Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 39 z 40 PrvníPrvní ... 2937383940 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 571 až 585 z 590

Téma: Asus P535 - WM6.5 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.23081 5.3.0 rc - XeeDition

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od tomsoft
    [h]Welcome Back[/h] :yes: :yes: :yes:
    Zas tak dobře anglicky neumím, ale nemá tam být náhodou Welcome to hell? :?

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

dobrýýýýý ale trochu smutný ... :O

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Hell se asi hodí lépe
    Ale my tě máme všichni rádi Petře :yes:

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tak musím upozornit že sice záloha přes SPB odstraní dotěrnou hlášku o trial verzi ,ale neřeší ji ! Blokace "woken" se dostaví stejně ... už mám instalovanou patch-verzi a věřím že bude vše OK :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Tak jsem odzkoušel novou verzi ROM v23081.
    Osobně mi ty novější ROM nesedí. Některé programy, které používám, nejsou s ROM kompatibilní. Buď nejdou spustit nebo velký rozestup ikon v programech brání v používání dalších - schovaných ikon.

Až na pár drobností, se kterými jsem se jaksi zžil, používám verzi vRC4.1 2I234, která má ještě klasickou velikost nabídek. Také se mi zdají rychleší odezvy na tapnutí.

Nováček
    Registrace
    May 2006

no a asi je tomuto vláknu koniec

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Neboj,ono není zase tak zle,aby nebylo ještě hůř.....prostě Mistr teď nemá na inovace asi čas, a jak jde vidět,když nikdo z nás nemá žádný problém,tak není co řešit) . To také o něčem svědčí,a to o tom,že P535 je dost dobré PDA:yes:

Nováček
    Registrace
    May 2006

takže páni veselého silvestra a stastny novy rok zelam a este otazocka

Edice Titan v23081 tak ked som si prehodil v nastaveni siete, ze moje cislo neuvidi nikto, tak sa nedal uskutocnit hovor. Skusal som na akekolvek cislo, vytoci a ked uz ma vyzvanat na druhej strane, tak nemila poznamaka, KONEC HOVORU. ked si nastavim, ze moje cislo vidia vsetci tak sa telefonuje bez problemov tak a teraz babo rad

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

že by opravdu záník tohoto fora?Permar,Kešu,Tome..a spol?Kde jste?Mistr je zaneprázdněn,ale že by ani chvilka nevybyla?Všechny zdravím ,přeji úspěšný rok a pokud ještě používáte občas 535,tak se ozvěte a nepřecházejte do ilegality

Registrace
    Apr 2008

Je to trošku mimo téma......, ale do ilegality jsem určitě nepřešel
    Bohužel už ASUSka P535 nemám (jako i jiní).
    Chtěl jsem P835ku, ale protože se toto zařízení u nás neprodává, tak jsem tentkrát šel do něčeho jiného....
    Když se podíváš na celé fórum, kde se píše nejvíce příspěvků a o jakých zařízeních se tady mluví nejvíce, myslím, že je jasné, kam to vše směřuje
    Pitka má toho taky hodně (možná že více než hodně) a tak na vaření nových a nových ROM mu čas moc nezbývá. Ještě mění ty čipy a to nejen do P535 a to není sranda.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Také nejsem v ilegalitě ,čtu pravidelně příspěvky,ale jelikož již nevlastním P535ku( těžko jsem se s ní loučil ),tak jako i Kesu ji již prodal a přešel na HTC HD2, tak i já si pořídil něco jiného. Sic u značky Asus jsem zůstal,nyní mám P835, a musím říct,že spokojenost:yes: . Opět nechci a nemohu mluvit za "Pitku",ale jak tady uvedl TomSoft,má toho hodně,a pokud všem P535ka šlape,tak si myslím,že není důvod něco měnit,tím myslím nové verze ROM,ono stejně není mnoho změn,které by stály za zmínku...........

Nováček
    Registrace
    May 2006

Takže koniec.... môže sa to tu zamknúť

Registrace
    Apr 2008

Zamknout se to může kdykoli, já bych to teda nechal jak to je - "otevřeno".... :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Souhlasím s Tomsoftem:yes: ..............s odstupem času musím říct,že toto vlákno bylo nejlepší jaké jsem měl tu čest poznat.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Pouzival som postupne vsetko, co sa tu zverejnilo. Posledna verzia je vsak najmenej podarena. Pitka odviedol dobru pracu ale zrejme pri tej poslednej verzii uz myslel viac na zeny alebo na skolu
    Wi-Fi je uplna tragedia. Ani len vypnut sa neda bez restartu. Funkcnost "joysticku" je doslova naladova. Nezistil som, co zapricini, ze prestane fungovat v obrazovke "Dnes". Jedina moznost je vytiahnut pero, co je obcas dost otravne. Dalsia neprijemnost je, ze v programoch, ako su napriklad aj sachy alebo ine hry ostava cez obrazovku vrchny panel kde su hodiny atd. a aj ikonka klavesnice. Skutocne, pouzivat klavesnicu pri hrani sachu? Konretne program "Boards" ani nevypnete lebo tlacitko exit je prekryte. Neostava ine, ako kliknut na hodinky, klavesovou skratkou vyvolat task managera a rucne to zavriet.
    Predchadzajuca verzia bola uplne bezproblemova. Aspon ja som na nic neprisiel. Tejto poslednej chyba malo k dokonalosti.
    Podarilo sa mi zohnat novsiu verziu ROM 6.5.5 23549 tak ju idem vyskusat. Napisem, ci sa oplati. Je len v anglictine ale zrejme to nikomu vadit nebude.

Strana 39 z 40 PrvníPrvní ... 2937383940 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1365
    Poslední příspěvek: 25-08-2015, 16:16
  2. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  3. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 20:49
  4. Reakcí: 104
    Poslední příspěvek: 13-05-2010, 20:41
  5. Reakcí: 348