Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 - WM6.5 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.23081 5.3.0 rc - XeeDition

pitka (1346)|24.2.2009 01:28
[color=green]WM6.5 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.23081 5.3.0 [/color] - XeeDition

[color=black]OS : jádro a AKU OS 5.2.23081 5.3.0 cZonee - test
rozlišení : QVGA
jazyk : CZ
podpora adresování : 128MB i 64MB s pagepool 8MB
systém : WMp 6.5[/color]


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[color=red]Edice Titan vRC4.1 2I234[/color]
Datum : 29.5.09 [color=red]OS 2I234 5070[/color]

[color=red]Edice Titan v23034[/color]
Datum : 26.8.09 OS 23034 530

[color=red]Edice Titan v23081[/color]
Datum : stáhnuto

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FAQ :
[color=red]- heslo na dotaz pře PM[/color]
- od 2I50I 5070 je RC
- nedoporučuji remcalům a lidem kteří nemají fantazii ;)
- POZOR na kompatibilitu, není 100% kompatibilní ze všemi SW pro WM6.1 a starší !! či naopak :D
- součástí aktuální verze FW nejsou "zatím" nové aplikace typu : Outlook live, atd..
- funguje multiselection výběr pro file explorer
- nedoporučuji pro přístroje jen s 64MB RAM, rovněž Microsoft nedoporučuje 6.5 na 64MB
- pozor na problémy ze synchronizací ve Vistě (od verze 23001 a výše)


Známé nedostatky :
- samospuštění AS
- možná grafická nekompatibilita WM6.5 s některými SW

Enjoy.....
00316297_91022-224841_NI5T.jpg 00316297_91022-225137_wrd4.jpg 00316297_91022-225241_RMX.jpg 00316297_91022-225607_lgTq.jpg 00316297_91022-225737_UPBZ.jpg 00316297_91027-214136_rmZw.jpg 00316297_91027-214145_VQCa.jpg
Borecman_ce4you (13)|24.2.2009 16:58
Hmmmm, tak na to se tesim. Pokud to tak potahnes dal nebudu snad ani mit duvod nekdy svou P535ku za neco menit. Diky Ti!!!
permar (552)|24.2.2009 17:58
Mistra Pitku, zasáhla múza :)) :)) :)) už se těšíme.
pitka (1346)|24.2.2009 21:38
to Tomsoft :
OK, tak křížek bude vypadat takhle :
Screen2 ukazuje velikost při přepnutí IE do Mobil.
Kostička u kurzoru je náhled na stránku, resp. kde se pohybuješ.
00316423_90224-213817_wrd3.jpg 00316423_90224-214246_SNY.jpg
Bass.Boi_ce4you (18)|25.2.2009 07:54
[color=red]to Pitka[/color]
chlape, ja Te asi miluju !!!
Jestli tohle dotahnes do konce, tak ti asi poslu basu Carlsbergu !!!
tomsoft (2734)|25.2.2009 07:55
to: Bass.Boi
A to ještě nevíš, že někteří to už mají doma v ASUSu :) :D
Bass.Boi_ce4you (18)|25.2.2009 10:16
:to Tomsoft
No to to snad ne? ja ci taky!!
Nebo raci pockam na full odladenou verzi.. :) heh
pitka (1346)|26.2.2009 14:06
[color=red]6.5 B4[/color] je ke stáhnutí. Prosím o přečtení FAQ a informací.
Děkuji za věcné podněty.

zapnutí animace, resp. posouvání oken se zapíná nebo vypíná zde :

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\GWE]
"EnableAnimations"=dword:1 nebo 0 pro vypnutí


Ještě něco k WM6.5 a dalším aplikacím chystaným Microsoftem :

"SkyBox" alias MyPhone je služba pro uživatele, resp. synchronizace telefonů a informacemi na webu. Microsoft bude nabízet automatické zálohování a obnovení služby, přístupu a správu telefonu. Dále poskytovat komunikaci a sdílení s ostatními. Tato služba také umožní Synchronizovat kontakty, e-mail / SMS zprávy, položky kalendáře a obrázky apod., podobná službě Apple MobileMe.

