Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - vymazáni oblíbených kontaktů po synchronizaci

tsawo (7)|24.2.2009 21:56
Občas při synchronizaci mě ActiveSync v HTCčku upozorní, že synchronizace selhala a zeptá se, zda chci provést plnou resynchronizaci. Při ní mi vždy zmizí všechny mé oblibené kontakty (People) v TF3D a kontakty z hlasového vytáčení (Voice Speed Dial).
Smazat a založít nové partnerství synchronizace jsem zkoušel jako první věc, bez výsledku. Ani soft reset nepomohl. Několikrát jsem tento problém hledal na internetu, dokonce jsem i pár diskuzí s tímto problémem našel, ale nikde se bohužel nedobrali řešení. Jako operační systém používám Vista Ultimate 64bit, jako adresář Outlook. HTC TOuch HD je v anglické verzi, s původní ROMkou, vsechny oficiální hotfixy nainstalovány. Zásahy do registru jsem dělal jen minimální (jméno u doručenky sms, skrytí kontaktu na sim kartě).
Nemá někdo podobný problém a nezná řešení? Diky za radu. Radek
Pavel Koza (4761)|24.2.2009 22:08
U podobných chyb bývá většinou takový kód, například 0x85020003. Tyto slovní popisy chyb bývají občas nepřesné a je problém vlastně dohledat, co je přesně špatně. Jinak se taky na zařízení v ActiveSync - Menu - Options - Windows PC - Settings dá nastavit logování, které opět pomůže minimálně naznačit, kde je zakopaný pes. Log to ukládá myslím do \Windows\ActiveSync, některé logy přepisuje, jiné ne, tak je nutné to hlídat. No, a jakmile se chyba vyskytne znovu, tak přerušit synchronizaci a zkopírovat všechny tyhle soubory a logy. Pak se můžeme případně dostat dál.
brona_ce4you (103)|24.2.2009 22:08
Jsem na tom úplně stejně. Přestože mám trochu jinou sestavu, výsledek totožný. Prozatím jsem nepřišel na řešení a vlastně ani nevím, co to způsobuje. Jedna synchronizace projde bez problémů a druhá už ne. Přestože jsem mezi tím žádné zásahy do HD nedělal - jenom odpočívá v kolébce.

Po této vynucené synchronizaci přijdu o všechny foto kontakty (TF3D, SPB Shell, SPB Phone Suite) a o všechny hlasové záznamy u kontaktů (ty už ani neobnovuji). Stejně tak o všechny synchronizované emaily. A asi tak o dvě hodiny času :-( opětovnou synchronizací.

Prozatím jsem se naučil tuto situaci oddálit. Často se mi stane, že mi při synchronizaci vyskočí chyba a synchronizace není dokončená. Dříve jsem se snažil opětovnou synchronizací přijít na problém a nakonec jsem stejně skončil u této vynucené. Nyní jakmile vyskočí jakákoliv chyba při synchronizaci, okamžitě odpojím PDA od PC, provedu soft reset a na PC ručně shodím tyto procesy: Centrum zařízení Windows Mobile a Microsoft Sync Center. Poté ručně spustím Centrum zařízení Windows Mobile v nabídce START na PC a připojím PDA k PC. Následná synchronizace je již v pořádku.

Ovšem otravné to je. Ale na PDA jsem dělal už tolik změn, že bych ruku do ohně nedal za to, že jsem si to nezpůsobil sám.

