Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hledam betatestery pro novou hru na PocketPC

NokFrt (49)|12.7.2004 14:46
:!: Updated 19.7.2004: :!:

Plná verze je na světě, instalace je k dispozici zde

Neregistrovaná verze obsahuje celkem 2 levely, registrační klíč je možné zakoupit za 95,- Kč přímo na našich stránkách.

Tomas

[QUOTE="NokFrt"]Zdravim,

hledam betatestery pro novou hru pro PocketPC. Hra se jmenuje ATOMIX a jedna se o logickou hru, ve ktere je Vasim ukolem slozit zadanou molekulu z jednotlivych atomu, ktere jsou rozmisteny po levelu. S atomy lze hybat pouze do pravych uhlu, a jakmile s nimi pohnete, tak se zastavi teprve tehdy az do neceho narazi.

Hru jsme jiz vydali pro mobilni telefony s OS Symbian (ceske recenze naleznete zde: Mobilmania, GSM 4 YOU) a nyni dokoncujeme verzi pro PocketPC. Jelikoz mame ve firme k dispozi pouze jedno PocketPC (FS Pocket Loox 410), tak hledame lidi, kteri by hru otestovali i na jinych zarizenich a rekli jak jim to beha. Hra vyzaduje operacni system PPC2002 nebo PPC2003.

Instalaci si muzete stahnout zde:

---

Pokud hru vyzkousite, tak me prosim napiste svoje nazory a propominky bud na adresu [EMAIL=frintat@1-easysoft.com]frintat@1-easysoft.com[/EMAIL] nebo primo pod tento prispevek do fora.

Uvedte prosim nasledujici veci:

1. jake mate zarizeni a verzi OS
2. zda hra beha plynule
3. zda hraje hudba a zvuky
4. jakekoliv namety a primopinky


Zde jeste prikladam dva obrazky pro predstavu jak hra vypada:




Tomas Frinta

1st EasySoft
http://www.1-easysoft.com[/QUOTE]
eXEden_ce4you (811)|12.7.2004 14:54
Wow :yes:

Jenom doupravím:

1) h2210 s WM2003 a ROM v.1.10
2) běží naprosto plynule
3) zvuky i hudba v poho
4) naprosto geniální nápad :yes:
Chuck (284)|12.7.2004 14:57
Asi jsem blbej jak jí mám nainstalovat?
NokFrt (49)|12.7.2004 15:05
[QUOTE="Chuck"]Asi jsem blbej jak jí mám nainstalovat?
[/QUOTE]

Ten instalacni soubor musite nejak dostat do PocketPC, napr. kabelem pres ActiveSync. V PocketPC na to akorat kliknete a ono se to samo nainstaluje. Instalaci pres PC nemam jeste hotovou.

Tomas
eXEden_ce4you (811)|12.7.2004 15:06
[QUOTE="Chuck"]Asi jsem blbej jak jí mám nainstalovat?[/QUOTE]
Tapneš na CAB soubor, kterej sis stáhnul do PDA a ono se ti to samo nainstaluje ;)
Chuck (284)|12.7.2004 15:14
JHasně jsem dneska mimo....jsem to rozbalil na PC a čumím a nic nevidím..:o))) Už to mám na cihle. Díky
Mira_ce4you_oldd (192)|12.7.2004 15:15
Pekne graficky zpracovane :yes:, zajimavy napad:yes: a v dalsich levelech jiste narocne na hlavu.:evil:

1. MDA1 s PPC2003
2. hra bezi zcela plynule
3. Hudba i ostatni zvuky jsou slyset
4. Pridat nejakej ten level i do DEMA:)
Co bude hra stat?

Mira
NokFrt (49)|12.7.2004 15:39
[QUOTE="Mira"]Pekne graficky zpracovane :yes:, zajimavy napad:yes: a v dalsich levelech jiste narocne na hlavu.:evil:

1. MDA1 s PPC2003
2. hra bezi zcela plynule
3. Hudba i ostatni zvuky jsou slyset
4. Pridat nejakej ten level i do DEMA:)
Co bude hra stat?