"Skyline" alias OutlookLive bude zaměřen na malé a střední podniky. Nabízející podobnou funkčnost jako SkyBox, podniky se budou moci nastavit své telefony k Microsoft Exchange hostingu a s vlastními názvy domén.

"SkyMarket" alias WMMarketplace je kódové označení pro Microsoft mobil trh, konkurence pro Apple AppStore a RIM BlackBerry Application Center. Tato služba bude k dispozici pouze pro Windows Mobile zařízení.
Bass.Boi_ce4you (18)|27.2.2009 11:11
odpoledne sosnu a hned to zkusim ;)
v sobotu cekejte muj feedback ;)
kesu (548)|27.2.2009 12:24
Tak sem si konečně poladil Glide verzi a funguje dokonale (Je to hodně precizní práce - Díky Pitko) a teď si to mám zase jako rozhasit jo? :D No tak dobře :) Jdu na to

EDIT 1: Je tam, kraska jedna průhledná :D

EDIT 2: První pohled = jůů to je pěkný, druhý pohled = hm a dál? :)

(Pokud zrovna patřím do té kategorie lidí bez fantazie, tak se předem omlouvám :sarcastic: )

Mínusy:
1) today obrazovka je nějaká divná - po levé straně je sice pruhledý proužek, za to ale ořezavá ty jednotlivý texty
2) pokud si date vlastní tapetu - zdeformuje jí to (je zplacnuta ve vodorovnym smeru) a degraduje to její barevnou hlobku = vlastní tapety ve forme fotek sou nepoužitelny. (nehledě na to, že ten spodní proužek je sice průhlednej, ale ten obrazek to naváže asi o mm vedle)
3) pokud neco menite v nastavení po potvrzení vás to hodí zpět na today
4) softkey při procházení souboru - dřív tam bylo "nahoru" ted je tam "otevřít" - když chcete rychle o uroven výš, máte smůlu.
5) Když se na Today vypne titanium, tak se tapeta sice srovna co do rozměrů, ale kvalita zůstavá pořát otřesná. Nehledě na to, že po vypnutí titania přijdete o pruhlednost lišt a mate z toho za WM 6.1 (skoro).
6) Jak se dostanu rychle do kontaktu, SMS, kalendáře? nějak se zapomnelo na zastupce. (samozřejmě se daj ručne doplnit a beru to kdyz je vyplý titanium a nemas to na today)
7) nefunguje vyhledávaní - po zadaní slova se vypne
8) hodily by se velká zavírací tlacítka (ale to už se výš řešilo)
9) pri připojení na novou WIfi sit, nelze do bubliny zadat heslo (chybí textový pole) musí se to delat oklikou přes nastavení
10) vsechny bubliny (SMS,WIFI,Volání) vyskakující u spodního okraje jsou oříznuté (pri vyplem i zaplem titaniu)
11) u príchozího hovoru je ořílej obrazek
12) Už nekolikrát se mi objevila chybová hláška: "V prostředí došlo k neošetřené chybě, system se ho pokouší restartovat" - po ni se přístroj sam restartuje

Plusy:
1) pěkný pruhledny lišty, noný posuvníky, nabidky a podobně
2) načítaní adresařů je podstatně rychlejsi - napřiklad při kliku na složku "windows" se otevře hned, nemusí se 2 vteřiny počkat jako ve WM6.1
3) IE konečně vypadá trochu k světu (ale stejnak je pořad línej)


Obecně:
Všechny funkce,které jsem zkoušel fungujou normálně - GPRS,WiFi, hovory,SMS
Dá se někde nastavit jaké budou položky v tom Titaniu zobrazené?

to pitka: Neber to jako kritiku, pouze se snažím o zpětnou vazbu.
pitka (1346)|27.2.2009 14:43
jj, většina bodů je mi jasná a některé jsem také zaznamenal.
Každej slušnej názor je určitě fajn.

Titanium se muselo velmi, velmi složitě upravit, aby bylo na Asusu vůbec spustitelné.
Nezapomínej, že je to stále beta a to i Microsoft.;)
kesu (548)|27.2.2009 14:46
JJ beru na vědomí, ale určitě s velkou častí tech problému si poradíš - nebude to nic složitýho. Pak bude třeba zkusit ještě líp optimalizovat to titanium, ted to sice jede ale radeji sem ho vypnul, protoze to vzhledove vypada strašně.

Pokud narazím na další problemy určitě dam vedet.
pitka (1346)|27.2.2009 14:46
3) pokud neco menite v nastavení po potvrzení vás to hodí zpět na today
Máš tu fantazii ? ;) Počkej si na standard.

7) nefunguje vyhledávaní - po zadaní slova se vypne
Jakto že ti to nefunguje ? Mně to jede.

8) hodily by se velká zavírací tlacítka (ale to už se výš řešilo)
Ty jsem změnil právě na menší. Což se mi zdá lepší.

12) Už nekolikrát se mi objevila chybová hláška: "V prostředí došlo k neošetřené chybě, system se ho pokouší restartovat" - po ni se přístroj sam restartuje
Toto se mi zatím nestalo. Čím je u tebe způsobeno ?

Vzhledově Titanium bude vypadat téměř stejně.
Všechny nebo většina grafických problémů je způsobena právě Titaniem a shellem.
kesu (548)|27.2.2009 15:05

3) Uf fantazii sem si naočkoval, ale asi se uklikam k smrti než něco nastavím ;)
7) Tak to nevim,jak to že to nefunguje - ale at zadam jakekoliv slovo tak se to po vterine samo zavre
8) Videl sem to a screenech ofitko WM 6.5 - je to lepe uzpusobeno na ovladaní prsty... někdy by se to hodilo, takle se trefuju akorat nehtem
12) no pri ruznym otvíraní oken, nema to konkretní postup,jednou pri prechodu z nastaveni na today, pak zase jiny (jediny sw ktery tam mam je Wktask, bez ktereho se neobejdu)

- V tom případě je to titanium k nicemu, aspon pro mě. Když mi to z přítelkyně na tapetě uděla odbarvenou placku, tak mě asi nepochválí :D
- A celkove je to takový divny, graficky nedorešeny - jak už sem psal: v tom spodnim pruhu to nenavazuje, vlevo je to orizlé, celkem i "kostrbatry" mi to prijde
pitka (1346)|27.2.2009 15:09
Je to stálle ve vývoji.
Vzkaž přítelkyni, že i přes deformace ji stejně miluješ.;)
kesu (548)|27.2.2009 15:16
Jeste to nevidela a ani neuvidí ;)

No ale celkově, i když je Titanium vypnuté a dáš si n apozadí nějakou tapetu, hrozne ji to ubere na kvalite, jako by jí to nějak zkomprimovalo. Rozmery sice zustanou ale kvalita je hrozna. (ubydou barvy, rozpije se to)
pitka (1346)|27.2.2009 15:20
Já bych jí to ukázal. At´vidí vítězství digitálního věku nad přírodou.;)

Zkusím ještě dnes uploadnout verze bez CHOME a Titania. A menší úpravy shellu.

K velikosti křížku : atributy jsou stejně velké jako u větší verze. Takže se nemusíš trefovat přímo doprostřed křížku.
kesu (548)|27.2.2009 15:45
No ji to ukážu a asi ji odvezou :) sedim u toho cely odpoledne a vysledek je "placka" :D A to pak má mít pochopení pro to co dělám :)

Co je v nasem pripade schovaný pod pojmem Chome a titanium,resp. jaký je mezi tím rozdíl, jen abych si to ujasnil.díky
pitka (1346)|27.2.2009 16:00
Titanium je motiv.
Chome je prostředí na today v kterém se pohybuješ. Je to vlastně engine.
Bronze to jsou hlavně ikony v Titaniu a Chome.
Physics engine je skrolování v 6.5ách.
tomsoft (2734)|27.2.2009 16:03
No ještě že to je tak jednoduché :)
kesu (548)|27.2.2009 16:06
díky, aspon už vím o čem konkretne se bavíme :)
pitka (1346)|27.2.2009 16:08
[color=red]Verze B4 standard [/color] pro "nepřizpůsobivé" :D je k stáhnutí na str1.
kesu (548)|27.2.2009 16:14
delal si tam nejake dalsí upravy? krome tech grafickych zmen? pokud ne tak asi zatim nema cenu abych to testoval. (Zatim sem si na to vzal sluneční brýle :D )

