Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP ipaq HX4700-problém-vybitá záložní baterie-jak a kde vypnout otravnou vyskakující hlášku v systému?

Janek_ce4you (3)|12.2.2009 20:57
Ahoj,
mám HP ipaq hx4700 ,který byl kromě hlavní baterie vybaven i záložní baterií (backup battery).Tuto baterii mám zcela vybitou a nejde klasicky dobít (dle různých for je třeba jí zakoupit novou-nevím kde jí sehnat).Myslím si,že tato baterie měla smysl ve WM 2003 a v WM6.1 již ztratila smysl.Otravuje mě však občas za běhu a při každém soft restaru alarm hláška o jejím vybití....nelze toto nějak deaktivovat přes registry či podobně???
Budu moc rád za každou odpověd řešící tuto záležitost.Díky.:)
KarelB_ce4you (50)|14.3.2009 13:12
Zrovna dneska mi přišla ABCD & Electronics a právě se nabíjí (aspoň to tak vypadá). MMCH, forum k HP hx4700 je pod položkou zařízení HP. Tady jsem to našel jen náhodou ...
visis (22)|14.3.2009 22:10
Nevíte, kolik by za výměnu záložní baterie chtěli v servisu? Me na WM5 každou chvíli psala že je vybitá, pak zase nabitá. Teď na WM6 už ale píše že je na 100% nabitá, tak nevim. :sarcastic:
Krejča_ce4you (2)|11.4.2009 08:36
Já koupil tuto baterii asi za 40 kč z internetu a spokojenost... Je to nejjednodušší způsob.
profano (6)|19.4.2009 07:02
Baterii jsem vyměnil, ze začátku ukazuje 100%, ale po čase zase hlásí že je vybitá. Když ji vytáhnu a dám zpět, tak je to zas na chvíli dobré. Napětí z baterie jde až na desku, prověřeno měřákem. Vypadá to na chybu na desce. Nepomohla ani jiná ROM. Jde to tedy někde vypnout v systému? Je to velice otravné.