Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Blikanie spodnej časti displayu so soft-tlačidlami

Jameson_ce4you (51)|20.2.2009 14:35
Niekedy mi začne ako keby veľmi rýchlo blikať spodná časť displayu, v ktorej sú softtlačidlá - niekedy dokonca aj počas rebootu. Nestretol sa niekto s takýmto problémom? Robilo mi to s oficiálnou romkou od T-mobile, robí to však aj po preflashovaní na poslednú oficiálnu ROM od HTC. Takže romkou to asi nebude. Špekulujem, či to nesúvisí s S2U2 - problém je, že proste ono to niekedy začne a zasa niekedy skončí, bez nejakých viditeľných vplyvov (napr. posledne to blikalo, urobil som softreset, blikalo veselo ďalej, vybral som batériu, strčil ju nazad, zapol, neblikalo). Neznášam takéto chyby, lebo sa nedajú rozumne diagnostikovať a v podstate nemá význam to riešiť reklamáciou (napíšu "test ok" a dovi). Skúsim sa pohrať s nastavením S2U2, len by ma zaujímalo, či sa s tým už niekto nestretol, resp. či to neriešil...

EDIT: Ok, S2U2 to nie je, vyhodil som ho a bliká ďalej...
EDIT2: Po zvýšení jasu na "plné gule" vidieť v čiernych pásikoch, ak keby tam v pozadí blikali nejaké iné softvarové klávesy...
Arvalis_ce4you (0)|20.2.2009 19:19
Jsem zvědav jestli někdo zareaguje s nějakým poznatkem k tomuto. U HTC mi toto sice nedělá, ale občasné "rušení" části displeje mám u HP iPAQ 214. Měl jsem podezření, že je to rušení od WIfi nebo BT, ale nenašel jsem přímou souvislost.
Jameson_ce4you (51)|25.2.2009 11:46
Testoval som to na rušenie, pár dní to však neblikalo, dnes to začalo znovu. Telefón som na chvíľu zavrel do mikrovlnky (pre hnidopichov - VYPNUTEJ!) aby som spoľahlivo odfiltroval rušenie - nepomohlo. Už ma to štve. Nabudúce asi tú mikrovlnku fakt zapnem...
Zdenek Malinsky (9781)|26.2.2009 00:24
Stejný nebo podobný problém s displejem se už min. ve 2 vláknech nedávno u HD, Pro nebo Diamnonda řešil (ale nevím zda se něco vřešilo :? ) - zkus zapátrat tam.

Pokud to obtěžuje hodně, komplikuje to život při práci s PDA a dělá to i na prázdném PDA (bez doinstaloaných dalších softů -tedy hned po HR), asi bych neváhal a rovnou reklamoval.
Jameson_ce4you (51)|26.2.2009 10:59
Mockrát vďaka, nemal som prehlad o fóre s Diamantom, je to tam a dokonca aj vysvetlene - konkrétne s odkazom sem:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=32285

Ešte raz vďaka, túto tému prosím ukončiť/zamknúť, nech to viac ľudí nepletie - musím sa naučiť lepšie hľadať :oops: