Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus p552w 24h režim a vypnutí podsvětlení při hovoru

arnost1111 (2)|13.2.2009 09:03
Zdravím,

chci se zeptat jestli je možné nastavit na obrazovce asus dnes, na hodinách 24 hodinový režim. Dále by mne zajímalo jestli je normální , že když přijmu hovor, tak cca do 5 sekund se vypne displej ? Normálně by to pro mě nebyl problém, ale zjistil jsem, že když mám nastaven režim "vypnout zařízení v případě nečinosti po dobu 1 min." a přijmu hovor tak cca po jedné minutě a pěti vteřinách vypadne síť. Po aktualizaci FW problém přetrvává.

Děkuji Arnost
michalv (77)|14.2.2009 12:27
Tak ten 24hod. systém by mě také zajímalo. To že se ti vypíná display se dá nastavit a to vypnutí po nečinosti také, když máš tohle nastavený, že se ti má po 1min vypnout tak se nediv, že ti vypadne síť.
arnost1111 (2)|14.2.2009 18:39
Pokud se to vypínání dispeje při hovoru dá nastavit, tak prosím o radu kde... A to, že v případě nečinosti vypadne síť se DIVÍM, protože pokud telefonuju, tak mi to jako nečinost nepřipadá, to zaprvé a zadruhé pokud je zařízení v případě nečinosti 1 min vypnuté neznamená, že je vypnutý telefon- dále je možné se na něj dovolat...
michalv (77)|14.2.2009 19:37
Tuším že je to v nastavení jasu, nebo někde tam. Nečinost je myšleno, že když po té 1min nesáhneš na display tak se buď vypne nebo se vypne podsvícení podle toho jak máš nasteveno. Tak že jestli voláš dýl jak 1min je to považováno jako nečinost. To padání sítě netuším čím to může být, když se ti potom někdo dovolá tak je to dívný. Zkusil bych odškrtnout, aby se přístroj nevypínal při nečinosti. Jinak mi nic nenapadá čím by to mohlo být.