Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP Ipaq hx4700 - pár technických dotazů...

Janek_ce4you (3)|17.2.2009 16:26
Ahoj,
jsem novopečený majitel HP hx4700 z druhé ruky.V zařízení byl Win 2003 ,který jsem promptně nahradil WM 6.1 ROM (R5 kozhura-ramsses v1g).
Bohužel se mi systém jeví nějak "přidušen" po master resetu (čisté zařízení) se mi plynule nehraje ani "BallBreaker" kuličky z Windows. Systém občas (2-3/den) hlásí zcela vybitou záložní (backup battery...hledám marně náhradu v ČR) ,nemůže být lenost systému jejím přičiněním?Tuším že tato baterie však ztratila smysl instalací nových systémů Win 5 a Win 6.1.Také jsem četl něco o filesys.exe že spůsobuje lenost .Systém jako by někdy "fičel"na max a vzápětí zase nestíhá...jakoby poskakuje...toto mám i při čistém zařízení po master resetu.Jeden z důvodů koupě tohoto PDA byly různé recenze kde se pochvalovalo možnost pouštět NEUPRAVENÁ videa a jejich plynulé přehrávání...já co jsem tam pouštěl "syrová 640*480" videa přes CorePlayer aTCPM tak plynule nejede nic...vše se v lepším případě trhá...
Může někdo prosím doporučit jinou aktuální ROM pro hx4700 která bude svižná....? WM 6.1 Kozhura-ramses v1g přitom lidé na XDA vesměs pochvalují..
Jdu vyzkoušet chod PDA na orig. WIN 2003...
Díky za případnou reakci.
Janek:)
javim_ce4you (31)|27.2.2009 08:19
Také jsem svého času hodně experimentoval, ale nakonec jsem stejně skončil zpět u WM2003SE ... takže přeji šťastné hledání svatého grálu a těším se na shledanou u WM2003se :)
Vlastislav Šťastný (275)|27.2.2009 14:00
Ano, tato slova mohu podepsat. u WM 2003SE musím pouze myslet na to, aby se mi iPAQ nevybil a nešel do HR. Ale i tak je otázkou pár minut kompletní obnovení ze zálohy. Tvrdím, že technologie použitá při výrobě paměťových čipů, ho nepředurčuje k používání WM5 a výše.
Zdenek Malinsky (9781)|27.2.2009 14:15
To je samozřejmě nesmysl, přecházet zpět na 2003 SE kvůli jedné menší výhodě = trošku větší svižnosti a ztratit spoustu výhod, které WM 5, 6, ....poskytují. :sarcastic: Ostatním to funguje viz toto vlákno, kde pokračujte v diskuzi.

Zbytečně založené vlákno - zamykám.