Budu také vděčný za každou radu.

bo
Pavel Koza (4761)|24.2.2009 22:10
Mimochodem, když jste se sešli dva, jaký máte antivir?
brona_ce4you (103)|24.2.2009 22:14
Na PC ESET Smart Security a na PDA žádný, byť jsem tam ESET měl také. Odinstaloval jsem ho, ale zůstal mi v seznamu programů. Tedy nevím, jestli je vážně úplně pryč.

bo
tsawo (7)|24.2.2009 22:20
Ja mám na pracovní stanici také ESET Smart Security, na pda antivir žádný. Zapnul jsem logování synchronizace, tak uvidíme pří příští chybě. Bohužel nedokážu odhadnout, kdy to bude, tento problém se synchronizací se stává cca jednou za měsíc až dva. Radek
Pavel Koza (4761)|24.2.2009 22:41
Těžko soudit, co to přesně je, ale stručně - každý záznam v databázi Outlooku má unikátní ID. To umožní mít v kontaktech 3 Pepíky Nováky a další na první pohled duplicitní záznamy. To, co zapříčiní to vymazání Oblíbených, není podle mého názoru nic jiného, než že z nějakého důvodu dojde k změně techto ID záznamů, což může mít právě na svědomí například nějaký konflikt s antivirem a ActiveSyncem.

Je to samozřejmě riziko, ale buď bych zkusil anitivir pro Outlook vypnout úplně, nebo (pokud to ten program umí) bych zkusil dát do výjimek procesy ActiveSyncu, respektive WMDC.

Co bych ale zkusil URČITĚ je umístit ten Outlook datový soubor někam, kde bude mít souborový antivir exclusion, to znamená že ho nebude procházet souborově jako soubor, ale jen zevnitř jako mailbox. Snad rozumíte:) Tohle prostě bývá dost často problém, protože se na jeden soubor vrhnou 2 nebo 3 programy a udělá to neplechu. Stejný problém jsem kdysi řešil s Exchange serverem a problém byl právě v tom, že se k datovým souborům snažil dostat i souborový scanner.
brona_ce4you (103)|24.2.2009 23:21
Dívám se, že ESET umožňuje EDIT EXCLUSIONS, kde mám možnost přidat soubory do seznamu výjimek. Přidal jsem tam tedy PST soubor Osobních složek Outlooku. Snad to pomůže. To co píšeš zní rozumně, tak uvidíme. Každopádně děkuji za snahu.

bo
Pavel Koza (4761)|25.2.2009 00:21
Já bych to udělal s tou celou složkou, protože si Outlook může vytvářet (a taky vytváří) dočasné soubory a pak to neklapne...
brona_ce4you (103)|25.2.2009 00:38
Dobrý nápad, udělal jsem. Budu sledovat. Děkuji.

bo
brona_ce4you (103)|25.2.2009 15:20
Tak to dlouho netrvalo :-( další vynucená kompletní synchronizace. Mám stále PDA v synchronizační kolébce. Tedy se mi automaticky synchronizuje při každé změně v Outlooku. Při jedné synchronizaci vyskočila chyba a synchronizace nebyla dokončená.

Tentokrát jsem nedodržel svůj postup viz. výše a shodil jenom aplikace na PC a nerestartoval PDA. Po opětovném spojení se už nedalo nic dělat. Vyskočilo notoricky známé okno s informací o změně na serveru a nutnosti kompletní synchronizace :-(

bo
Pavel Koza (4761)|25.2.2009 15:23
A nejaky ty logy nebo cislo chyby neni?
brona_ce4you (103)|25.2.2009 15:37
Na to jsem v naštvanosti zapomněl :-( nicméně to je natolik častý jev, že jistě brzy doplním. Nebo bych se mohl ještě nyní (probíhá stále synchronizace) někam ještě podívat?

bo
osch (1330)|25.2.2009 15:58
Stává se mi to také. ESET nemám. Používám NORTON internet security. Jelikož ale žádnou rychlou volbu pro vytáčení nepoužívám, nějak mě její ztráta po opětovné synchronizaci netrápí. Trápí mě však to, že ta přesynchronizace díky velkému počtu mých záznamů v outlooku trvá dlooooouho. Stává se mi to tak jedenkrát za měsíc. Chybová hláška píše na PPC něco o změně na serveru a je nutno provést sync znovu.
brona_ce4you (103)|3.3.2009 14:21
Dnes jsem po dlouhé době zadal do PDA v terénu záznam do kalendáře pomocí ThumbCal a při synchronizaci opět chyba + kompletní opětovná synchronizace. Možná jenom náhoda. Nespojí se vám to ve vašich případech?

