Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pri zavolaní se hovor ukoncí.

sinco_ce4you (229)|16.2.2009 16:15
Dobry den. U meho TyTN 1 s WM6.1 se sem tam stane ze vytocim kontakt. Zvoni, pak to, ten kopmu volam zvedne a me to hovor ihned ukonci. Nedela to porad. A neni to u stejneho kontaktu. Pokud hovor prijimam tak to neudela. Telefon nespadl, nezmokl, proste nic. Nedavno me menil vodafone kartu. Signal byl a kdyz mi nekdo zavolal tak jsem byl nedostupny. Stacilo z toho meho telefonu nekam zavolat a uz funkoval i prijem. Nedelalo to pravidelne. Op rekl ze mam kartu starou asi 6let a ze mi daji novou. Jestli to blbne od te doby, to uz nevim. Sim kartu jsem asi 48 hodin mel v jinem telefonu a tam to neudelalo. Jen jsem ji vratil nazpet a nekomu jsem zavolal, problem byl opet na svete. Jako posledni moznost vidim hard reset. Nemel jste nekdo podobny problem?

A jeste jedena otazka. V setting, phone, services jsou polozky:
1 Cal barring
2 Caller ID
3 Call Forwanding
4 Call Waiting
5 Voice mail and text message


Bod cislo 5 vim ale ten zbytek? Prosim nekoho kdo to ma cesky aby mi to napsal. Treba tady mam neco blbe a proto mi foun blbne.Dik
sinco_ce4you (229)|25.2.2009 10:45
Tak jsem udelal hard reset. Nainstaloval phone alarm, spb time, spb pocket prus. Prvni hovor ktery jsem udelal a spadl. Opetovne vytoceni a hovor byl navazan. Signal je do plna. Vytocim hovor, slysim vyzvaneni. Pak to ten druhy zvedne a hovor skonci. Jako kdyz by telefon cekal na zvednuti toho komu volam. Ani toho druheho neslysim, Proste okamzite po prijmuti hovoru se hovor ukonci. Jestli to nebude mit souvislost s vodafone a jeho free data ktery jsem si aktivoval taky. Dekuji za pomoc.