Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 23 z 40 PrvníPrvní ... 13212223242533 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 331 až 345 z 590

Téma: Asus P535 - WM6.5 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.23081 5.3.0 rc - XeeDition

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Tohle tedy zatím moc nechápu, myslím tedy to specifické chování na každé stroji.:O :?
    Furt mi to ukazuje na problém s virtuální pamětí, ale proč to má každý jinak...... to nevím :?: :?:

Mě se zase stávalo, že mi v chome přestal pracovat joystick.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Tak to je dobrý Chtělo by to někoho dalšího do party,aby nám ještě řekl co tenhle fw "umí".

Ještě si vlastně vzpomínám, že když sem to flešnul poprvý, tak se to chovalo docela dobře, bylo to plynulý, i start šel otevřit (tam sem právě viděl ty ikonky). Pak to jednou vytuhlo a byl konec. tak sem to flashnul znovu (2x) a pak ž to jen pokaždy jelo jak sekačka

Registrace
    Oct 2007

Ne nikoho dalšího k testování těchto buildů.
    Myslím, že takhle to stačí. Jurav to umí dobře popisovat. Škoda, že takhle to nejde tobě
    Uvidíme až to flešne přes kabel.

Registrace
    Oct 2007

Ovladače pro Vistu :
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Něco málo k 820:

Rom vypada stabilne, pomerně svižná s novou grafikou, ale problém sou opět SMS, konktrétně to, že když mi přišla první, vše bylo OK, jakmile přišla druhá, už danou konverzaci nejde otevřít Šla by udělat nějaká drobná uprava abych tuto ROM mohl testovat dál?

Vážně nechapu co tam s tím ty vývojáři dělají. ještě ani v jedné ROm nefungovali SMS pořadne

Něco k RC4.1:
    Vedle samotné synchronizace nefunguje ani instalace programu pres AS, coz je celkem problém.

Jinak nějak sem uplne nepochopil co s tím vistáckym ovladačem? Zkoušel sem ho aktulizovat za ten stavající, ale bohužel bezuspěšně..

Registrace
    Oct 2007

Ta 820 byla jenom takový nedodělaný mustr. To ještě musím dodělat, tam mě hlavně šlo o test synchronizace s Vistou.
    Problém byl opravdu způsobený problémem s virtuální pamětí.

K 4.1, tam nejede AS s XP nebo s Vistou ??
    Zatím si nikdo, ani já nestěžoval :O Instalace SW přes AS vers XP funguje bez problému, alespoń tedy mně.

Ty ovladače by měli fungovat pod Vistou na propojení s usbloaderem.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

synchronizace a instalace programu na Vistě (v mém případě W7)

Ty ovladace se mi bohuzel nepodarilo vymenit. Píše to že ovladač je aktualní.....

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Tak že, chyba v synchronizaci u RC 4.1 byla chyba na me strane, nejak si nerozumnel mobil s PC, už je vše OK
    U RC5 by tuto chybu měl řešit výše zmíněný ovladač- to už sem ale netestoval

Jinak u ty 820 je další problém a to s nově naistaloványmi aplikacemi, vetsina hlasí, že nejsou podepsany příslusním certifikátem, nebo nekterá jejich soucást chybí a nespustí se.

Registrace
    Oct 2007

JJ jak jsem řekl, nevím jestli úplně jasně.
    Poslal jsem vám nedodělanou verzi, hlavním úkolem bylo otesování připojení ve Vistě.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Jinak ještě jedna dost podstatná vec, delalo to zatím u všech 6.5 ROM co jsem zkoušel. Zlobí příchozí SMS, někdy přijdou až po probuzení přístroje nebo současně s další. zrovna ted se mi to stalo na RC4.1 a není to ojedinělý případ. Proste cely den nic neprijde a najednou dve najednou. Popř. nic se neděje a po probuzení najednou přijdou SMS. Nedělá to vždy, neda se to nijak vysledovat, Ale děláto a to dost často. A také to není chyba operátora

Registrace
    Oct 2007

Myslím, že nejseš sám (htc diamond) :
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=476127

ipaq
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=489321

wizard
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=293328

raphael
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=438472

Jakou máš verzi rádia ?
    Dělalo to i v6.1 ?

Jinak to tipuji na problém v našem slavném rilgsm.:O

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

na 6.1 to delalo taky, ale tolik si myslím že ne. Radio mam a.4.9.1

Přes SMS s temito ROm jsem hrozne nespolehlivej, a když nekdo neposle jeste jednu ta SMS se ke mě třeba nai nedostane.

Bylo by třeba to zkusit nějak řešit. Pokud to teda nejakym zpusobem jde

Registrace
    Oct 2007

Ok a na co si přišel za tu dobu ?
    A co všechno si již vyzkoušel ?

Co by si poradil lidem kteří mají jinou platformu a stejný problém ?

Nováček
    Registrace
    May 2007

Ahoj zdravím já mám jinej problém..
    1.někdy se po startu i během chodu zařízení zobrazuje namísto START ...Zprávy... nedělá to teda furt mě osobně tak několikrát za den pokud se tohle stane tak cela P535 je jako zasekla poznám to podle hodin že čas stoji když se znova zmačkne START pak se to cele srouná a vše funguje jak má možná tohle zpusobuje že smsky nepřijdou . Potom 2..Wifi jednou se připojí a potom už ne až po resetu zase jo možná tenhle problém je už opraven nevím ...
    Jinak moc moc dobrá práce

Registrace
    Oct 2007

1. tohle již popisovalo několik lidí, s sms problémem bych to nepropojoval. I když čert nikdy neví a nespí.
    Kesu tvrdí, že problém byl i v 6.1 (nevím jestli v 6.0??). Takže problém bude kolem suspendu nebo rilgsm.
    Vykreslování zase spíše tipuji na problém shellu a chome. V 820 je trochu opravený.
    Ale to spíše kontaktujte m$.

2. to je možné.
    Ovladač wifi je tak nedokonalý (resp. zastaralý), že aby to na 535ce vůbec chodilo musí se pokaždé upravit několik sít´. autokonfiguračních funkcí.

Je možné až se dostaneme ke konečné 6.5ce bude spoustu věcí ještě upraveno a některé problémy i odstraněny.

Strana 23 z 40 PrvníPrvní ... 13212223242533 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1365
    Poslední příspěvek: 25-08-2015, 16:16
  2. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  3. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 20:49
  4. Reakcí: 104
    Poslední příspěvek: 13-05-2010, 20:41
  5. Reakcí: 348