Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Neoficiální upgrade na WM2003 pro Smartphone MPx200

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Jo pošlu ti to během dne. Za chvilku se vrhám na upgrade, tak jsem moooooooooooc zvědavý. Podle toho co píšou v tom návodu, zásahem do registru by se z toho měla dát vydolovat i čeština. Na to jsem opravdu zvědavý.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Tak jsem si to konečně stahnul, ale taky se mi nepodařilo stahnout ten text soubor....pošlete mi ho někdo prosím na mail: thomasc@creamfields.cz
    díky moc

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

ahoj, vim, ze tenhle prispevek sem nepatri, tak se omlouvam, ale nevi nekdo o existenci nejakeho programku, ktery by udelal z PPC dB-metr?? Hledal jsem vsudemozne, ale nejak se nedari:-/ pritom to neni nerealne, protoze mikrofon PPC ma a kdyz to umeji i nektere firmware z nokii, proc by to neslo v malym pocitaci:?:

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

na www.suprnova.org je taky nejake upgrade na moto mpx200 nevim jestli ten samej jako na tom odkazu co jsem daval pred tim ale pokud vam to nejde tam odtud tak skuzte tohle. Je zapotrebi si stahnout nejakej bittorrent client

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Upgrade proběhl bez problémů až na to že ty nové Wokna nějak rozhodily grafiku u textu. U černého písma je červená barva posunutá o sloupek do leva a písmo je tak neostré. Grafika i všechno ostatní je OK. Nesetkali jste se s tím někdo? Podařila se někomu rozchodit čeština změnou hodnoty v registru? Mě zatím ne.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Flash WM2003 na MPx200
    Od Dvora21 v sekci Motorola
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-04-2008, 08:52
  2. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 23-11-2007, 13:06
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-08-2007, 19:53
  4. Nejde upgrade na WM2003 (mpx200)