Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Neoficiální upgrade na WM2003 pro Smartphone MPx200

Pavel Koza (4761)|9.7.2004 17:32
http://msmobiles.com/news.php/2785.html

Na serveru MSmobiles.com se objevil neoficiální upgrade na poslední verzi systému Windows Mobile 2003 pro Smartphone pro zařízení Motorola MPx200. Pokud vás neodradí ani ztráta záruky, můžete se pustit do flashování. Pro ty méně zdatné v angličtině jsem instrukce přeložil.

Jen na vlastní nebezpečí!!!

Nejdříve musíte nainstalovat německý upgrade (první odkaz). Poté, co jste úspěšně první krok dokončili, spusťte flashovací program znovu a použijte "MPX200_2003_LANG_UPDATE.img" (druhý odkaz). Autor upgrade dále říká: NEZAPOMEŇTE PO FLASHOVÁNÍ UDĚLAT HARD RESET TELEFONU! Tedy odpojte kabely, podržte "modré tlačítko" a zapněte zařízení. Na otázku zda provést MASTER RESET odpovězte YES. Reset může trvat i deset minut, takže buďte trpěliví.
MaPo_ce4you (174)|13.7.2004 07:29
Je tady nekdo komu to funguje?

MaPo
galfar_ce4you (7)|15.8.2004 00:07
Ano a funguje bezvadne :)
ernicek (11)|6.10.2004 07:59
Ahoj lidi,
můžete mi někdo prosím poslat linky na ty dva soubory (nebo možná přímo i ty soubory) nutné k flashnutí MPx200 na WM2003? Já to nemohu nikde na webu najít... můj email je ernest_toth@yahoo.com. Díky moc
Wuffi (1599)|6.10.2004 08:21
Ano funguje.
ernicek (11)|2.11.2004 10:30
Ahoj lidi!!!
Máte prosím někdo ten upgrade? Můžete mi jej prosím někdo poskytnout... Nebo říct kde se dá sehnat? Díky moc.
ihorak (107)|3.11.2004 10:44
[QUOTE="Pavel Koza"]http://msmobiles.com/news.php/2785.html

Na serveru MSmobiles.com se objevil neoficiální upgrade na poslední verzi systému Windows Mobile 2003 pro Smartphone pro zařízení Motorola MPx200. Pokud vás neodradí ani ztráta záruky, můžete se pustit do flashování. Pro ty méně zdatné v angličtině jsem instrukce přeložil.

Jen na vlastní nebezpečí!!!

Nejdříve musíte nainstalovat německý upgrade (první odkaz). Poté, co jste úspěšně první krok dokončili, spusťte flashovací program znovu a použijte "MPX200_2003_LANG_UPDATE.img" (druhý odkaz). Autor upgrade dále říká: NEZAPOMEŇTE PO FLASHOVÁNÍ UDĚLAT HARD RESET TELEFONU! Tedy odpojte kabely, podržte "modré tlačítko" a zapněte zařízení. Na otázku zda provést MASTER RESET odpovězte YES. Reset může trvat i deset minut, takže buďte trpěliví.[/QUOTE]


Tak bohužel článek 2785 nejede. Jede jen 2784 a pak až 2786. Kde na to autor teda přišel? Díky za info.
Pavel Koza (4761)|3.11.2004 17:57
[QUOTE="ihorak"]Tak bohužel článek 2785 nejede. Jede jen 2784 a pak až 2786. Kde na to autor teda přišel? Díky za info.[/QUOTE]

Prekvapive na clanku s ID 2785, ktery samozrejme v dobe psani prispevku byl pristupny... To, ze TEDKA nejede, je uz vec bohuzel jina;)
ihorak (107)|4.11.2004 12:12
A nepodařilo se to někomu stáhnout? Byl bych vděčný.
Luke.CZ (6)|10.11.2004 19:27
Hledám to už asi 14 dní a našel jsem pouze italskou verzi. Ta výše uvedená byla k dispozici asi velice krátkou dobu a byla hned ztažena. Také jsem se někde dočetl že tento upgrade je dílem někoho neznámeho (byl tam uveden jeho nick a část mailové adresy) . Odepsal mi Galfar že jej má na FTP, ale nějak se mi tam neposařilo dosat.
thomasc_ce4you (7)|11.11.2004 00:17
[QUOTE="Luke.CZ"]Hledám to už asi 14 dní a našel jsem pouze italskou verzi. Ta výše uvedená byla k dispozici asi velice krátkou dobu a byla hned ztažena. Také jsem se někde dočetl že tento upgrade je dílem někoho neznámeho (byl tam uveden jeho nick a část mailové adresy) . Odepsal mi Galfar že jej má na FTP, ale nějak se mi tam neposařilo dosat. [/QUOTE]

