Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: TouchFlo Detacher - free náhrada za Second Today

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2005

Zjistil jsem malou nepříjemnost a sice to, že když dám Rafíka do stand-by např. přes noc se zapnutým TF3D, tak ráno, když ho probudím, tam mám TF3D vypnuté.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Ďakujem, už mi svitlo. Remove Manila ActivateToday from Notification Queue? Toť toto by sa nedalo vysvetliť. Prišiel som na jeden neduh - Gyrator 2 beží len cca 10 sec a vypne sa. Pred inštaláciou TFD išiel spoľahlivo. Tiež ICR nahravanie hovorov nenabieha. Ale inak je to super programok.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od jaguarik
    je možné robiť medzery medzi pluginmi na obrazovke? Napr. na samom vrchu je SPB time pod ním SPB Backup ....... je možné aby neboli tesne pod sebou ale aby tam bola medzera jednoho riadku?
    Spacer2 v1.10 umí vložit prázdné místo mezi libovolné dva today pluginy. Lze si zvolit, jak velká mezera bude. Funguje naležato i nastojato.

download-.CAB

Pak jsem kdysi (3-4 roky) zkoušel "gumový" plugin, který ostatní pluginy na today pod ním posunul úplně dolů. Ale na název si ani náhodou nevzpomenu. :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Jejej, ďakujem, to je to pravé orechové do TF Detachera na second today. Veľmi potešilo. :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Dnes vyšla 1.04 - jakási první ostrá verze (podle autora). Opravil některé chyby a doplnil rychlý start TouchFlo aby nebyl telefon po dobu startu blokovaný. Nyní bude odstraňovat závislost na některých systémových procesech, které zatím dělají problémy tak aby byl tento program naprosto "neškodný" a nic neovlivňoval.
    Změnu doporučuji, je to opravdu živější. Při instalaci si sám původní odinstaluje. Pouze je nutné vlézt do adresáře programu a tam spustit Start or Stop TFD service - to je ta úprava pro zrychlení náběhu TFlo pri startu systému. Dále v configu přibyly volby pro růžovější a radostnější nastavení - ještě jsem to všechno neprozkoumal.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

ahoj Erikt68i, si v obraze s TFDetacherom. Pls nemohol by si autorovi napísať, keď sa snaží vychytať mušky, že po inštalácii TFD prestane fungovať HW tlačítko domček na (HD Touch) - t.j. keď sa nachádzam v TF3D niekde na Music, alebo Foto a chcem sa vrátiť na úvodnú obrazovku TF3D stlačením tl. DOMČEK, tak len zavibruje ale návrat sa neuskutoční. Ďakujem. Táto záležitsť je riešené aj v diskusii o HTC Touch HD - PŘemapování tlačítek.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Správa obrazovky Dnes, náhrada za TouchFLO
    Od schula_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 15-11-2009, 19:04
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-10-2008, 06:26
  3. TouchFLO 3D - ostatní pluginy na Today
    Od KimiSK v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 20