Ješte na jednu maličkost sem narazil... Sem zvyklej vybírat na today obrazovce potvrzovacím tlacítkem na joystiku....ale pri zaplým titaniu to sice potvrdí a vybere tu danou funkci, ale spustí k ní ještě neco dalšího...Udela to vždycky, ale jen na první pokus.. /treba po probuzení/
pitka (1346)|27.2.2009 16:15
Sundej brýle a hupsni do toho. Potom tvoje bádání slušně popiš.
kesu (548)|27.2.2009 16:41
Tak je tam, je to příjemny graficky zpestření. Budu to testovat a pokud to bude stabilní rad si to tam necham.

Jen mam takovou drobnou prosbu. Sel by klasickej vzhled s pruhlednyma listama na Today: :) (Vím asi blbej dotaz,ale libilo by se mi to)

Jinak jeste jedna drobnost. U automatickyho nastavení spužeb pro Vodafone jsou tam 2 možnosti. Jedna je jako tarif, druhá jako předplacenka. Obě bohužel nastavý přístupovy bod na !ointernet" což je nastavení jen pro předplacenky.
pitka (1346)|27.2.2009 16:53
Pošli mi nebo zveřejni nastavení pro Vodafone tarify. Díky.
kesu (548)|27.2.2009 16:58
predplacenka má přístupový bod: ointernet
tarif: internet
kesu (548)|27.2.2009 21:29
jeste jedna podstatna drobnost. Nefunguje odpojovani GPRS po stisku cervenyho tlacitka.

EDIT: a nejen to, ono GPRS nejde odpojit nijak, v ty bubline, která vyskocí po kliknutí na ikonu GPRS, tlačítko odpojit také není
tomsoft (2734)|27.2.2009 23:02
Pánové, moc mě mrzí, že se nemůžu aktivně zapojit do bádání. Až těď večer jsem si k tomu sednul. Stehujeme se a mám jen NB na klíně a sousedovou nezabezpečenou wifi :) jinak nemám nic :(
Snad zítra, snad pozítří ....
PETRMOB (29)|28.2.2009 20:10
Tak 28.2. jsem si nainstaloval verzi standart a musím říct , že jsem nadšen. Celkově se vše zrychlilo, krásné uživatelské prostředí.
Mám ale velký problém, o kterém jsem se zde zatím nedočet: nejde nainstalovat SPB Diary ani SBSH Calendar Touch, při náhradě TodayAgenda se zas rozhodí na spodní liště WiFi (nejde zapnout a už se ani neukáže v nastavení/připojení/Bezdrátové sítě ).Taky se ztratí ty pěkné lišty a posuvníky.Možná to někomu přijde jako zbytečnost, ale já si už zvyknul používat plochu jako zápisník a kalendář (na to byl skvělý SPB Diary) a tady to tak vypadá, že to asi nepůjde.Možná existuje nějaký soft , který to umí.Já ale za ty dva dni nenašel žádný , který by fungoval jako Diary a šel jak nainstalovat tak i korektně fungoval. Velmi nerad se vracím k 6.1 Standart, tam jsem maximálně se vším spokojen.
Prosím ber to jako prosbu ,ne výtku.
tomsoft (2734)|28.2.2009 22:27
jj, takové a další věci budou s příchodem WM 6.5 asi normální :( a to do doby něž výrobci SW upraví své programy k OS WM 6.5.
Nezapomeň, že toto je BETA verze a to nejen od Pitky, ale i od samotného Microsoftu a na ostrý provoz to rozhodně není.
Ale nezoufej, myslím, že bude líp :)
harmony (38)|1.3.2009 11:06
Mam nainstalovanu Standard verziu - je velmi rychla aj stabilna a som s nou spokojny. Velmi by som potreboval poradit so zmenou motivu, ak pouzijem iny ako prednastaveny, neprejavi sa kompletna zmena (napr. chyba ofarbenie vrchnej a spodnej listy). Druhy problem je pri pisani SMS - nemozem stylusom zvyraznit viacej slov ale musim mazat po jednom pismene.

Pismo v menu je na ovladanie prstom trochu male, chcelo by to pridat - idealne o 200
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\GWE\Menu\PopFnt]
"Ht"=dword:1000

A na zaver jeden "mozno podnet" pre Pitku do dalsich verzii. Nahodou som natrafil na vybornu free klavesku FingerKeyboard, je uz aj pre QVGA - odporucam vyskusat

http://www.4allmobile.eu/viewtopic.php?f=15&t=15259
pitka (1346)|1.3.2009 18:18
to Kesu :
odpojování GPRS pomocí červeného tlačítka funguje spolehlivě.

Díky za podněty ohledně klávesnic a jiného extra SW.
Ale již jsme se několikrát dohodli, že nebudeme přidávat žádný extra SW do FW. Není totiž absolutně možné vyjít vstříc každému přispěvateli a vlastníkovi.
Díky za pochopení.


SPB diary jsem nezkoušel, ale na oficiálních stránkách spbsoft není 6.5 zmińována ! :
Podporovaná OS :
Windows Mobile 2003 Phone Edition
Windows Mobile 2003 Pocket PC
Windows Mobile 2003 SE Phone Ed.
Windows Mobile 2003 SE Pocket PC
Windows Mobile 5 Phone Edition
Windows Mobile 5 Pocket PC
Windows Mobile 6 Classic
Windows Mobile 6 Professional
Windows Mobile 6.1 Classic
Windows Mobile 6.1 Professional

http://www.spbsoftwarehouse.com/products/diary/?en
kesu (548)|1.3.2009 21:13
jj uz to jde, vcera to bylo nejaky zasekly a neslo to odpojit.

Jinak kdy výhledově plánuješ vydat nějakou trochu opravenou verzi?
pitka (1346)|1.3.2009 21:40
to kesu :
Na takovouto otázku nedovedu odpovědět.
Mnoho věcí co popisuješ je zatím standardní chování nového OS, hlavně tedy Chome/Titanium. Není příliš věcí na extra ladění a pospíchání.
Např.
- vypnutí aplikace=zpět do Dnes
- položky v chome na dotyk, nebo pravé či levé tlačítko k ovládání

Ale rozhodně úpravy a změny ještě budou, no worry.

Ještě jeden klíč k verzi Titan, takto lze např. vyřadit hlasovou schránku ze chome (funguje i pro jiné položky v chome):
HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\CHome\DefaultSettings\CVoicemail
"Disabled"=dword:1

nebo atd... : HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\CHome\CText

kesu (548)|2.3.2009 15:42
šlo by aspon prvotně vychytat nějaký mouchy?

Jako třeba:
9) pri připojení na novou WIfi sit, nelze do bubliny zadat heslo (chybí textový pole) musí se to delat oklikou přes nastavení
10) vsechny bubliny (SMS,WIFI,Volání) vyskakující u spodního okraje jsou oříznuté (pri vyplem i zaplem titaniu)
11) u príchozího hovoru je ořílej obrazek

Všechno se to týká spatnýho umístění na dipleji. Ty bubliny stací posunout kousek nahoru...
pitka (1346)|2.3.2009 23:47
Nemá příliš smyslu neustále opravovat původní věcí, jelikož ještě přibudou nové části i jádra.
Viz screen z nového, ale zatím ne zcela funkčního :
00317219_DSC01021_MG4R.jpg
kesu (548)|3.3.2009 00:56
Tak to mi nezbýva než přestat prudit a čekat :)

