Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 40 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 590

Téma: Asus P535 - WM6.5 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.23081 5.3.0 rc - XeeDition

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

jj, takové a další věci budou s příchodem WM 6.5 asi normální a to do doby něž výrobci SW upraví své programy k OS WM 6.5.
    Nezapomeň, že toto je BETA verze a to nejen od Pitky, ale i od samotného Microsoftu a na ostrý provoz to rozhodně není.
    Ale nezoufej, myslím, že bude líp
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Mam nainstalovanu Standard verziu - je velmi rychla aj stabilna a som s nou spokojny. Velmi by som potreboval poradit so zmenou motivu, ak pouzijem iny ako prednastaveny, neprejavi sa kompletna zmena (napr. chyba ofarbenie vrchnej a spodnej listy). Druhy problem je pri pisani SMS - nemozem stylusom zvyraznit viacej slov ale musim mazat po jednom pismene.

Pismo v menu je na ovladanie prstom trochu male, chcelo by to pridat - idealne o 200
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\GWE\Menu\PopFnt]
    "Ht"=dword:1000

A na zaver jeden "mozno podnet" pre Pitku do dalsich verzii. Nahodou som natrafil na vybornu free klavesku FingerKeyboard, je uz aj pre QVGA - odporucam vyskusat

http://www.4allmobile.eu/viewtopic.php?f=15&t=15259

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

to Kesu :
    odpojování GPRS pomocí červeného tlačítka funguje spolehlivě.

Díky za podněty ohledně klávesnic a jiného extra SW.
    Ale již jsme se několikrát dohodli, že nebudeme přidávat žádný extra SW do FW. Není totiž absolutně možné vyjít vstříc každému přispěvateli a vlastníkovi.
    Díky za pochopení.

SPB diary jsem nezkoušel, ale na oficiálních stránkách spbsoft není 6.5 zmińována ! :
    Podporovaná OS :
    Windows Mobile 2003 Phone Edition
    Windows Mobile 2003 Pocket PC
    Windows Mobile 2003 SE Phone Ed.
    Windows Mobile 2003 SE Pocket PC
    Windows Mobile 5 Phone Edition
    Windows Mobile 5 Pocket PC
    Windows Mobile 6 Classic
    Windows Mobile 6 Professional
    Windows Mobile 6.1 Classic
    Windows Mobile 6.1 Professional

http://www.spbsoftwarehouse.com/products/diary/?en

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

jj uz to jde, vcera to bylo nejaky zasekly a neslo to odpojit.

Jinak kdy výhledově plánuješ vydat nějakou trochu opravenou verzi?

Registrace
    Oct 2007

to kesu :
    Na takovouto otázku nedovedu odpovědět.
    Mnoho věcí co popisuješ je zatím standardní chování nového OS, hlavně tedy Chome/Titanium. Není příliš věcí na extra ladění a pospíchání.
    Např.
    - vypnutí aplikace=zpět do Dnes
    - položky v chome na dotyk, nebo pravé či levé tlačítko k ovládání

Ale rozhodně úpravy a změny ještě budou, no worry.

Ještě jeden klíč k verzi Titan, takto lze např. vyřadit hlasovou schránku ze chome (funguje i pro jiné položky v chome):
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\CHome\DefaultSettings\ CVoicemail
    "Disabled"=dword:1

nebo atd... : HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\CHome\CText

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

šlo by aspon prvotně vychytat nějaký mouchy?

Jako třeba:
    9) pri připojení na novou WIfi sit, nelze do bubliny zadat heslo (chybí textový pole) musí se to delat oklikou přes nastavení
    10) vsechny bubliny (SMS,WIFI,Volání) vyskakující u spodního okraje jsou oříznuté (pri vyplem i zaplem titaniu)
    11) u príchozího hovoru je ořílej obrazek

Všechno se to týká spatnýho umístění na dipleji. Ty bubliny stací posunout kousek nahoru...

Registrace
    Oct 2007

Nemá příliš smyslu neustále opravovat původní věcí, jelikož ještě přibudou nové části i jádra.
    Viz screen z nového, ale zatím ne zcela funkčního :
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00317219_DSC01021_MG4R.jpg 
Zobrazení: 25 
Velikost: 291.4 KB 
ID: 10213  

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Tak to mi nezbýva než přestat prudit a čekat

Vypada to moc pekne

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Moje řeč.Počkám, až výrobci programů zaregistrují, že se objevil WM 6.5 a pak jdu s chutí do toho.Zatím musím konstatovat, že většina mého stávajícího software na 6.1 nemá podporu u 6.5. Myslel jsem, že to půjde i tak, strávil s tím dva dni a noci a můj osobní poznatek je ten, že mohu bez problémů použít čistou WM 6.5 , ale instalací dalších programů hrozí nečekané potíže.Ale to už tu taky bylo u Visty, kde se to časem ustálilo. Jsem mírný optimista a tak čekám stejný vývoj i u WM 6.5. Někdy se čekat vyplatí.

Registrace
    Oct 2007

to Tomsoft :
    Tome jak to vypadá z kompatibilitou SW pro WM6.5 ? Máš nějaké zajímavé osobní podněty nebo zkušenosti ?

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Ohledne kompatibility sem si ničeho nevšiml, vše co sem tam zatim nainstaloval funguje strávně. cca nejběžnějších programu. To spíš jestli nekomu neco konkretne nefunguje. Nema smysl toho víc zkoušet, pokud nikdo nehlasí problémy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ja zkousim, a zatim jsem nenasel plugin pro kalendar ktery by fungoval. 2.3.2009 SPB vydalo novou verzi Diary ale ani ta nefunguje. Tedy funguje v ni vse krome kalendare. NIcmene testuji dale.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

No co jsem alespoň já nainstaloval, to jsem nějak rozchodil, ale např. se zde zmiňovaným SPB Diar a všemi app, co jedou zobrazit pouze na ToDay je problém. SPB Diary funguje, ale ne všechno jde tak jak má.
    Rozhodně stejně jako ve verzi s TF bez použití Second ToDay jsou tyto programy nepoužitelné.
    Jinak většina SW bude OK a budou ještě více OK, pokud autoři těchto SW budou reagovat na nový OS.

O.T.
    Bohužel provádíme doma rekonstrukci bytu a tak mám teď málo času, ale hlavně i prostoru. Vše ja zabaleno a zakonzervováno a k dispozici mám jen starší NB + Wifi, kterou kradu sousedovi - doufám že ji nezabezpečí nějak brzo
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00317294_1_4xj.jpg 
Zobrazení: 30 
Velikost: 50.4 KB 
ID: 10215  

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

PocketBreeze dokonce naprosto spolehlive zpusobi totalni zatuhnuti OS, tedy boot v SafeMode a odistalovat. Netusim proc s tim maj ty pluginy problem, S2U2 zobrazuje schuzky z kalendare naprosto v pohode. Ale prozmenu se S2U2 obcas neaktivuje po probuzeni PDA.
    Jinak jsem zapomnel Pitkovi podekovat za do teto chvile perfektni praci, jeho OS pouzivam uz dlouho a spokojenost obrovska.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Takže další poznatek. Plugin kalendáře z PocketInformant 8 funguje spolehlivě.

Strana 3 z 40 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1365
    Poslední příspěvek: 25-08-2015, 15:16
  2. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 11:12
  3. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 19:49
  4. Reakcí: 104
    Poslední příspěvek: 13-05-2010, 19:41
  5. Reakcí: 348