Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - Zámek zařízení po HW resetu

motley (4)|22.2.2009 19:08
Ahoj mám problém s 535 po nainstalování nových map do TomTomu mi přestal fungovat zvuk, tak jsem se rozhodl vrátit tovární nastavení , vše proběhlo OK až na to že se ASUS rozhodl zastávkovat. Prostě se mi po restartu objevila tabulka pro zadání kodu pro vstup do ASUSu . Já ten zámek používám standartně , ale moje heslo na něj nereaguje a nevím jak se do něj jinak dostat. Reset taky nepomohl tak jsem celkem bezradný.
Pokud mi někdo dokáže poradit byl bych moc rád. Díky předem všem za příspěvky :bulb:
motley (4)|23.2.2009 06:42
Díky problém vyřešen , už se v něm zase hrabu . :yes:
tomsoft (2734)|23.2.2009 07:20
Ahoj, zdravím.
Mám jen drobnou věc.
Když založíš nové vlákno, které je označeno jako "Technické" tak se očekává, že když je daný problém vyřešen,
bude zde také jeho řešení, aby i ostatní mohli při stejném nebo podobném problému nějak postupovat.
Ty jsi napsal, že problém je již vyřešen, ale kde je řešení? Co teda pomohlo?
Mohl by jsi to zde uvést?
Děkuji
motley (4)|23.2.2009 18:23
Ok není problém jen jsem se trochu uklidnil a začal přemýšlet chladnou hlavou a šlo to . Nevěděl jsem ja provést HR na tvrdo , v jiném tématu tady mne už navedli je to klasický VM hmat . Pod nápisem ASUS tlačítko UP a k tomu reset tlačítko pomocí stylusu a pak jen potvrdit že souhlasím s továrním nastavením zeleným tlačítkem volání. ( červené reset stornuje) . A pak jen znova vše nahrát, rozchodit , nainstalovat a z důvodu vlastní blbosti rovnou zazálohovat.
Jo a ten zvuk je tady již několikrát rozepsaný tak jsem jen využil Vašich bohatých vědomostí a jde to.
Jen nevím co se stalo, že jsem se dostal do toho stádia , že se mi ASUS zamkl a nešel otevřít.
Dík