bo
osch (1330)|4.3.2009 08:53
Během předchhozích tří dnů se mi resync stal dvakrát. Pokaždé bylo potřeba resyncovat po nekorektním ukončení / pádu stolního outlooku. Po té co provedl na PC kontrolu datového souboru, už se nesesyncoval. Že by toto?
brona_ce4you (103)|4.3.2009 11:51
Ach jo, to u mne asi nebude ono. Mě outlook už nespadl hodně dlouho :-( Možná je nakonec mnoho důvodů, proč to padá... jen mi přijde divné, že jsme jenom tři.

bo
brona_ce4you (103)|4.3.2009 17:42
Tak další pád - jenom po zadání nového úkolu do outlooku s připojeným PDA v kolébce :-( Trochu mne to začíná otravovat. Jako druhý telefon mám NOKIA E51 se Symbianem a tam jsem za rok používání a denní synchronizaci nezaznemenal ani jednou podobný problém.

Prozatím jsem odstranil ESET antispam filtr, tedy integraci ESETu do outlooku.

Jinak alespoň jedna dobrá zpráva. Zjistil jsem, že Manila Control neskutečně brzdí synchronizaci - hlavně kalendář. Obvykle mi trvala cca hodinu (mluvím o té kompletní po pádu). Po vypnutí Manila Control je zasynchronizováno během několika málo minut.

Jinak mi to žádný kód chyby nepíše. Pouze info o tom, že synchronizace nebyla dokončena a že mám synchronizovat znovu.

bo

EDIT: jo už jsem našel kód chyby. V PC totiž není, ale na PDA mi ukazuje 0x80070008

EDIT2: Ohledně té chyby čtu na netu, že by se mělo jednat s problém s počtem podadresářů v outlooku. Více jak 10 je problém. Já jich mám rozhodně více. Potvrdíte? Zatím nemohu najít řešení.
osch (1330)|4.3.2009 19:14
Ve stolním outlooku má účet který syncuju 9 složek a žádnou podsložku. Z toho syncuju jen 7 složek. Tento počet mám tedy v pocket outlooku.
brona_ce4you (103)|4.3.2009 22:34
Mám nové číslo chyby: 0X80883001

Dneska už 3x kompletní synchronizace. To se asi nedá dlouho vydržet :-( Zase jenom přidání nového úkolu do Outlooku.

bo

EDIT: Další chyba 0x80004005
brendens (1)|13.4.2010 01:05
Ahoj,

mám stejný problém se synchronizací HD2. Asi před týdnem se mi objevilo hlášení že byla na serveru provedena změna... kód chyby 0x80883001. Možná to bylo po aktualizaci win v pc (XP), ale nevím jestli jsem neaktualizoval až po chybě sych. Také jsem se dočetl, že by na to možná mohla mít vliv adresářová struktura v outlooku - to bych asi vyloučil - mám tam kolem padesáti adresářů a podadresářů a vše od prosince funguje - tedy kromě synchronizace mailů, to funguje jen v doručené poště v ostatních složkách ne - mimochodem nevíte někdo proč se mi nezobrazují roztříděné zprávy?

U synchronizace to jednom hlášení píše, že přijdu o všechna data po poslední synchronizaci a ve druhém hlášení se píše že možná. Nevíte jak to je? Z příspěvků to není úplně patrné. Některá data mám změněné v pc a některé v telefonu a nechci přijít o žádné, tak radši nesynchronizuju :-(

Poslední zpráva tady na fóru je stará měsíc. Nepovedlo se prosím Vás někomu tomu přijít za tu dobu na kloub?

Děkuji za případné rady.