Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poznamky

DJakub (64)|21.2.2009 22:56
Niekolko hodin som stravil hladanim kvalitneho programu na tvorbu poznamok. Nejedna sa mi ani tak o rukou pisane poznamky (i ked aj tie by mal umoznovat), no hlavne o bezne texty a FOTOGRAFIE s dobrymi moznostami triedenia. Slusna moznost je Evernote, no je online, co nie je vzdy vyhoda a nepride mi nejak zvlast prehladny. Dolezite pre mna je, aby ten program tak ako OneNote ci Evernote mal priamu previazanost s fotoaparatom... Bohuzial oba tieto programy postradaju triedenie, ako ma napr. http://www.fannsoftware.com/TreNotes.html . Samozrejmostou by mala byt moznost pridat k poznamke pripomienku... Ak niekto mate s takymto programom skusenost, budem velmi vdacny za tip. Dakujem.
Zdenek Malinsky (9781)|22.2.2009 09:57
Nějak nechápu, jak souvisí název vlákna s fotografiemi :? , ale na poznámky jsou nejlepší PhatNotes a PhatPad.
DJakub (64)|22.2.2009 11:44
Totiz aj fotografie sa daju pouzit ako poznamky... Vid priklady uvedene v mojom priespevku.
Suoraj (704)|22.2.2009 15:13
a co microsoft one note? Používal sem do nyní Phat Paad ale co mam one note - i díky synchronizaci ... prostě spokojenost :yes:
DJakub (64)|22.2.2009 18:37
JJ, pisal som, ze umoznuje tie fotografie, no vadi mi, ze triedenie poznamok z desktopovej verzie na mobilnej nie je... Teda vsetky poznamky su v jednom priecinku. To je skoda :(