Mira
[/QUOTE]

Cenu jeste nevim presne, ale bude to neco okolo 90,- Kc pro CR a $6.50 v zahranici.
ipf (2136)|12.7.2004 18:19
Není možné si to stáhnout i na MDA a instalovat rovnou? Takhle budu muset čekat do čtvrtka, než dorazím k PC :( .
Wuffi (1599)|12.7.2004 18:26
[QUOTE="ipf"]Není možné si to stáhnout i na MDA a instalovat rovnou? Takhle budu muset čekat do čtvrtka, než dorazím k PC :( .[/QUOTE]

Mno kdyz se kouknes poradne, je to .CAB, takze si to staci stahnout a spustit! :D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|12.7.2004 18:28
1. DATAPHONE2 ( ROM 1.72.00WWE )
2. Hra běhá bez problémů a ani jednou se mi zatím nesekla :)
3. Hudba hraje a zvuky jsou v pohodě
4. Náměty :

- Nastavení hudby by mohlo být po více skocích ( i ta nejmenší hlasitost je poměrně slyšet - a to mám nastavený repro na střed )

- Určitě by stálo za to umožnit i pauznutí hry stylusem a né jen tlačítkem ( kdo má to tlačítko v zápalu hry hledat )

- Hrál jsem tuto hru ještě pod Dosem a dalo mi hodně práce jí dohrá do konce ( jedna úroveň byla kvůli času podle mne nehratelná - byla po nějakém bonusovém kole pokud si dobře ještě pamatuji ). A i zde mi připadá, obtížnost nastavena poměrně hodně vysoko.

Jinak grafické zpracování a cena v Kč je dobrá. :yes:
PavelR. (2184)|12.7.2004 18:55
[QUOTE="Wuffi"][QUOTE="ipf"]Není možné si to stáhnout i na MDA a instalovat rovnou? Takhle budu muset čekat do čtvrtka, než dorazím k PC :( .[/QUOTE]

Mno kdyz se kouknes poradne, je to .CAB, takze si to staci stahnout a spustit! :D [/QUOTE]

... jestli on ipf nemyslel, že nemůže na MDA2 stáhnout cab soubor neboť ten se např. v PocketIE "rozbalí" do další stránky ... :)

PavelR.
Wuffi (1599)|12.7.2004 18:59
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="Wuffi"][QUOTE="ipf"]Není možné si to stáhnout i na MDA a instalovat rovnou? Takhle budu muset čekat do čtvrtka, než dorazím k PC :( .[/QUOTE]

Mno kdyz se kouknes poradne, je to .CAB, takze si to staci stahnout a spustit! :D [/QUOTE]

... jestli on ipf nemyslel, že nemůže na MDA2 stáhnout cab soubor neboť ten se např. v PocketIE "rozbalí" do další stránky ... :)

PavelR.[/QUOTE]
...? Jak rozbali? Stahne se a pokud jsem to zaskrtnul tak se po dotazeni sam spusti, aspon me to tak chodi...
váňa (242)|12.7.2004 19:06
Zvuky i hudba fungují bezvadně, hra běží plynule, vynikající nápad - dobrá grafika - sázím na úspěch :D (iPAQ2210, WM2003)
NokFrt (49)|12.7.2004 19:14
[QUOTE="JirkaP."]4. Náměty :

- Nastavení hudby by mohlo být po více skocích ( i ta nejmenší hlasitost je poměrně slyšet - a to mám nastavený repro na střed )

- Určitě by stálo za to umožnit i pauznutí hry stylusem a né jen tlačítkem ( kdo má to tlačítko v zápalu hry hledat )

[/QUOTE]

Diky za namety, zkusim s tim neco udelat.

