Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus p750 - údaj o délce hovorů

chabi (9)|14.2.2009 08:59
Zdravím,
kde je u P750 možné najít délku odchozích hovorů? - ať vím, kolik mám provolaných volných minut. Procházela jsem návod i nastavení v menu, a ono nic :( Je tam jenom úplně všechna délka (dohromady, což je mi na nic), a pak u každé položky telefonního seznamu uvedeny uskutečněné hovory.
Díky moc!
permar (552)|14.2.2009 12:07
Zkus si nainstalovat aplikaci Battery Status,ta ti zaznamená jak odchozí hovory tak příchozí,dále příchozí a odchozí sms,veškerá datová připojení a umí toho více....a toto vše dovede uložit do html souboru pro případnou kontrolu při vyúčtování,tato aplikace free...doporučuji vyzkoušet.:yes:
chabi (9)|16.2.2009 17:39
Zkusila jsem to, a je to bezvadný :yes: Díky moc!
Petrzet (91)|1.3.2009 09:17
Dobry program,jen se mi nepodarilo spustit nejak cestinu,instaloval sem prilozeny patch ale program je furt english.
Diky za rady.
A jeste bych dodal,neda se nekde stahnout nejaky lepsi skin?
Ale hlavne musi byt vga,diky.
permar (552)|1.3.2009 10:02
Tu češtinu se mi taky nepodařilo rozjet,ale pokud chceš něco více k tomuto programu tak se podívej sem,jistě tam něco najdeš,jsou to ofiko jeho stránky...

www.chi-tai.info
Petrzet (91)|1.3.2009 10:04
ted sem se tam dival,zadny vga skin sem tam nevidel,nebo si nevsiml a ta cestina mi porad nejde a to sem stahl i jine verze :(
permar (552)|1.3.2009 10:09
Zkoušel jsem se teď dívat i jinde,ale nic.....no abych řekl pravdu,já mám zaplé jenom to počítání hovorů,sms a datových přenosů. celý skin mám vyplý mám něco jiného,prostě tuto aplikaci využívám jenom na kontrolu svého paušálu.:))

ještě jsem našel toto:
[color=red]Pokud mas stazeny skin, je k nemu soubor *.xml a v nem si najdes cast, ktera odpovida hodinam, ty muzes pouzit do sveho skinu - samozrejme k tomu musis vzit obrazky, na ktere se to odkazuje :-)

Jinak tady u vyrobce najdes krasne popsany co co dela i s priklady ....

Kód:
http://www.chi-tai.info/cs_batterystatus_xda_neo_wm5_ext_cust_im_cs.htm


PS: Jinak skin, ktery si stahnes nakopiruj do Windows\BatteryStatus a pak nastav BS jako today plugin - a nakonec uz jen zbyva v nastaveni BS - Moznosti - Pokrocile vybrat nakopirovane tematko

Jinak skladal jsem si vlastni skin, neni to nic tezkeho, nejlepsi je vyjit z nejakeho, ktery se ti libi a ten si poupravovat, zkombinovat to co se ti libi na ruznych skinech :-)[/color]

Petrzet (91)|1.3.2009 10:12
No ja taky tak nejak,ale sikly se mi ty hodiny,sou dobre videt,ale ten datum nad nema je tak drobny,ze bych potreboval lupu abych jej precetl.