Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastaveni pripojeni

biokys (50)|11.7.2004 12:57
Ahoj,
tak po uspesne instalaci eVC++ mam na Vas jeden dotaz. Potrebuji udelat programek, ktery po spusteni nastavi pripojeni k netu pomoci GPRS. Predpokladam, ze veskere nastaveni je ulozeno v registrech. Problem je v tom, ze nevim, v kterych slozkach. Neexistuje nejaky programek, ktery by dokazal zachytavat zmeny v registrech , abych pomoci toho dokazal zjistit, ktera mista v registru se meni? Nebo nevite nekdo primo o ktere slozky se jedna? Diky moc..
Honza
PavelR. (2184)|11.7.2004 16:27
[QUOTE="biokys"]Ahoj,
tak po uspesne instalaci eVC++ mam na Vas jeden dotaz. Potrebuji udelat programek, ktery po spusteni nastavi pripojeni k netu pomoci GPRS. Predpokladam, ze veskere nastaveni je ulozeno v registrech. Problem je v tom, ze nevim, v kterych slozkach. Neexistuje nejaky programek, ktery by dokazal zachytavat zmeny v registrech , abych pomoci toho dokazal zjistit, ktera mista v registru se meni? Nebo nevite nekdo primo o ktere slozky se jedna? Diky moc..
Honza
[/QUOTE]


... jistě, že existuje :) (viz zde) ...

PavelR.
biokys (50)|11.7.2004 16:43
diky, zkusim to...
eXEden_ce4you (811)|12.7.2004 08:21
Ono jde nastavit připojení i pomocí API funkcí ;) Osobně vřele nedoporučuju pokoušet se o nastavení ručně v registrech ...
biokys (50)|12.7.2004 15:07
Tak ted jsem stravil dve hodiny hledanim techto funkci na netu...ale bez vysledku....nemate tuseni jak se ta skupina funkci bude jmenovat....
eXEden_ce4you (811)|12.7.2004 15:11
[QUOTE="biokys"]Tak ted jsem stravil dve hodiny hledanim techto funkci na netu...ale bez vysledku....nemate tuseni jak se ta skupina funkci bude jmenovat....[/QUOTE]
Vysvětli přesně, co potřebuješ programově udělat a já se ti podívám ;)
biokys (50)|12.7.2004 15:27
jde o to, kdyz se vybijou v PDAcku obe dve baterky a system se uvede do puvodniho nastaveni, tak aby po spusteni tohoto programu se nastavilo pripojeni k internetu...tzn. nastavit pripojeni pres GPRS.....tzn. jedina funkce kterou tento program bude delat je, ze nastavi pripojeni k internetu.....tot vse...
Diky
biokys (50)|12.7.2004 15:44
vypada to, ze jsem to nasel..... funkce
[CODE]LONG TSPIAPI TSPI_lineGetDevConfig(
DWORD dwDeviceID,
LPVARSTRING lpDeviceConfig,
LPCWSTR lpszDeviceClass
);[/CODE]

to by melo zjistit nastaveni.....inverzni funkce by ho mela zase obnovit....doufam, ze je to onco....
eXEden_ce4you (811)|12.7.2004 15:55
[QUOTE="biokys"]vypada to, ze jsem to nasel..... funkce
[CODE]LONG TSPIAPI TSPI_lineGetDevConfig(
DWORD dwDeviceID,
LPVARSTRING lpDeviceConfig,
LPCWSTR lpszDeviceClass
);[/CODE]

to by melo zjistit nastaveni.....inverzni funkce by ho mela zase obnovit....doufam, ze je to onco....[/QUOTE]
;) :cool: