Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro a stereo headset HTC BH S100

st.tom_ce4you (365)|12.2.2009 18:30
Ahoj vsem, koupil jsem si Touch Pro a z drivejska uz vlastnim stereo headset HTC BH S100, ale vubec toto zarizeni nemuze Touch Pro najit. Pouzival jsem pred tim Voxe a na nem to behalo bez problemu... Nevite nekdo prosim co s tim?

diky moc!
Sako verife (476)|12.2.2009 20:20
zkousel jsi BT prepnout do modu sparovani a pak jej teprve zkusit nechat vyhledat??
st.tom_ce4you (365)|12.2.2009 21:23
rezim sparovani je viditelny pro ostatni zarizeni? Pokud ano, tak to mam zapnute a stejne nic :-(
MaxxMaxx (85)|12.2.2009 23:57
Ahoj tiez som dnes kupil handsfree ale Plantronics Voyager 855 Bluetooth headset + stereo a parovanie bolo takmer same a bez problemov tak neviem cim to je.Len som riesil kvalitu zvuku a to hack v registry,ale uz je to ok.
Skus to parovat s PC a ked nepojde tak reklamuj. Sry viac ti neviem pomoct.
Sako verife (476)|13.2.2009 12:46
[quote=st.tom]rezim sparovani je viditelny pro ostatni zarizeni? Pokud ano, tak to mam zapnute a stejne nic :-([/quote]

viditelne pro ostatni zarizeni je mobilu samozrejme dane, ale vetsina HF ma jeste to stejne pro sparovani se zarizenim. Vetsinou kombinace tlacitek na HF. Urcite by to melo byt popsane u HF.
Ja vlastnim BT HF Anycom a nemuzu si stezovat, v baleni byla dokonce i dalsi baterka do sluchatek, kdyby se nahodou uz te jedne snizovala nabijenim kapacita.