Vypada to moc pekne
PETRMOB (29)|3.3.2009 15:34
Moje řeč.Počkám, až výrobci programů zaregistrují, že se objevil WM 6.5 a pak jdu s chutí do toho.Zatím musím konstatovat, že většina mého stávajícího software na 6.1 nemá podporu u 6.5. Myslel jsem, že to půjde i tak, strávil s tím dva dni a noci a můj osobní poznatek je ten, že mohu bez problémů použít čistou WM 6.5 , ale instalací dalších programů hrozí nečekané potíže.Ale to už tu taky bylo u Visty, kde se to časem ustálilo. Jsem mírný optimista a tak čekám stejný vývoj i u WM 6.5. Někdy se čekat vyplatí.
pitka (1346)|3.3.2009 15:59
to Tomsoft :
Tome jak to vypadá z kompatibilitou SW pro WM6.5 ? Máš nějaké zajímavé osobní podněty nebo zkušenosti ?
kesu (548)|3.3.2009 17:01
Ohledne kompatibility sem si ničeho nevšiml, vše co sem tam zatim nainstaloval funguje strávně. cca nejběžnějších programu. To spíš jestli nekomu neco konkretne nefunguje. Nema smysl toho víc zkoušet, pokud nikdo nehlasí problémy.
Jewelsoft_ce4you (88)|3.3.2009 17:54
Ja zkousim, a zatim jsem nenasel plugin pro kalendar ktery by fungoval. 2.3.2009 SPB vydalo novou verzi Diary ale ani ta nefunguje. Tedy funguje v ni vse krome kalendare. NIcmene testuji dale.
tomsoft (2734)|3.3.2009 18:26
No co jsem alespoň já nainstaloval, to jsem nějak rozchodil, ale např. se zde zmiňovaným SPB Diar a všemi app, co jedou zobrazit pouze na ToDay je problém. SPB Diary funguje, ale ne všechno jde tak jak má.
Rozhodně stejně jako ve verzi s TF bez použití Second ToDay jsou tyto programy nepoužitelné.
Jinak většina SW bude OK a budou ještě více OK, pokud autoři těchto SW budou reagovat na nový OS.

O.T.
Bohužel provádíme doma rekonstrukci bytu a tak mám teď málo času, ale hlavně i prostoru. Vše ja zabaleno a zakonzervováno a k dispozici mám jen starší NB + Wifi, kterou kradu sousedovi :) - doufám že ji nezabezpečí nějak brzo :)
00317294_1_4xj.jpg
Jewelsoft_ce4you (88)|3.3.2009 19:30
PocketBreeze dokonce naprosto spolehlive zpusobi totalni zatuhnuti OS, tedy boot v SafeMode a odistalovat. Netusim proc s tim maj ty pluginy problem, S2U2 zobrazuje schuzky z kalendare naprosto v pohode. Ale prozmenu se S2U2 obcas neaktivuje po probuzeni PDA.
Jinak jsem zapomnel Pitkovi podekovat za do teto chvile perfektni praci, jeho OS pouzivam uz dlouho a spokojenost obrovska.
Jewelsoft_ce4you (88)|4.3.2009 10:35
Takže další poznatek. Plugin kalendáře z PocketInformant 8 funguje spolehlivě.
pitka (1346)|5.3.2009 01:22
[color=red]Nová verze ke stažení, OS 21169[/color]. Link z předchozí verzí také nechávám.

Update :
Ještě tam mám několik chyb , tak zatím link stáhnu.
Chyba se objevuje v příjmu hovoru a v práci s některými ikonami.
PETRMOB (29)|5.3.2009 18:58
Tak mám další nepříjemný poznatek.Když jem zrušil SMS Chat (threaded) programem Pocket Regs ůpravou v registrech HKCU\Software\Microsoft\Inbox\Settings a DWORD SMSAvailable na 0 , tak se opět ztratí grafické nabídky menu a lišt.
Objevil jsem taky chybku v zobrazení SMS. Nahoře se ukazuje ve vrchní části kus předchozího okna.
pitka (1346)|5.3.2009 20:12
Ne všechny funkce zobrazování jsou 100% hotový. To může a asi bude ještě nějakou dobu trvat.;)


Kdo stihnul stáhnout 21169 a chce si opravit ikonu baterie v taskbaru, tak zde je řešení :
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Shell\Taskbar]
"ConsistentClockOrBattery"=dword:0
pitka (1346)|5.3.2009 21:00
Znovu obnoven link na 21169 Titan.

Vylepšení je mnoho, některé z nich :
- nový GUI a shell
- IE update
- externí připojení k serverovým službám, např. exchange
- CHOME opravený a upravený
- 169 je opět velmi svižný build a zatím nejpříjemnější

Díky za fíííííídback.:cool:
pitka (1346)|6.3.2009 08:48
21169ka ještě obsahuje jeden zásadní bug a to v IE.
Prosím kdo používá tento build, at´zatím použije alternativní prohlížeč.
Díky.

Zatím nevím zda je to chyba buildu nebo moje.