Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Touch HD a InterWrite Pro + "Licence vypršela"

AlešD (114)|21.2.2009 12:36
Včera se ozvala sw klávesnice InterWrite hláškou "Licence vypršela" a odmítla další spolupráci. Což jsem znal už z Cruisa, nicméně u HD je to pro mě novinka. V oušku licence InterWrite jsou editovatelné pole pro zadání licenčního čísla + needitivatelný (zašedlý nápis HTC Touch HD T8282) + možnost volby "Registrace" a "Online registrace". Takže mám dotaz: je to normální a případně: nevíte někdo co s tím.

Pro info verze ROM:
ROM 1.14.479.3 (25874) WWE (11/12/08)

P.S.: Případná koupě licence InterWrite Pro by nebyl až takový problém, nicméně když už jsem si to jednou zaplatil v ceně přístroje a navíc nejistota, že to za 14 dní neudělá znova mě vede k výše uvedeným znepokojivým dotazům.
Pavel Koza (4761)|21.2.2009 12:41
Pokud máte CZE verzi zařízení, tak určitě napsat na Sunnysoft, kupovat znovu již jednou koupené je nesmysl:) Zkusím něco zjistit, ale je víkend a tak to vypadá spíš až na pondělí.
AlešD (114)|21.2.2009 12:49
Díky, ono zas tak nehoří. Na sunnysoft určitě napíšu.
AlešD (114)|2.3.2009 14:37
Napsal jsem na sunnysoft 23.2 - po týdnu žádná odpověď. Nyní jsem naistaloval FingerKeyboard a mám už jenom jeden dotaz, jak udělat, aby po soft resetu nebyla InterWrite klávesnice aktivovaná a byla aktivovaná defaultně FingerKeyboard a při tom zůstalo zachované české prostředí?