Tomas
PavelR. (2184)|12.7.2004 19:17
[QUOTE="Wuffi"]Jak rozbali? Stahne se a pokud jsem to zaskrtnul tak se po dotazeni sam spusti, aspon me to tak chodi...[/QUOTE]

... v Pocket IE pokud chci stáhnout jakýkoliv cab soubor (plus některé další extenze souborů, viz např. diskuze u kuchařky pro PPC), tak místo dialogu potvrzení stahnutí dialogu, PocketIE zobrazí (i když ne korektně) obsah cabu. Zkoušel jsem to i teď se soubory v této diskuzi ... Připojuji ukázku :)

PavelR.
00021716_Cab_v_Pocket_IE_ai4Z.jpg
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|12.7.2004 19:25
Na MDA2 vše bez problémů, vypadá to na dalšího žrouta času, dobrý nápad, pěkná grafika, přimlouvám se též k zakomponování pauzy/restartu levelu přímo na displej.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|12.7.2004 19:33
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="Wuffi"]Jak rozbali? Stahne se a pokud jsem to zaskrtnul tak se po dotazeni sam spusti, aspon me to tak chodi...[/QUOTE]

... v Pocket IE pokud chci stáhnout jakýkoliv cab soubor (plus některé další extenze souborů, viz např. diskuze u kuchařky pro PPC), tak místo dialogu potvrzení stahnutí dialogu, PocketIE zobrazí (i když ne korektně) obsah cabu. Zkoušel jsem to i teď se soubory v této diskuzi ... Připojuji ukázku :)

PavelR.[/QUOTE]
Jojo, toto byl mimo jiné důvod, proč jsem si po otestování pořídil Spb Pocket Plus, kde mohu ovlivnit v IE způsob uložení souboru, možná to jde i v jiných programech, ale já volil SpbP+ ......
NokFrt (49)|12.7.2004 19:51
[QUOTE="Wuffi"][QUOTE="PavelR."][QUOTE="Wuffi"][QUOTE="ipf"]Není možné si to stáhnout i na MDA a instalovat rovnou? Takhle budu muset čekat do čtvrtka, než dorazím k PC :( .[/QUOTE]

Mno kdyz se kouknes poradne, je to .CAB, takze si to staci stahnout a spustit! :D [/QUOTE]

... jestli on ipf nemyslel, že nemůže na MDA2 stáhnout cab soubor neboť ten se např. v PocketIE "rozbalí" do další stránky ... :)

PavelR.[/QUOTE]
...? Jak rozbali? Stahne se a pokud jsem to zaskrtnul tak se po dotazeni sam spusti, aspon me to tak chodi...[/QUOTE]

Tak jsem to tam nahral jeste jednou a pridal jsem za jmeno souboru priponu ZIP, to by snad mohl stahnout i IE na PPC. Po stazeni je ale potreba tu priponu ZIP zase umazat.

ATOMIX PPC2003 download primo na PPC

Tomas
PavelR. (2184)|12.7.2004 19:52
[QUOTE="Jarouš"]Jojo, toto byl mimo jiné důvod, proč jsem si po otestování pořídil Spb Pocket Plus, kde mohu ovlivnit v IE způsob uložení souboru, možná to jde i v jiných programech, ale já volil SpbP+ ......[/QUOTE]

... ovlivnit ukládání? :) Já to dělám tak, že pomocí Spb PocketPlus uložím zobrazený cab jako html a pak jej přejmenuji na *.cab a následně instaluji.

PavelR.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|12.7.2004 20:08
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="Jarouš"]Jojo, toto byl mimo jiné důvod, proč jsem si po otestování pořídil Spb Pocket Plus, kde mohu ovlivnit v IE způsob uložení souboru, možná to jde i v jiných programech, ale já volil SpbP+ ......[/QUOTE]

... ovlivnit ukládání? :) Já to dělám tak, že pomocí Spb PocketPlus uložím zobrazený cab jako html a pak jej přejmenuji na *.cab a následně instaluji.

PavelR.[/QUOTE]
Ano, dělám to také tak, v kuchařce např. u receptů, natáhnout jako něco.html, následně přejmenovat něco.cwr apod. :D
ipf (2136)|12.7.2004 20:25
[QUOTE="Wuffi"][QUOTE="ipf"]Není možné si to stáhnout i na MDA a instalovat rovnou? Takhle budu muset čekat do čtvrtka, než dorazím k PC :( .[/QUOTE]

Mno kdyz se kouknes poradne, je to .CAB, takze si to staci stahnout a spustit! :D [/QUOTE]

Neboj, nejsem až tak blbej :D , ale při pokusu o stažení na MDÁčku se mi objeví:

MSCFsË|Lđ —5őwĂR[Ýqn‰  đb
ŃVőě0Jk ATOMIX~1.000†ő´0e 00000hss.075^ě0ŇP 00Atomix.074†P•0GP

.... atakdále ;)
ale ten zipáč už funguje. Díky.
Jirka CBX (17)|12.7.2004 20:59
[QUOTE="NokFrt"]Zdravim,

hledam betatestery pro novou hru pro PocketPC. Hra se jmenuje ATOMIX [/QUOTE]
Moc chválim za takovou hru.
Sice mi chvilku trvalo,než se mi rozběhly zatuhlý mozkový závity,ale zvládnul jsem to.:))
Takže.
1) PPC Asus A620,WM CE 4.20
2)běžela až moc plynule,grafika excelentní
3)Hudba i zvuky v poho.Nebude možnost své hudby?
4)Připomínky asi jen ty výše.Snad jen,KDY BUDE????????
Gvaks (114)|13.7.2004 12:00
Zjistil jsem, že když si zapauzuju hru a MDAčko usene (mám nastaveno vypnutí po 2 minutách) a já ho znova nahodím, tak nejede zvuk, musím hru restartovat. Stejné je to i když ho usnu ručně.

Jinak šlape bez problémů, jen nějaké menší úpravy které už jsou napsány tak se nebudu opakovat.
Dr.Colombo (69)|13.7.2004 12:45
Nemá to chybu :yes:

1 - HP 4150 s WM 2003
2 - běží perfekně, plynule
3 - hudba i zvuky bez problémů
4 - moc se mi to líbí, jenom jsem taky pro nějaké tlačítko na obrazovce - pausa, vstup do menu...


eXEden_ce4you (811)|14.7.2004 08:09
Měl bych připomínku: na h2210 s WM2003 a ROM v1.10 se při výběru levelu šipkou obraz začne chvět a nepřestane, dokud hru neukončím...
PavelR. (2184)|14.7.2004 09:06
[QUOTE="eXEden"]Měl bych připomínku: na h2210 s WM2003 a ROM v1.10 se při výběru levelu šipkou obraz začne chvět a nepřestane, dokud hru neukončím...[/QUOTE]

... ano to se mi na mém iPAQ 2210 stavá také.

... nepřišel jsem na to jak můžu jednotlivé úrovně ukončit ještě před tím než byly dokončeny - tj. nějaké malé tlačítko zpět do menu by se docela hodilo. :)

PavelR.
NokFrt (49)|14.7.2004 10:06
[QUOTE="eXEden"]Měl bych připomínku: na h2210 s WM2003 a ROM v1.10 se při výběru levelu šipkou obraz začne chvět a nepřestane, dokud hru neukončím...[/QUOTE]

Šipkou myslíš klávesami nebo přes menu? Dej mi prosím vědět, zda to dělá oběma způsoby, nebo např. pouze přes menu. Jinak vůbec netuším, čím by to mohlo být, u mě funguje vše bez problémů.

Ten obraz se chvěje uplně celej a nepřestane ani při návratu do hlavního menu nebo vstupu do hry?

[QUOTE="PavelR."]
... nepřišel jsem na to jak můžu jednotlivé úrovně ukončit ještě před tím než byly dokončeny - tj. nějaké malé tlačítko zpět do menu by se docela hodilo.[/QUOTE]

Level můžeš pauznout a přejít do menu pomocí kréhokoliv tlačítka (teda alespoň pomocí těch 4 základních). Dnes tam ale dodělam přímo tlačítko do obrazu, aby to šlo kompletně ovládat pouze stylusem.

Tomas
eXEden_ce4you (811)|14.7.2004 10:14
[QUOTE="NokFrt"]Šipkou myslíš klávesami nebo přes menu? Dej mi prosím vědět, zda to dělá oběma způsoby, nebo např. pouze přes menu. Jinak vůbec netuším, čím by to mohlo být, u mě funguje vše bez problémů[/QUOTE]
Oběma způsoby a opětovným návratem do hlavního menu se to spraví ... jinak jsem si teď všimnul, že se mi obraz malinko chvěje pořád ... jako by sis nastavil malou frekvenci na monitoru ... Ovšem na to, co se děje po změně levelu to nemá ;)
NokFrt (49)|14.7.2004 10:14
Neni tady někdo, kdo má možnost to vyzkoušet na PPC2002?

Tomas
eXEden_ce4you (811)|14.7.2004 10:16
[QUOTE="eXEden"]jinak jsem si teď všimnul, že se mi obraz malinko chvěje pořád ... jako by sis nastavil malou frekvenci na monitoru...[/QUOTE]
Že by překreslování? ;)
Lax_ce4you (19)|14.7.2004 10:35
[QUOTE="NokFrt"]Neni tady někdo, kdo má možnost to vyzkoušet na PPC2002?

Tomas[/QUOTE]

Jo, už jsem to i stáhl, ale protože mě o víkendu čeká svatba (vlastní :D ), tak něco napíšu až příští týden.

Lax
iPaq3660
NokFrt (49)|14.7.2004 11:00
[QUOTE="eXEden"]Oběma způsoby a opětovným návratem do hlavního menu se to spraví ... jinak jsem si teď všimnul, že se mi obraz malinko chvěje pořád ... jako by sis nastavil malou frekvenci na monitoru ... Ovšem na to, co se děje po změně levelu to nemá ;)[/QUOTE]

Tak to fakt netušim, jestli to nebude mít něco společněho s tim PHALem, kterej používám pro vykreslování na display.

Projdu zdrojáky, jestli tam neni nějaká chyba, ale u mě to běži opravdu naprosto v pohodě.

Dejte mi prosím vědět i ostatní zda se vám tohle taky děje, nebo jestli to je pouze problém s iPAQ h2210

Pokud nic neobjevim, tak bych zkusil udělat nějakou malou testovací aplikaci, aby se zjistilo, zda se to děje i při uplných základech.

Tomas
eXEden_ce4you (811)|14.7.2004 11:02
[QUOTE="NokFrt"]...jestli to nebude mít něco společněho s tim PHALem, kterej používám pro vykreslování na display...[/QUOTE]
Není nad vlastní kontrolu a vlastní práci ;)
NokFrt (49)|14.7.2004 11:06
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="NokFrt"]...jestli to nebude mít něco společněho s tim PHALem, kterej používám pro vykreslování na display...[/QUOTE]
Není nad vlastní kontrolu a vlastní práci ;)[/QUOTE]

Divný je to, že se to spraví návratem do hlavního menu. Nevadilo by ti kdybych tě kontaktoval přímo přes ICQ?
eXEden_ce4you (811)|14.7.2004 11:06
[QUOTE="NokFrt"]Divný je to, že se to spraví návratem do hlavního menu. Nevadilo by ti kdybych tě kontaktoval přímo přes ICQ?[/QUOTE]
Just do it :D
NokFrt (49)|15.7.2004 13:14
K dispozici je nova beta verze 0.94.

Instalaci si muzete stahnout zde:

verze pro PPC2003
verze pro PPC2002

Zmeny o proti predchozi verzi:

- vyšší citlivost nastavení hlasitosti hudby a zvuků
- možnost pauznout hru pomocí stylusu
- korektní zpracování vypnutí a zapnutí PPC během hry
- opravena chyba vykreslování backbufferu
- zobrazuje se popis pro jednotlivé obtížnosti
- úprava generování reg.čísla


Tahle verze by uz nemela mit zadne chyby, pokud i presto neco najdete, tak mi prosim dejte co nejdrive vedet.

Jinak nalehave hledam nejakeho vlastnika zarizeni s PPC2002, ktery by to byl ochoten na svem PPC vyzkouset a rict zda to slape na teto starsi verzi OS.

Tomas

http://www.1-easysoft.com
eXEden_ce4you (811)|15.7.2004 13:19
[QUOTE="NokFrt"]K dispozici je nova beta verze 0.94.

Instalaci si muzete stahnout zde:

verze pro PPC2003
verze pro PPC2002

Zmeny o proti predchozi verzi:

- vyšší citlivost nastavení hlasitosti hudby a zvuků
- možnost pauznout hru pomocí stylusu
- korektní zpracování vypnutí a zapnutí PPC během hry
- opravena chyba vykreslování backbufferu
- zobrazuje se popis pro jednotlivé obtížnosti
- úprava generování reg.čísla


Tahle verze by uz nemela mit zadne chyby, pokud i presto neco najdete, tak mi prosim dejte co nejdrive vedet.

Jinak nalehave hledam nejakeho vlastnika zarizeni s PPC2002, ktery by to byl ochoten na svem PPC vyzkouset a rict zda to slape na teto starsi verzi OS.

Tomas

http://www.1-easysoft.com[/QUOTE]
Já ti to na PPC2002 otestuju. Mám teď doma jednoho h3970 krasavce ;)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|19.7.2004 06:29
Linky na stažení nové verze ( 0.94 ) jsou nefunkční. ( 19.7.2004 - 06.28 )
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|19.7.2004 10:15
Nemohl by někdo, kdo má tuto novou ( 0.94) verzi staženou to zde vystavit.
Linky jsou stále nefunkční. ( PPC2003 )
NokFrt (49)|19.7.2004 15:00
[QUOTE="JirkaP."]Nemohl by někdo, kdo má tuto novou ( 0.94) verzi staženou to zde vystavit.
Linky jsou stále nefunkční. ( PPC2003 )[/QUOTE]

Instalace finální verze je k dispozici zde.

Neregistrovaná verze obsahuje 2 levely. Registrační klíč stojí 95,- Kč a je ho možné zakoupit přímo na našich www stránkách.

Tomas
1st EasySoft
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|19.7.2004 16:10
Předchozí mé náměty naměty na Pausu a Hlasitost byly přijaty a zapracovány tak mám další , ( pokud není pozdě :) )

- aby se po vybrání obtížnosti nastavil první neudělaný Level ( předpokládám, že každý bude chtít hrát po spuštění Level, který ještě nemá hotový )

-jesli by nešlo DOLE zobrazovat na kolik tahů je možno udělat ten který Level ( popřípadně toto číslo zobrazit před zahájením hraní Levelu ). Něco jako HigScore. :))

A ještě dotaz . Budou se v budoucnu s novějšíma verzema :D přidávat další Levely. Nebo je to uzavřený. Pokud se matně vzpomínám Dosovská verze měla těch Levelů od dost více. Jinak je to :yes:
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|19.7.2004 21:00
Ještě jeden námět :

- přidělat dole vedle tlačítka Pauzy tlačítko Restart
( toto by určitě taky ocenilo mnoho uživatelů jako Pauzu, a nemuselo by to být složité na přeprogramování :) )
NokFrt (49)|20.7.2004 09:03
[QUOTE]- aby se po vybrání obtížnosti nastavil první neudělaný Level ( předpokládám, že každý bude chtít hrát po spuštění Level, který ještě nemá hotový )[/QUOTE]

- v první verzi ATOMIXe pro Symbian to takhle bylo. Pak jsme to ale zrušily, jelikož není nutné hrát levely po pořadě. Když si někdo neví s nějakým levelem rady, tak ho může přeskočit, jelikož má ještě otevřené další dva levely.

