Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Vyber adresare

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

A mam tu hned dalsi dotaz...jak udelat v MFC dialog pro vyber urciteho adresare....ktery pak vrati jmeno nastaveneho adresare....prosim co nejjednoduseji
    Diky Honza

PS: hledal jsem na MSDN ale nic moc pouzitelneho jsem nenasel...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Jestli tím myslíš něco, co již existuje (viz. např. SHBrowseForFolder ze stolního PC), tak ne. Všechno musíš udělat ručně, stejně jako já
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00021619_Img_HX23.jpg 
Zobrazení: 27 
Velikost: 15.5 KB 
ID: 227  

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

takze predpokladam, ze se udela TreeCtrl...a ten se potom vyplnuje adresarovou strukturou....ze? Problem je, ze jsem zacatecnik a tohle zatim asi nezvladnu....ale nutne to potrebuju.....bylo by mozne poslat nejaky zdrojacek....abych se mel alespon ceho chytit...?
    Diky Honza

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od biokys
    takze predpokladam, ze se udela TreeCtrl...a ten se potom vyplnuje adresarovou strukturou....ze? Problem je, ze jsem zacatecnik a tohle zatim asi nezvladnu....ale nutne to potrebuju.....bylo by mozne poslat nejaky zdrojacek....abych se mel alespon ceho chytit...?
    Diky Honza
    Na začátečníka si s GPRS celkem troufáš Ale k věci ... přikládám zmíněný dialog. Bude ti sice chybět pár věcí, ale ty si s nima určitě poradíš:
    1) budeš si muset vytvořit dialog s ID = IDD_DLG_FOLDER
    2) na něj si vložíš tree control s ID = IDC_FOLDER_TREE
    3) všechny reference na CCeDialog nahradíš CDialog
    4) tělo metody DoInitDialog přemístíš do standardní InitDialog
    5) budeš potřebovat ikony a to pro složku zavřenou, otevřenou a dále nějakou pro zařízení a opět zavřené a otevřené (podívej se do CookWiz a uvidíš je)
    6) + určitě ještě něco ale to ti vyhučí při kompilaci
    7) a úplně bych zapomněl na toolbar

Nechtělo se mi vysekávat části kódu, který patří pouze do CookWiz ale vzhledem k tomu, že nemám co skrývat, je to jedno
    Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

strasne moc diky.....doufam, ze to pochopim. Ted jsem jeste v praci, tak se tesim domu az to prubnu....
    Jinak s tim GPRS: Potrebuji jenom aby se to nastavilo.....myslite, ze to bude slozity????

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

strasne moc diky.....doufam, ze to pochopim. Ted jsem jeste v praci, tak se tesim domu az to prubnu....
    Jinak s tim GPRS: Potrebuji jenom aby se to nastavilo.....myslite, ze to bude slozity????
    Nemyslím si ... určitě najdeš spoustu příkladů

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

problem je, ze sem doposud nenasel....vetsi zdroj informaci k teto problematice (progr. pro PDA)......natoz abych nasel priklad pro konfiguraci GPRS....no uvidime.....
    Nemate tip na nejakou hodne dobrou stranku s tutorama?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

problem je, ze sem doposud nenasel....vetsi zdroj informaci k teto problematice (progr. pro PDA)......natoz abych nasel priklad pro konfiguraci GPRS....no uvidime.....
    Nemate tip na nejakou hodne dobrou stranku s tutorama?
    Zkus třeba Pocket PC Developer Network nebo Codeguru nebo Codeproject ... Stačí jen hledat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

...natoz abych nasel priklad pro konfiguraci GPRS...
    Já myslím, že MSDN je pro tohle bohatý zdroj informací ... stačí hledat TAPI anebo GPRS ... I v nápovědě k samotnému eVC++ je toho dost

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Tak zkousim to hledani adresaru.....nejak mi to ale nechce fungovat :-)
    Uz sem eliminoval vsechny chyby kompileru, pouze u Konstruktoru mi to pise error: obsolete C++ constructor initialization syntax.
    Tudiz jsem ho zakomentoval. Myslim, ze by to melo chodit i bez nej. Ale nechodi...Kdyz kliknu na Button, ktery to ma vyvolat, tak se nic nestane....:-(

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Beru zpet....ta chyba vznikla moji vlastni blbosti...nicmene to porad nefunguje :-/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Beru zpet....ta chyba vznikla moji vlastni blbosti...nicmene to porad nefunguje :-/
    Vlož zdroják (včetně tapnutí na button) a já se na to podívám ... dělej rychle neb nebudu v práci do noci a doma mi teď stávkuje potfora net

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

tady je

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

tady je
    Chlape, chlape ... říkal jsem přeci přepsat DoInitDialog do standardní InitDialog No nic ... tady máš kompletní zdroják testovacího projektu v eVC++4.0 (v 3.0 to nepustíš) ... je to včetně ikon, dialogovýho resource a plně funkční třídy pro výběr složky zděděné od std. CDialog MFC třídy...

Jinak bychom neměli z této diskuze dělat chat a výměnou stanici zdrojáků ... sem kdyžtak na ICQ ale až zítra ... teď je to na tobě

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

No ja to tusil....i s MFC teprve zacinam....nevedel jsem kde je ten InitDialog..:-)

presto ti moc dekuju....

Podobná témata

1. Sms adresare
    Od biodiverzita v sekci Touch HD
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 18-05-2009, 18:25
  2. Poskozeni adresare
    Od Tom&Tom v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-08-2006, 23:05
  3. Skryte (hidden) adresare