Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

samovolný restart PDA, vyřešení přes "Clear Storage"...

Watchick (24)|14.2.2009 11:13
Zdravím,
byl jsem v Rakousku na sjezdovce když tu a náhle se mi PDA zresetovalo, ignoroval jsem to, ale jakmile jsem napsal PIN, tak se resetovalo znovu...
Takto se to dělo dost dlouho, neboť jsem PDA nabíjel přes přenosnou baterii... PDA se resetovalo ne úplně vždy ve stejný čas, občas jsem se stihnul dostat i do nastavení...
ale výsledek stále stejný... Nevím jak je to s viry na PDA, ale byl jsem mimo dosah jakékoliv wifi takže nevím co by mohlo způsobit. Rozhodl jsem se tedy pro "Clear Storage", V tu chvíli už se PDA neresetovalo, takže ?vir?

Zdenek Malinsky (9781)|14.2.2009 15:01
Jojo, viry - teď to tu hodně řádí.

Pokud myslíš vir v PDA, tak by sis tam některý nejdříve musel sám nainstalovat.

Myslím, že buď se PDA nelíbilo to nabíjení přes baterku nebo jsi tam měl nějaký problém "načnutý" z dřívějška a shodou okolností se to projevilo až v Rakousku. Chyba se těžko dohledává. Většinou však nepomůže obnova ze zálohy, protože v drtivé větině případů je ta chyba už zazálohovaná a pomůže jen čistá instalace všech programů. Je také možné, že se např. 2 aplikace "tlučou" a způsobují problém. Neinstaloval jsi krátce před tím nějakou novou aplikaci?
Watchick (24)|14.2.2009 17:05
před 3mi dny (před odjezdem) něco ano, ale v inkriminovanou dobu jsem nic nového nespouštěl... jen něco, co jsem pustil již během těch 3 dnů...