Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problemy s hovory

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Dobry den,

Toto zarizeni pouzivam kratce takze jsem v tomto ohledu lajk, ale uz i pres to se mi objevuji problemy, kdyz ja nekomu volam tak mi zhasne display - díval jsem se na nejaky navod ale v registrech jsem nenasel HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL\EnableFastD ormantDisplayDuringCall. Mam asi nejaky jiny ROM a preflashovavat se mi nechce kdyz sam este s tim nemam zkusenosti.

A druhy problem je takovy, ze kdyz me nekdo vola, tak me asi tak 10 sec neslysi a potom po urcitem case uplne vypadne.. Myslel jsem si, ze by to mohl delat Resco audio recorder ale po jeho smazani je toto porad stejne .

Nema s timto nekdo podobny problem a hlavne nezna nekdo reseni techto problemu? Velice bych to uvital protoze to neni nic prijemneho. Dekuji za odpoved
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Na vypnutí display při hovoru použij HD Tweak, jinak s hovory problém nemám, jen si někdy malíčkem zakryju ten microfon dole a jsem blbě slyšet :

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Já myslím, že ten displej je lepší při hovoru vypínat. A to vzhledem k tomu, že je dotykový a při hovoru se většinou dotýká ucha.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Tenhle problém řeším přes S2U2.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Hmm, myslel jsem, že mám problém se ztichnutím mikrofonu jen já, už jsem tu někde žádal o radu, nikdo nic nevěděl, nepomohlo ani přeflashování, divný je, že se to objeví opravdu jen po příchozím hovoru a troufám si tvrdit, že ne vždy. Někdy mluvím bez problémů, jindy to spadne. Měl jsem podezření na pohybový senzor, ale nikde jsem na nic nepřišel.(

Podobná témata

1. Kaiser nepřijímá hovory
    Od kopec_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-08-2008, 19:01
  2. hovory
    Od grog_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-08-2007, 14:02
  3. jak blokovat prichozi hovory z urcitych cisel? obtezujici hovory
    Od kosmi_ce4you v sekci Zbývající SMP