Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 40 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 590

Téma: Asus P535 - WM6.5 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.23081 5.3.0 rc - XeeDition

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Jeste to nevidela a ani neuvidí

No ale celkově, i když je Titanium vypnuté a dáš si n apozadí nějakou tapetu, hrozne ji to ubere na kvalite, jako by jí to nějak zkomprimovalo. Rozmery sice zustanou ale kvalita je hrozna. (ubydou barvy, rozpije se to)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Já bych jí to ukázal. At´vidí vítězství digitálního věku nad přírodou.

Zkusím ještě dnes uploadnout verze bez CHOME a Titania. A menší úpravy shellu.

K velikosti křížku : atributy jsou stejně velké jako u větší verze. Takže se nemusíš trefovat přímo doprostřed křížku.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

No ji to ukážu a asi ji odvezou sedim u toho cely odpoledne a vysledek je "placka" A to pak má mít pochopení pro to co dělám

Co je v nasem pripade schovaný pod pojmem Chome a titanium,resp. jaký je mezi tím rozdíl, jen abych si to ujasnil.díky

Registrace
    Oct 2007

Titanium je motiv.
    Chome je prostředí na today v kterém se pohybuješ. Je to vlastně engine.
    Bronze to jsou hlavně ikony v Titaniu a Chome.
    Physics engine je skrolování v 6.5ách.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

No ještě že to je tak jednoduché

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

díky, aspon už vím o čem konkretne se bavíme

Registrace
    Oct 2007

Verze B4 standard pro "nepřizpůsobivé" je k stáhnutí na str1.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

delal si tam nejake dalsí upravy? krome tech grafickych zmen? pokud ne tak asi zatim nema cenu abych to testoval. (Zatim sem si na to vzal sluneční brýle )

Ješte na jednu maličkost sem narazil... Sem zvyklej vybírat na today obrazovce potvrzovacím tlacítkem na joystiku....ale pri zaplým titaniu to sice potvrdí a vybere tu danou funkci, ale spustí k ní ještě neco dalšího...Udela to vždycky, ale jen na první pokus.. /treba po probuzení/

Registrace
    Oct 2007

Sundej brýle a hupsni do toho. Potom tvoje bádání slušně popiš.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Tak je tam, je to příjemny graficky zpestření. Budu to testovat a pokud to bude stabilní rad si to tam necham.

Jen mam takovou drobnou prosbu. Sel by klasickej vzhled s pruhlednyma listama na Today: (Vím asi blbej dotaz,ale libilo by se mi to)

Jinak jeste jedna drobnost. U automatickyho nastavení spužeb pro Vodafone jsou tam 2 možnosti. Jedna je jako tarif, druhá jako předplacenka. Obě bohužel nastavý přístupovy bod na !ointernet" což je nastavení jen pro předplacenky.

Registrace
    Oct 2007

Pošli mi nebo zveřejni nastavení pro Vodafone tarify. Díky.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

predplacenka má přístupový bod: ointernet
    tarif: internet

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

jeste jedna podstatna drobnost. Nefunguje odpojovani GPRS po stisku cervenyho tlacitka.

EDIT: a nejen to, ono GPRS nejde odpojit nijak, v ty bubline, která vyskocí po kliknutí na ikonu GPRS, tlačítko odpojit také není

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Pánové, moc mě mrzí, že se nemůžu aktivně zapojit do bádání. Až těď večer jsem si k tomu sednul. Stehujeme se a mám jen NB na klíně a sousedovou nezabezpečenou wifi jinak nemám nic
    Snad zítra, snad pozítří ....

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Tak 28.2. jsem si nainstaloval verzi standart a musím říct , že jsem nadšen. Celkově se vše zrychlilo, krásné uživatelské prostředí.
    Mám ale velký problém, o kterém jsem se zde zatím nedočet: nejde nainstalovat SPB Diary ani SBSH Calendar Touch, při náhradě TodayAgenda se zas rozhodí na spodní liště WiFi (nejde zapnout a už se ani neukáže v nastavení/připojení/Bezdrátové sítě ).Taky se ztratí ty pěkné lišty a posuvníky.Možná to někomu přijde jako zbytečnost, ale já si už zvyknul používat plochu jako zápisník a kalendář (na to byl skvělý SPB Diary) a tady to tak vypadá, že to asi nepůjde.Možná existuje nějaký soft , který to umí.Já ale za ty dva dni nenašel žádný , který by fungoval jako Diary a šel jak nainstalovat tak i korektně fungoval. Velmi nerad se vracím k 6.1 Standart, tam jsem maximálně se vším spokojen.
    Prosím ber to jako prosbu ,ne výtku.

Strana 2 z 40 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1365
    Poslední příspěvek: 25-08-2015, 16:16
  2. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  3. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 20:49
  4. Reakcí: 104
    Poslední příspěvek: 13-05-2010, 20:41