Já jsem se po tom koukal i na DC++, na Kaaze...prostě všude...a na DC jsem to našel, ale ti co to měli, neměli volné sloty a nebo mi to pokaždé stornovali. (vždycky jenom češi, zajímavé, že)...no, budu to zkoušet dál....
mcgogo (3)|15.11.2004 10:29
http://hostultra.com/~mpxupgrade/mpxupgrade.html je to trochu slozitejsi ale tady jsem to sosnul telefon mi prijde az zitra takze jsem to jeste netestoval. dejte vedet jestli to chodi pokud to nekdo skusite
thomasc_ce4you (7)|15.11.2004 11:41
[QUOTE="mcgogo"]http://hostultra.com/~mpxupgrade/mpxupgrade.html je to trochu slozitejsi ale tady jsem to sosnul telefon mi prijde az zitra takze jsem to jeste netestoval. dejte vedet jestli to chodi pokud to nekdo skusite[/QUOTE]

Tak jak jsem předpokládal, tak to nefunguje, prostě si nemůžu přes ten AOL stahnout ten filelist....sakra...help
Luke.CZ (6)|15.11.2004 13:59
Bez problémů jsem to stáhl, ale je tam upozornění které mě od upgradu odradilo. Zatím neexistuje pro 2003 aplikace pro podporu MMS.
mcgogo (3)|16.11.2004 07:56
[QUOTE="Luke.CZ"]Bez problémů jsem to stáhl, ale je tam upozornění které mě od upgradu odradilo. Zatím neexistuje pro 2003 aplikace pro podporu MMS. [/QUOTE] To je jedinej soubor kterej se mi nepodarilo stahnout read this after instaling anything nebo tak neco nemohl by si mi ho pls poslat na mail mcgogo@email.cz diky mcgogo
Luke.CZ (6)|16.11.2004 08:40
Jo pošlu ti to během dne. Za chvilku se vrhám na upgrade, tak jsem moooooooooooc zvědavý. Podle toho co píšou v tom návodu, zásahem do registru by se z toho měla dát vydolovat i čeština. Na to jsem opravdu zvědavý.
thomasc_ce4you (7)|17.11.2004 23:13
Tak jsem si to konečně stahnul, ale taky se mi nepodařilo stahnout ten text soubor....pošlete mi ho někdo prosím na mail: thomasc@creamfields.cz
díky moc
Rom4n (340)|17.11.2004 23:46
ahoj, vim, ze tenhle prispevek sem nepatri, tak se omlouvam, ale nevi nekdo o existenci nejakeho programku, ktery by udelal z PPC dB-metr?? Hledal jsem vsudemozne, ale nejak se nedari:-/ pritom to neni nerealne, protoze mikrofon PPC ma a kdyz to umeji i nektere firmware z nokii, proc by to neslo v malym pocitaci:?:
mcgogo (3)|18.11.2004 10:00
na www.suprnova.org je taky nejake upgrade na moto mpx200 nevim jestli ten samej jako na tom odkazu co jsem daval pred tim ale pokud vam to nejde tam odtud tak skuzte tohle. Je zapotrebi si stahnout nejakej bittorrent client
Luke.CZ (6)|19.11.2004 09:33
Upgrade proběhl bez problémů až na to že ty nové Wokna nějak rozhodily grafiku u textu. U černého písma je červená barva posunutá o sloupek do leva a písmo je tak neostré. Grafika i všechno ostatní je OK. Nesetkali jste se s tím někdo? Podařila se někomu rozchodit čeština změnou hodnoty v registru? Mě zatím ne.