Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HP ipaq HX4700-problém-vybitá záložní baterie-jak a kde vypnout otravnou vyskakující hlášku v systému?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Ahoj,
    mám HP ipaq hx4700 ,který byl kromě hlavní baterie vybaven i záložní baterií (backup battery).Tuto baterii mám zcela vybitou a nejde klasicky dobít (dle různých for je třeba jí zakoupit novou-nevím kde jí sehnat).Myslím si,že tato baterie měla smysl ve WM 2003 a v WM6.1 již ztratila smysl.Otravuje mě však občas za běhu a při každém soft restaru alarm hláška o jejím vybití....nelze toto nějak deaktivovat přes registry či podobně???
    Budu moc rád za každou odpověd řešící tuto záležitost.Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Zrovna dneska mi přišla ABCD & Electronics a právě se nabíjí (aspoň to tak vypadá). MMCH, forum k HP hx4700 je pod položkou zařízení HP. Tady jsem to našel jen náhodou ...

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Nevíte, kolik by za výměnu záložní baterie chtěli v servisu? Me na WM5 každou chvíli psala že je vybitá, pak zase nabitá. Teď na WM6 už ale píše že je na 100% nabitá, tak nevim. :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Já koupil tuto baterii asi za 40 kč z internetu a spokojenost... Je to nejjednodušší způsob.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Baterii jsem vyměnil, ze začátku ukazuje 100%, ale po čase zase hlásí že je vybitá. Když ji vytáhnu a dám zpět, tak je to zas na chvíli dobré. Napětí z baterie jde až na desku, prověřeno měřákem. Vypadá to na chybu na desce. Nepomohla ani jiná ROM. Jde to tedy někde vypnout v systému? Je to velice otravné.

Podobná témata

1. záložní baterie ipaq 6340
    Od like.n0.other v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-08-2008, 17:48
  2. Problém - vybitá záložní baterie A730
    Od KZ v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 27-06-2008, 14:11
  3. HP Ipaq 1930 a založní baterie..
    Od Ganja_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq