Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: HTC Touch HD - vymazáni oblíbených kontaktů po synchronizaci

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Během předchhozích tří dnů se mi resync stal dvakrát. Pokaždé bylo potřeba resyncovat po nekorektním ukončení / pádu stolního outlooku. Po té co provedl na PC kontrolu datového souboru, už se nesesyncoval. Že by toto?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Ach jo, to u mne asi nebude ono. Mě outlook už nespadl hodně dlouho :-( Možná je nakonec mnoho důvodů, proč to padá... jen mi přijde divné, že jsme jenom tři.

bo

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Tak další pád - jenom po zadání nového úkolu do outlooku s připojeným PDA v kolébce :-( Trochu mne to začíná otravovat. Jako druhý telefon mám NOKIA E51 se Symbianem a tam jsem za rok používání a denní synchronizaci nezaznemenal ani jednou podobný problém.

Prozatím jsem odstranil ESET antispam filtr, tedy integraci ESETu do outlooku.

Jinak alespoň jedna dobrá zpráva. Zjistil jsem, že Manila Control neskutečně brzdí synchronizaci - hlavně kalendář. Obvykle mi trvala cca hodinu (mluvím o té kompletní po pádu). Po vypnutí Manila Control je zasynchronizováno během několika málo minut.

Jinak mi to žádný kód chyby nepíše. Pouze info o tom, že synchronizace nebyla dokončena a že mám synchronizovat znovu.

bo

EDIT: jo už jsem našel kód chyby. V PC totiž není, ale na PDA mi ukazuje 0x80070008

EDIT2: Ohledně té chyby čtu na netu, že by se mělo jednat s problém s počtem podadresářů v outlooku. Více jak 10 je problém. Já jich mám rozhodně více. Potvrdíte? Zatím nemohu najít řešení.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Ve stolním outlooku má účet který syncuju 9 složek a žádnou podsložku. Z toho syncuju jen 7 složek. Tento počet mám tedy v pocket outlooku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Mám nové číslo chyby: 0X80883001

Dneska už 3x kompletní synchronizace. To se asi nedá dlouho vydržet :-( Zase jenom přidání nového úkolu do Outlooku.

bo

EDIT: Další chyba 0x80004005

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Ahoj,

mám stejný problém se synchronizací HD2. Asi před týdnem se mi objevilo hlášení že byla na serveru provedena změna... kód chyby 0x80883001. Možná to bylo po aktualizaci win v pc (XP), ale nevím jestli jsem neaktualizoval až po chybě sych. Také jsem se dočetl, že by na to možná mohla mít vliv adresářová struktura v outlooku - to bych asi vyloučil - mám tam kolem padesáti adresářů a podadresářů a vše od prosince funguje - tedy kromě synchronizace mailů, to funguje jen v doručené poště v ostatních složkách ne - mimochodem nevíte někdo proč se mi nezobrazují roztříděné zprávy?

U synchronizace to jednom hlášení píše, že přijdu o všechna data po poslední synchronizaci a ve druhém hlášení se píše že možná. Nevíte jak to je? Z příspěvků to není úplně patrné. Některá data mám změněné v pc a některé v telefonu a nechci přijít o žádné, tak radši nesynchronizuju :-(

Poslední zpráva tady na fóru je stará měsíc. Nepovedlo se prosím Vás někomu tomu přijít za tu dobu na kloub?

Děkuji za případné rady.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. HTC touch HD - vymazání délky hovorů
    Od mick04_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 31-12-2008, 15:11
  2. vymazání kontaktů a kalendáře WM6-Vista
    Od Josef57 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-04-2008, 07:10