Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s novou oficiální ROM 2.03

acero (27)|16.2.2009 13:06
Ahoj,

po instalaci nové oficiální ROM 2.03 jsem zjistil následující nedostatky/problémy:
- ze zpráv SMS/MMS mi zmizely složky Odeslané a Odstraněné
- v nastavení upozornění se mi neustále odškrtává moje zaškrtnutí u upozornění na displej (např. nová pošta, nová zpráva atd...)

Co jsem tak zatím vyčetl, mohlo by být výše uvedené způsobeno češtinou (nevím, jestli je to pravda nebo ne). Nemáte náhodou někdo podobné zkušenosti, příp. ještě lépe nějaké způsoby, jak tyto problémy odstranit (mimo varianty vypnout/odinstalovat češtinu, to bych asi nechtěl)? Zvláště to upozorňování na displej mi docela vadí, s tím to bylo všechno takový jednodušší...

Jinak nová ROM zatím super, přijde mi jako docela velký pokrok. :yes:

Díky za rady.
bagio (338)|16.2.2009 19:43
Je to češtinou. Mrkni se sem,něco o tom tu bylo. https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=30528
lbrouk (19)|24.2.2009 19:27
Už jí stahuju. Můžete napsat jaké máte s touto ROMkou zkušenosti?
bagio (338)|24.2.2009 20:03
Jen samé výborné.Je rychlá a stabilní.Doporučuji.
radekl_33 (42)|2.3.2009 12:25
Donedávna jsem byl s ROMkou 2.03.401.2 WWE spojen. Problém nastal ve chvíli kdy vyšla nová, s označením 2.03.401.3 a já se ji pokusil nainstalovat. Od té doby mi nejde do Diamonda instalovat žádná ROMka. Instalace se vždy ukončí ve chvíli kdy naskočí na displeji to barevné schéma. Instalační soubor pak napíše hlášku 260 (cosi o tom, že se mobil odpojil). Zkoušel jsem instalovat i neofic ROMky a nejde to. Bohužel jsem nikde ve fórech nenašel, že by měl někdo stejný problém. Co vy? Navíc mi mobil začal dost blbnout, házet chybové hlášky a zpomalil se. HR ničemu nepomáhá. Vrácení do továrního nastavení také ne. Nemáte někdo nápad co s tím?
Jinak všechno OK, po instalaci klávesnice a kalkulačky z Diamonda 2 jsem velmi spokojen. Už chybí jen přehlednější a lépe vyřešený kalendář a nebudu mít co vylepšovat. :-)
acero (27)|2.3.2009 14:30
Hmm, tak ještěže jsem s touhle ROMkou počkal... Takže ti asi moc neporadím.

Ale chtěl jsem se zeptat - "klávesnice a kalkulačka z Diamonda 2" :?: Kalkulačku mám, ta je super, ale jakou myslíš tu klávesnici? O tom jsem nic neslyšel...

Btw. Už jsem se ptal, ale předpokládám, že žádná čeština přímo na ROM 2.03 asi není (a tím pádem ani žádný řešení na neustálé přenastavování upozorňování mimo odinstalace češtiny)... :oops: Škoda, jinak jsem spokojen...
radekl_33 (42)|2.3.2009 14:52
Čeština tam není, pokud myslíš T9, ale je upravena klávesnice. V Diamond 2 není ta původní písmenková klávesnice a pak 9 číselných a znakových. U té nové je jedna písmenková, kde když podržíš např "a", tak se ti tam zobrazí všechny znaky "a" s diakritikou. Pokud chceš psát česky s diakritikou, tak už nemusíš zdlouhavě hledat a přejíždět po těch 10 klávesnicích se znakama a číslama. Je to pohodlné a přehledné.
Najdeš ji např.: na těchto stránkách http://touch3d.blogspot.com/ (doufám, že tento odkaz není proti pravidlům fora)