Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Emulace GameBoy na Pocket PC

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Dobrý den.
    Rád bych se zeptal,kde nebo odkud stahujete hry na GB,hratelné na PPC?
    Co jsem hledal,tak toho asi moc neni,ale spíš jsem jen blbě hledal.
    Nebo třeba i další konzole,ten emulátor se přeci jen najde líp.:-)
    Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

hlp hlp je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Zde:
    http://www.bestromsites.com/checkpoint/result/default.asp?id=35
    http://emu-russia.km.ru/data/roms_en.htm
    http://www.emulator-zone.com/doc.php/mobile/mobile-ppc.html

Pokud máte silný stroj (Asus A620 apod.), muzete zkusit PSX zde:
    http://fpsearm.psxfanatics.com

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

nejak na tec strankach evimdim hry,akorat tady http://psx.elanmanager.com/new/compat/index.php/list sou ale nedaji se stahnout,pls poradte jak na ne

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

chtel bych hry na to playstation emul a na to emul-zone,vypada to dobre,ipaq to rozchodi akorat tam nejsou hry,to mi vadí,prosím poradte

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Nejlepsi stranka kde se daji sehnat ROMky na GBA je www.gbxemu.com , tam se daji vlastne sehnat ROMky na vse, ale bohuzel mivaji casto potize se serverem, tak se neda nic stahovat, minus je taky ze muzes stahnout jen 10 ROMek denne, ale na druhou stranu to staci, nebo ne? )

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Ja mam na GBA docela slusnou zasobu her, ale na MORPHGEARu mi chodi dost pomalu. Nezkuseli jste na GBA hry nejaky jiny emulator?

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

JA bych se chtel zeptat jestli se ty hry na GBA daji dobre ovladat ?? celkem mam problem s hrani her na mda kvuli male klavesnici (

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Týýjo! vy mi chcete rict, ze si klidne muzu zahrat nejakou upravenou verzi maria ( do GB) na cihle ???? co k tomu potrebuju ???? :?: :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od Hondzik
    Týýjo! vy mi chcete rict, ze si klidne muzu zahrat nejakou upravenou verzi maria ( do GB) na cihle ???? co k tomu potrebuju ???? :?: :sarcastic:
    Upravovat se nic nemusi Staci mit ROMku te hry (viz. jeden z odkazu vyse) a tu potom spustit v nekterem z emulatoru na PPC. Napr. onen zminovany Morphgear.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Me to nejak nefunguje ten MorphGear mi tu romku ani neotevre a jeste mam nejaky emulator pocketGBA ten sice otevre akorat se hra po chvili sekne (( kdyz vibiram jazyk (

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

A nemáš tu ROMku zazipovanou?Některý starý verze Morphgearu to neumí otevřít zazipovaný.

Snad všechny systémy,podporované PPC: http://www.zophar.net/ppc/ppc.phtml

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Jj dik za radu, je nejakej pohodovej server, gde se daj hry najit(ne WAREZ:!: ?? z tech výše uvedenejch me leze mráz po zádech :!:

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

NENE tu romku sme tam zkopiroval na katu ma priponu GBA z toho emulatoru pocketGBA uz mi to spistit jde bez problemu ale nejde to ulozit ta hra na to sem jeste neprisel!! celkem blbe hrat Maria furt od znova :-( Taky by em zajimalo jestli se to ma zobrazovat jen pres necelou pulku displeje?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od Hondzik
    Jj dik za radu, je nejakej pohodovej server, gde se daj hry najit(ne WAREZ:!: ?? z tech výše uvedenejch me leze mráz po zádech :!:
    Rádo se stalo Jestli ty výše uvedené adresy fungují, tak určitě ty ROMky tahat odtamtud. Hry pro GameBoye (Mariem počínaje a nějakou jinou podobnou hrou konče) jsou v podstatě všechny warez, protože se jedná o hry které se normálně prodávají. Vím, že pro GB vznikaly hry i od různých nadšenců, ale jejich kvalita se přece jenom velmi těžko blíží hrám, které vydávaly takové mamutí společnosti typu Sega apod.

Takže drtivá většina ROMek pro GB, které se dají vcelku jednoduše na internetu najít, je v podstatě nelegálních. Přesto to téměř nikomu vrásky nedělá

Citace Původně odesláno od HA.CE
    Taky by em zajimalo jestli se to ma zobrazovat jen pres necelou pulku displeje?
    Rozlišení (QVGA) PPC je 240x320 (tedy na výšku), kdežto GBA je 240x160, což je právě půlka displaye.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Mohl bych se jeste zeptat jestli ty hry z GBA se daji v tom MorphGearu nejak ulozit ?? A jestli vam jdou ze zvukem ?? Ja kdyz to zpoustim v tom pocketGBA tak mi dou bez zvuku a nijak se nedaji ulozit...........celkem je to otrava hrat to porad od znova. Stahl sem si i nejaky emulotor GBA na pc a v nem se to da ulozit normalne.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. GameBoy Emulace na PDA
    Od BlizzardMan v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 21-11-2006, 14:28
  2. Emulace Win CE + USB + ActiveSync
    Od drakulaj v sekci Programování
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-12-2005, 14:41
  3. Emulace PC