[QUOTE]-jesli by nešlo DOLE zobrazovat na kolik tahů je možno udělat ten který Level ( popřípadně toto číslo zobrazit před zahájením hraní Levelu ). Něco jako HigScore.[/QUOTE]

- tohle tam je. Když si vybíráš level, tak nahoře jede text, kde je napsáno kolik máš na level času, jakej byl nejlepší čas dokončení a nejnižší dosažený počet tahů. Pokud si zvolíš obtížnost HARD, tak je dokončení každého levelu omezeno na určitý počet tahů, a to se tam taky zobrazuje.

[QUOTE]A ještě dotaz . Budou se v budoucnu s novějšíma verzema přidávat další Levely. Nebo je to uzavřený. Pokud se matně vzpomínám Dosovská verze měla těch Levelů od dost více.[/QUOTE]

- začím žádné další levely nejsou v plánu. Pokud se ale bude hra slušně prodávat, tak nějaké možná přibudou. Dosová verze měla sice levelů kupu, ale obtížnost většiny z nich byla dost jednoduchá. Já se snažil ty levely navrhnout tak, aby se u toho muselo pořádně přemýšlet a nešlo pouze o šoupání atomů sem tam. Myslím, že dohrání těch současných 28 levelů dá každému pořádně zabrat a hra tak vydrží dost dlouho.


[QUOTE]- přidělat dole vedle tlačítka Pauzy tlačítko Restart.[/QUOTE]

- žádný další tlačítko tam už dělat nechci. Přejít do Pauzy trvá 1 vteřinu a restartovat level není většinou nutné, jelikož jsou pouze asi dva nebo tři levely, které se dají nenávratně pokazit a je nutné je začít od začátku.

Jinak díky za všechny připomínky a náměty. Teď si beru tak 14 dovolenou a pak by se mělo začít dělat na nové hře Fast and Dangerous.

Tomas
1st EasySoft
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|20.7.2004 09:23
[QUOTE="NokFrt"]
- tohle tam je. Když si vybíráš level, tak nahoře jede text, kde je napsáno kolik máš na level času, jakej byl nejlepší čas dokončení a nejnižší dosažený počet tahů. Pokud si zvolíš obtížnost HARD, tak je dokončení každého levelu omezeno na určitý počet tahů, a to se tam taky zobrazuje.
[/QUOTE]

Měl jsem na mysli MINIMÁLNÍ počet tahů na koik je možno ten, který Level udělat. Neměl jsem na mysli Svoje HigScore, ale za kolik je možno ten který Level udělat. Pro mne může být HigScore 50 tahů, ale ve skutečnosti lze ten Level udělat na 40 tahů

[QUOTE="NokFrt"]
- žádný další tlačítko tam už dělat nechci. Přejít do Pauzy trvá 1 vteřinu a restartovat level není většinou nutné, jelikož jsou pouze asi dva nebo tři levely, které se dají nenávratně pokazit a je nutné je začít od začátku.
[/QUOTE]

Pokud vidím, že mi nestačí čas, tak musím Restartovat a připadá mí zbytečné hledat tlačítko někde na přístroji, když by to vyřešil jeden ŤUK stylusem, přesně tak jako je vyřešena pauza.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|21.7.2004 23:27
Po dohrání všech Levelů a po tom co mi TO pogratulovalo, jsem zjistil, že jsou odblokované všechny Levely i na výší obtížnost.
Doporučoval bych, aby vyší obtížnost bylo nutné taky postupně udělat Level po Levelu.
Suoraj (704)|22.7.2004 11:06
děláte jenom hry? Hledám někoho kdo by udělal program (skin) díky, kterému by bylo možné na MDA2 psát sms jednou rukou ...
skromny (84)|22.7.2004 11:14
NokFrt: tak uz si vas vsimli aj vo svete.. aSxPDA presents - ATOMIX v1.01...

od 21.7 ste vonku...:D :D ak to beriete ako poklonu tak sa priklanam k nej... prve levely som si nostalgicky zahral z predposlednej "testovacej verzie" a pospominal... ak ale si budem chciet zahrat, urcite tych par korun obetujem...