Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Jak dostat emaily z PDA do PC.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Zdravím vespolek.
    Mám následující problém,pokusím se ho popsat co nejdetailněji.
    Měl jsem pc s XP a synchronizoval jsem s ním pda Asus 639 s WM6 pomocí active sync,konkrétně emaily.Takže mám nyní v pda cca 60 emailů stažených z Outlook 2003.
    Pak jsem přeinstalovával os na Visty,jenže jsem podělal zálohu pošty,takže o všechnu poštu jsem přišel,tedy až na tu co mám uloženou v pda.
    A teď k otázce....jde nějakým způsobem dostat ty emaily z toho pda do outlooku 2003 s Vistama?Ani nemusím do Outlooku,klidně někam na disk ale abych je měl v pc.
    Něco jako synchronizace ale opačným způsobem..z pda do pc.
    Díky všem za jakoukoliv radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nevím, zda se u Vist něco nezměnilo (kromě toho, že místo AS je WMDC), ale s XP jsem takto přesypal data z PDA do PC (zda maily už nevím, ale kontakty úkoly a události ano).
    Stačí si to na začátu snchronizace správně nastavit. Pro všechny případy si zazálohuj PDA.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

No ono je to složitější o to že ta původní synchronizace byla provedena s jiným názvem pc než nyní.Když chci momentálně nastavit synchronizaci s nynějším pc (názvem) tak mi to píše že pokud to potvrdím tak původní soubory (emaily) budou odstraněny.
    Už fakt nevím co s tím.Bohatě by mi stačilo jako to třeba funguje v Outlooku,tzn otevřu email,dám uložit jako a uložím ho normálně kam chci jako texťák.Jenže to mi v tom Outlooku v pda nefunguje...

Podobná témata

1. Proč se mažou emaily?
    Od Zdendys75 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 09-02-2009, 20:30
  2. Jak dostat klasické programy z PC dostat do PDA?
    Od Honza Cech v sekci Programování
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 18-05-2006, 21:31
  3. Notifikacni emaily na ce4you
    Od Pavel Koza v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 07-11-2005, 11:55
  4. pošta - emaily
    Od GROOVEMAN_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 25-02-2004, 20:35