Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak dostat emaily z PDA do PC.

ivarek_ce4you (6)|12.2.2009 19:50
Zdravím vespolek.
Mám následující problém,pokusím se ho popsat co nejdetailněji.
Měl jsem pc s XP a synchronizoval jsem s ním pda Asus 639 s WM6 pomocí active sync,konkrétně emaily.Takže mám nyní v pda cca 60 emailů stažených z Outlook 2003.
Pak jsem přeinstalovával os na Visty,jenže jsem podělal zálohu pošty,takže o všechnu poštu jsem přišel,tedy až na tu co mám uloženou v pda.
A teď k otázce....jde nějakým způsobem dostat ty emaily z toho pda do outlooku 2003 s Vistama?Ani nemusím do Outlooku,klidně někam na disk ale abych je měl v pc.
Něco jako synchronizace ale opačným způsobem..z pda do pc.
Díky všem za jakoukoliv radu.
Zdenek Malinsky (9781)|14.2.2009 15:18
Nevím, zda se u Vist něco nezměnilo (kromě toho, že místo AS je WMDC), ale s XP jsem takto přesypal data z PDA do PC (zda maily už nevím, ale kontakty úkoly a události ano).
Stačí si to na začátu snchronizace správně nastavit. Pro všechny případy si zazálohuj PDA.
ivarek_ce4you (6)|14.2.2009 15:57
No ono je to složitější o to že ta původní synchronizace byla provedena s jiným názvem pc než nyní.Když chci momentálně nastavit synchronizaci s nynějším pc (názvem) tak mi to píše že pokud to potvrdím tak původní soubory (emaily) budou odstraněny.
Už fakt nevím co s tím.Bohatě by mi stačilo jako to třeba funguje v Outlooku,tzn otevřu email,dám uložit jako a uložím ho normálně kam chci jako texťák.Jenže to mi v tom Outlooku v pda nefunguje...:(