Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HP680 a cestina v emailech

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zdravim vsechny HPCckare. Nabidl jsem se, ze rozchodim sefovi POP3 postu na jeho Jornade 680 (+ cestina od Sunnysoftu) pres GSM mobil, ale narazil jsem na dva problemy. Prvni je v tom, ze pokud trpelive necekam na dokonceni synchronizace, system napise, ze provedl chybl, a kvuli zachovani integrity dat ukonci Outlook. No, s tim se da zit, ale s cim se zit neda je totalni necitelnost emailu, ve kterych je pouzita diakritika. Vse se zmeni na =E1 a podobne necitelnosti, takze je to cele na dve veci. Jako POP3 server je pouzita posta Seznamu.

Nuze se ptam - je to v lokalizaci, POP3 nastaveni, POP3 serveru, nebo v cem? Umi to nekdo rozchodit k obrazu memu? Diky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2002

Tak to taky nevim ja jsem nainstaloval do sveho Ericsson MC16 (HP 360) češtinu od sunnysoftu a vse funguje ok akorat jiz od prizeni mne trapi ze nemohu odesilat maily přes SMTP. Nevite nekdo zase neco o tomhle????[]

Guest

Mel jsem HP680 a vim, ze trabl byl pres exch v tom, ze byl lokalizovaný outlook v Jornade, kdyz se od tohoto ustoupi, funguje to, ale nevzpominam si na detaily, mam 720ku.

Guest

Zalezi na tom, pres koho jste pripojeny a pres co chcete posilat postu, bez problemu je, kdyz jste pripojen napr. pres T-Mobile GPRS tak dat smtp.t-email.cz , pri pripojeni pres volny smtp.volny.cz atd, jde pouzit i pripojeni pres volny a smtp post.cz ale je to otazka znalosti nastaveni provideru atd, takze rada zni provider pripojeni=smtp server.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Zdravim vsechny HPCckare. Nabidl jsem se, ze rozchodim sefovi POP3 postu na jeho Jornade 680 (+ cestina od Sunnysoftu) pres GSM mobil, ale narazil jsem na dva problemy. Prvni je v tom, ze pokud trpelive necekam na dokonceni synchronizace, system napise, ze provedl chybl, a kvuli zachovani integrity dat ukonci Outlook. No, s tim se da zit, ale s cim se zit neda je totalni necitelnost emailu, ve kterych je pouzita diakritika. Vse se zmeni na =E1 a podobne necitelnosti, takze je to cele na dve veci. Jako POP3 server je pouzita posta Seznamu.

Nuze se ptam - je to v lokalizaci, POP3 nastaveni, POP3 serveru, nebo v cem? Umi to nekdo rozchodit k obrazu memu? Diky!
    Dočasně si hraju s 680tkou a v emailu mi překvapivě čeština funguje. Žádnou lokalizaci nemam (ještě jsem jí nesehnal) a jediné, co jsem udělal - nastavil jsem místní nastavení na CZ, pak to fungovalo...
    SMTP autentizaci jsem vyřešil přes mobilního operátora...

Podobná témata

1. cestina na wm5
    Od joks v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-10-2007, 04:36
  2. Cestina do Mio 168
    Od pít_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-07-2006, 17:18
  3. MDA 2 Cestina
    Od Kamikaze_ce4you v sekci Aplikace v češtině