Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 37

Téma: Zdravím všechny. Mám nové MDA2 a jen zírám co všechno o tom víte. Mám pár dotazů a problémů.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Nenašel sem na ně (je možný, že sem špatně hledal) odpověď.

1. Jde například v registru nastavit aby chodily doručenky od sms automaticky?

2. Internet Explorer mi např v diskuzích na mobilmánii nezobrazí okno pro odpovědi. Proč? Existuje nějaký lepší prohlížeč?

3. Jde nějak dávkově rozšířit slovník - tak abych nemusel přidávat zcela normální slova přez kontrolu pravopisu?

4.Existuje prográmek (skin) který by mi na celém displeji zobrazil klasický telefon? Jde mi o to abych mohl psát sms jako na klasickym telefonu- jednou rukou...

Díky všem Jarda
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Suoraj
    Nenašel sem na ně (je možný, že sem špatně hledal) odpověď.

1. Jde například v registru nastavit aby chodily doručenky od sms automaticky?
    Nejde, už se to tady řešilo, ale zatím bezvýsledně

2. Internet Explorer mi např v diskuzích na mobilmánii nezobrazí okno pro odpovědi. Proč? Existuje nějaký lepší prohlížeč?
    Osobně používám ftxPBrowser, ovšem vkládat příspěvky na mobilmánii jsem nezkoušel. Program najdeš v části FREEWARE.

3. Jde nějak dávkově rozšířit slovník - tak abych nemusel přidávat zcela normální slova přez kontrolu pravopisu?
    Nezkoušel jsem

4.Existuje prográmek (skin) který by mi na celém displeji zobrazil klasický telefon? Jde mi o to abych mohl psát sms jako na klasickym telefonu- jednou rukou...
    Na nic podobného jsem nenarazi (což ovšem neznamená, že neexistuje )
    Díky všem Jarda

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Existuje, ale nejsem si jist, jestli si s tm DHTML editorem poradi...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Díky. Napsal sem na Moravii jak je to s rozšířením slovní zásoby...:?
    Prohlížeč si stáhnu:sarcastic:

Co mohu eště vypiplat. Mám Verze ROM 1.60.00WWE
    Datum ROM 12/03/03
    Vysílací část 1.10.00
    Protokol 1337:18
    Verze ExtROM 1.52.63

Díky

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

2. pocket IE v WM2003 neumí Iframe, tedy vložené rámce (běžné rámce však zvládá) :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Napsal sem na Moravii jak je to s rozšířením slovní zásoby...:?
    ... slova, která nejsou součástí dodaného slovníku (soubor cz.base ve složce Windows/LEngKBD) se po napsání na klávesnici ukládají do souboru cz.user (opět ve složce Windows/LEngKBD). Soubor je možné zálohovat a např. po tvrdém resetu jej nakopírovat zpět, tak abys nemusel slova vkládat znovu. Ještě jsem nezkoušel, zda je možné cz.user ručně rozšířit - tj. na PC nakopírovat další slova a pak jej vrátit zpět do PDA ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

...3. Jde nějak dávkově rozšířit slovník - tak abych nemusel přidávat zcela normální slova přez kontrolu pravopisu?...
    Citace Původně odesláno od PavelR
    ... slova, která nejsou součástí dodaného slovníku (soubor cz.base ve složce Windows/LEngKBD) se po napsání na klávesnici ukládají do souboru cz.user (opět ve složce Windows/LEngKBD). Soubor je možné zálohovat a např. po tvrdém resetu jej nakopírovat zpět, tak abys nemusel slova vkládat znovu. Ještě jsem nezkoušel, zda je možné cz.user ručně rozšířit - tj. na PC nakopírovat další slova a pak jej vrátit zpět do PDA ...
    Pánové, díky za další výborný nápad i návod na řešení.
    Doplňuji.
    Jde to skvěle jednoduše. Bez resetů.
    Stačí nejdřív při jakékoliv příležitosti vpravo dole přehodit z "LEng Keyboard" na "Keyboard". Tím se uvolní Pavlem zmíněný soubor "cz.user" ke zkopírování do PC. Tam se dá (jako v mém případě) rovnou v Total Commanderu hned editovat. Je to obyčejný texťák, kde je jedno slovo jeden řádek, odděleno Entrem.
    Takže tam lze měnit a dodat cokoliv odkudkoliv (a skutečně kdykoliv). Třeba všechny tvary každého slova ve všech pádech. Pozor - na velikosti prvního písmene záleží!
    Nakonec to stačí překopírovat (a přepsat, pro opatrné po záloze) zpátky na své místo do PDA, přepnout zase na LENg Keyboard a užívat si.
    Vynikající věcička, tohle české nabízení.
    Díky Pavlovi i Suorajovi ještě jednou!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

jdu na to (slovník). Zdroj bych měl PC translator 2003

To s tím rámcem na Mobilmánii sem vyřešil tak že sem dal "psát jako v poznámkovém bloku" místo wordu,OK a po reloadu kuk na rámec Nebyl to můj nápad( ale psal tam o tom někdo...
    Teď eště psát sms jednou rukou a sem v ráji)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

jdu na to (slovník). Zdroj bych měl PC translator 2003
    ... použít databázi jiného komerčního produktu bez souhlasu autorů není legální. Navíc slovníková databáze není pro doplňování slov příliš vhodná (viz můj příspěvek zde). Podle informací, které mám je zatím velikost souboru cz.user omezena na 1000 slov; toto omezení by ale mělo v příštích verzích zmizet. Jak se bude doplňování chovat i po překročení tohoto limitu netuším. S největší pravděpodobností budou všechna 1000+ slova ignorována.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Také mi to blesklo,že překladovej není ono... Navíc jsem ten soubor cz-user nenašel:?:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Navíc jsem ten soubor cz-user nenašel:?:
    ... soubor je ve složce Windows/LEngKBD. Doporučuji použít jiný file explorer než je ten od Microsoftu např. Resco Explorer 2003 a nechat si zobrazit i koncovky souborů (jinak jej uvidíš jen jako cz)... popř. použít funkci Explore v AS na stolním PC či WinCE plugin pro Total Commander ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Opravdu super nápad s doplněním slovníku, díky všem... Už si tam láduju počítačovou hantýrku, pár výrazů z branže, vše v pádech atd. - parádní urychlení pro psaní na titěrné klávesnici, konečně to budu více využívat...... :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Jsem rár že hned první den takový ohlasy na téma ůplnýho zelenáče
    Pořád ho tam ale nevidim.. Mám Resco Explorer full a dal sem si ukazovat všechny soubory - stejně nic Ale nevíte někdo alespoň z drbů, že ůdajně nějací studenti vytvořili supr slovník? Tam to zná ůdajně všechno. Dokonce bych ho měl večer dostat... Aprýl už néni tak tomu věřím.:sarcastic:

Neví někdo klíč v registru, který ovlivňuje řazení kontaktů podle Křesního jména?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

vždyť o tomhle mluvim:O

http://mobile.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=2972

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

vždyť o tomhle mluvim:O