Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: E-Ten M700 - opet nejede GPS

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Je tohle mozny.... Po prve GPS zafixoval cca po 20min na uplne volnem prostranstvi (na ulici se nechytal) - reklamace. Po druhe nebyl schopen ani najit pozice satelitu - reklamace. V sobotu opet to same nevidi jediny satelit :no: Uz jsem vyplnil RMA a cekam.... ze bych dostal ctvrty stroj ?!
    Pristroj mi byl vzdycky vymenen cely (samozrejme jenom streva, protoze ma jine IMEI). Mam tak hroznou smulu a nebo je proste E-Ten tak spatna volba ? Od lidi s HTC jsem snad jeste o reklamaci neslysel.
    Fanda
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

mám m700 a gps OK. prrvní fix trvá, výjimenčně prý i několik desítek minut. 4ím užší ulice, tím hur. já to měl asi za 30 minut v IGO8 při chůzi

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jojo... zkousel jsem cekat celou D1 z Brna do Prahy a nic. Mozna nekdo ukrad satelity :-) uz je po HR a cekam na RMA. Cekam uz od pondeli, tak se snad dockam. Ostatne ho zkusim vystavit znovu.

Podobná témata

1. ETEN Glofiish M700 + WM6 - synchronizace AS 4.5 nejede
    Od paskal_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-11-2007, 09:34
  2. M700 a Call of Duty 2 nejede ?
    Od Sneek v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-08-2007, 15:44
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-03-2007, 18:46