TouchFlo není. Nechám co se s tim stalo a ka mse to podělo. jsem z toho špatnej...
ropyno (69)|27.2.2009 11:22
[quote=raid.]to je kombinace bočního tlačítka pro snížení hlasitosti, středového joysticku a červeného tlačítka u stylusu? to už jsem totiž udělal a bez pomoci, v tom start-nastavení-dnes- položky tam prostě TouchFlo není. Nechám co se s tim stalo a ka mse to podělo. jsem z toho špatnej... [/quote]

Udělej HR vol - + středové tlačítko + soft reset

raid. (6)|27.2.2009 11:33
[quote=ropyno][quote=raid.]to je kombinace bočního tlačítka pro snížení hlasitosti, středového joysticku a červeného tlačítka u stylusu? to už jsem totiž udělal a bez pomoci, v tom start-nastavení-dnes- položky tam prostě TouchFlo není. Nechám co se s tim stalo a ka mse to podělo. jsem z toho špatnej... [/quote]

Udělej HR vol - + středové tlačítko + soft reset

[/quote]

Díky chlape!! Tak teď už jsem spokojenej :yes: fakt moc děkuju :) tak teď se začnu učit ostatní. Ten vzhled TouchFlo prostředí se dá předpokládm taky změnit:no: mam tu nevzhlednej T-mobile

ropyno (69)|27.2.2009 12:08
[quote=raid.][quote=ropyno][quote=raid.]to je kombinace bočního tlačítka pro snížení hlasitosti, středového joysticku a červeného tlačítka u stylusu? to už jsem totiž udělal a bez pomoci, v tom start-nastavení-dnes- položky tam prostě TouchFlo není. Nechám co se s tim stalo a ka mse to podělo. jsem z toho špatnej... [/quote]

Udělej HR vol - + středové tlačítko + soft reset

[/quote]

Díky chlape!! Tak teď už jsem spokojenej :yes: fakt moc děkuju :) tak teď se začnu učit ostatní. Ten vzhled TouchFlo prostředí se dá předpokládm taky změnit:no: mam tu nevzhlednej T-mobile

[/quote]

Zatím se uč základ a TF3D nech na později.
Jinak až to budeš ovládat je tu CZ romka Eržika.