Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypnuti softwarovych tlacitek pro prijem a ukonceni hovoru

dedek2 (0)|23.2.2009 20:26
Chtel bych se zeptat, jestli se nejakym zpusobem daji vypnout softwarove tlacitka na displeji kdyz vam nekdo vola a pouzivali se pro prijem vyhradne hardwarove tlacitka. Neustale se mi stava ze mi nekdo vola a kdyz to vytahuji z obalu tak to bud nechtene tipnu nebo zvednu, prave stiskem neceho na displeji. Hladal jsem a nic jsem nenasel bud v nastaveni nebo nejaky tweak. Diky za pomoc!
Hodo (99)|23.2.2009 20:43
Zkus Slide to Anwer (tuto funkci obsahuje již v sobě nová oficiální ROM pro Touch Pro - ovšem english), bližší info v češtině najdeš třebas zde (nenech se zmást Johnny Cashem, je to až skoro dole), můžeš to mít dokonce i v češtině.
Lepaso_ce4you (0)|24.2.2009 10:29
Já z tohoto důvodu používám S2U2.
pfemir (44)|24.2.2009 22:43
A mohl by ses trochu rozepsat ja to pouzivas? Ja mam totiz uplne stejny problem jako dedek2 a taky pouzivam S2U2, ale toto se mi nepodarilo osefovat. Pro prichozim hovoru se zobrazi ID volajiciho a zaroven i softkeys pro prijem a odmitnuti hovoru, ktere jsou aktivni. Na Variu to slo, tam jsem k tomu mel jeste aktivovane automaticke zamykani PDA pri uspani. Tady ta volba ale bohuzel neni.
Lepaso_ce4you (0)|25.2.2009 15:50
No jelikož tam nejsou jen tlačítka, ale posuvník na příjmutí či ignorování hovoru, tak už se mně nestává, že bych si hovor přijmul. Kdežto když to bylo jen tlačítko tak se mně to stávalo.
pfemir (44)|25.2.2009 16:41
Ano, posuvnik tam je, ale nejdrive se tam objevi ty tlacitka, ktera jsou normalne aktivni a az po nejake dobe zmizi a objevi se posuvnik. Aspon me se to tak chova. Mozna tam mam neco blbe nastaveno, ale nevim co. Zkousel jsem nastavovat vsechno mozny a nic.
dedek2 (0)|25.2.2009 21:45
Ok diky moc slide to answer, celkem pomohlo.
pfemir (44)|26.2.2009 12:14
Me to bohuzel moc nepomohlo, navic kdyz prijimam hovor pres posuvnik, tak mi to dost casto vytuhne, musim dat softreset.
Lepaso_ce4you (0)|27.2.2009 09:49
Tak mně rovnou skočí posuvníky a tlačítka se vůbec neukážou. A ani se nestává, že by telefon tuhnul. Co máš za verzi s2u2? Já mám 1.45 s nahranou češtinou a nemohu si stěžovat. A jakou máš verzi ROM? Já mám základní verzi od T-mobile 1.69.113.8 CSY. A funguje to naprosto ke spokojenosti.