Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Neoficiální upgrade na WM2003 pro Smartphone MPx200

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

http://msmobiles.com/news.php/2785.html

Na serveru MSmobiles.com se objevil neoficiální upgrade na poslední verzi systému Windows Mobile 2003 pro Smartphone pro zařízení Motorola MPx200. Pokud vás neodradí ani ztráta záruky, můžete se pustit do flashování. Pro ty méně zdatné v angličtině jsem instrukce přeložil.

Jen na vlastní nebezpečí!!!

Nejdříve musíte nainstalovat německý upgrade (první odkaz). Poté, co jste úspěšně první krok dokončili, spusťte flashovací program znovu a použijte "MPX200_2003_LANG_UPDATE.img" (druhý odkaz). Autor upgrade dále říká: NEZAPOMEŇTE PO FLASHOVÁNÍ UDĚLAT HARD RESET TELEFONU! Tedy odpojte kabely, podržte "modré tlačítko" a zapněte zařízení. Na otázku zda provést MASTER RESET odpovězte YES. Reset může trvat i deset minut, takže buďte trpěliví.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Je tady nekdo komu to funguje?

MaPo

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Ano a funguje bezvadne

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Ahoj lidi,
    můžete mi někdo prosím poslat linky na ty dva soubory (nebo možná přímo i ty soubory) nutné k flashnutí MPx200 na WM2003? Já to nemohu nikde na webu najít... můj email je ernest_toth@yahoo.com. Díky moc

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Ano funguje.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Ahoj lidi!!!
    Máte prosím někdo ten upgrade? Můžete mi jej prosím někdo poskytnout... Nebo říct kde se dá sehnat? Díky moc.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    http://msmobiles.com/news.php/2785.html

Na serveru MSmobiles.com se objevil neoficiální upgrade na poslední verzi systému Windows Mobile 2003 pro Smartphone pro zařízení Motorola MPx200. Pokud vás neodradí ani ztráta záruky, můžete se pustit do flashování. Pro ty méně zdatné v angličtině jsem instrukce přeložil.

Jen na vlastní nebezpečí!!!

Nejdříve musíte nainstalovat německý upgrade (první odkaz). Poté, co jste úspěšně první krok dokončili, spusťte flashovací program znovu a použijte "MPX200_2003_LANG_UPDATE.img" (druhý odkaz). Autor upgrade dále říká: NEZAPOMEŇTE PO FLASHOVÁNÍ UDĚLAT HARD RESET TELEFONU! Tedy odpojte kabely, podržte "modré tlačítko" a zapněte zařízení. Na otázku zda provést MASTER RESET odpovězte YES. Reset může trvat i deset minut, takže buďte trpěliví.

Tak bohužel článek 2785 nejede. Jede jen 2784 a pak až 2786. Kde na to autor teda přišel? Díky za info.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od ihorak
    Tak bohužel článek 2785 nejede. Jede jen 2784 a pak až 2786. Kde na to autor teda přišel? Díky za info.
    Prekvapive na clanku s ID 2785, ktery samozrejme v dobe psani prispevku byl pristupny... To, ze TEDKA nejede, je uz vec bohuzel jina

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

A nepodařilo se to někomu stáhnout? Byl bych vděčný.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Hledám to už asi 14 dní a našel jsem pouze italskou verzi. Ta výše uvedená byla k dispozici asi velice krátkou dobu a byla hned ztažena. Také jsem se někde dočetl že tento upgrade je dílem někoho neznámeho (byl tam uveden jeho nick a část mailové adresy) . Odepsal mi Galfar že jej má na FTP, ale nějak se mi tam neposařilo dosat.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Luke.CZ
    Hledám to už asi 14 dní a našel jsem pouze italskou verzi. Ta výše uvedená byla k dispozici asi velice krátkou dobu a byla hned ztažena. Také jsem se někde dočetl že tento upgrade je dílem někoho neznámeho (byl tam uveden jeho nick a část mailové adresy) . Odepsal mi Galfar že jej má na FTP, ale nějak se mi tam neposařilo dosat.
    Já jsem se po tom koukal i na DC++, na Kaaze...prostě všude...a na DC jsem to našel, ale ti co to měli, neměli volné sloty a nebo mi to pokaždé stornovali. (vždycky jenom češi, zajímavé, že)...no, budu to zkoušet dál....

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

http://hostultra.com/~mpxupgrade/mpxupgrade.html je to trochu slozitejsi ale tady jsem to sosnul telefon mi prijde az zitra takze jsem to jeste netestoval. dejte vedet jestli to chodi pokud to nekdo skusite

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od mcgogo
    http://hostultra.com/~mpxupgrade/mpxupgrade.html je to trochu slozitejsi ale tady jsem to sosnul telefon mi prijde az zitra takze jsem to jeste netestoval. dejte vedet jestli to chodi pokud to nekdo skusite
    Tak jak jsem předpokládal, tak to nefunguje, prostě si nemůžu přes ten AOL stahnout ten filelist....sakra...help

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Bez problémů jsem to stáhl, ale je tam upozornění které mě od upgradu odradilo. Zatím neexistuje pro 2003 aplikace pro podporu MMS.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Luke.CZ
    Bez problémů jsem to stáhl, ale je tam upozornění které mě od upgradu odradilo. Zatím neexistuje pro 2003 aplikace pro podporu MMS.
    To je jedinej soubor kterej se mi nepodarilo stahnout read this after instaling anything nebo tak neco nemohl by si mi ho pls poslat na mail mcgogo@email.cz diky mcgogo

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Flash WM2003 na MPx200
    Od Dvora21 v sekci Motorola
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-04-2008, 09:52
  2. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 23-11-2007, 14:06
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-08-2007, 20:53
  4. Nejde upgrade na WM2003 (mpx200)