Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

psShutXP na HD + změna skinu

brona_ce4you (103)|12.2.2009 10:40
Ahoj, používáte někdo psShutXP Shutdown Manager na Touch HD (nebo WM6) a podařilo se vám změnit vzhled? V návodu píší, že po prvním spuštění programu by se měly v default adresáři /program files/psShutXP objevit dva soubory (psshutxp_skin.gif, psshutxp_skin_eng.gif), které postačí nahradit novými a po resetu zařízení bude vzhled změněn.

Když pominu, že se mi ani po několika startech programu zmiňované soubory nevytvořily, ani nahrátím nových do tohoto adresáře po restartu změnu vzhledu neprovedlo.

Jinak program funguje k mé maximální spokojenosti. Jen prostě ten WinXP vzhled nekoresponduje s TF3D prostředím.

Děkuji za nápady, bo
UserN1 (172)|12.2.2009 11:46
Tento soft nepouzivam, tak moc nepomuzu, ale jako alternativu kterou jsem zkousel a pomerne se osvedcila takze mohu doporucit je TouchOff z XDA.TouchOff je proveden ve stylu TF3D viz link

EDIT: nebo pak jeste tnyynt shutdown, ale ten jsem nezkousel, vse najdes v tomto vlakne
brona_ce4you (103)|12.2.2009 12:19
Vyřešeno. S CAB souborem staženým přímo ze stránek auta to nefungovalo. Ovšem s tímto "http://touch3d.blogspot.com/2008/11/obrazovka-vypnn-telefonu-ve-stylu.html" již ano a ten balík navíc obsahuje i vhodný skin. Tedy ok.

bo
brona_ce4you (103)|12.2.2009 14:56
Upravil jsem si existující skin k obrazu svému. Pokud by se někomu líbil, nabízím tady "http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=78&t=11863&p=87418#p87418" ke stažení.

Postačí přepsat soubor "psshutxp_skin_eng_vga.gif" tím staženým v adresáři /program files/psshutxp/

bo
radospol (175)|12.2.2009 17:17
Mal som v HD nainstalovany touch off,ale neviem ktory. Po obnoveni zalohy som on prisiel a teraz neviem ktory to bol. Pacil sa my tym,ze sa sam naaplikoval do tlacitka power,takze ked som ho podrzal,tak sa spustila app. Na inom mi to takto nefungovalo. Neviete nahodou, ktory to je? Alebo funguje to tak aj na tom hore uvedenom softe?
brona_ce4you (103)|13.2.2009 09:45
Funguje to i s tímto SW, pokud dodržíš tento postup. "http://touch3d.blogspot.com/2008/11/obrazovka-vypnn-telefonu-ve-stylu.html"

bo
radospol (175)|13.2.2009 13:56
Dakujem, funguje dobre aj skin vyhovuje:)
UserN1 (172)|13.2.2009 16:36
[quote=radospol]... Neviete nahodou, ktory to je? Alebo funguje to tak aj na tom hore uvedenom softe?[/quote]
Funguje tento nebo jak si zminoval TouchOff, na ktery jsem tu daval odkaz v mem predchozim prispevku. Tady kdyztak mate primo CAB pro Touch HD s celkem libivym skinem od panoshy a nemusite tak nic slozite nastavovat :))

brona_ce4you (103)|13.2.2009 20:52
Zvláštní však je, že na tomto skinu viz. výše jsou přehozené funkce (Shut Down a Soft Reset). Pokud jsem pochopil správně postup výroby skinu, tak ten má jasně definovanou velikost a hlavně aktivní oblasti. Ovšem funkcionalita těchto oblastí již není otázkou skinu, nýbrž programu samotného. Překvapilo by mne tedy, kdyby jednotlivé verze programu měly pokaždé např. reset jinde. To by docela po updatu uživatele mátlo.

bo
UserN1 (172)|14.2.2009 00:17
Spravny postrech, nicmene tady se nejedna ciste o skin na psShutXP, ale o jiny program z XDA s jiz vyse uvedenym skinem. Proto je mozne aby byly aktivni oblasti prohozene. Mam vyzkouseno, ze funkce jsou opravdu tak, jak jsou zobrazeny na obrazku a jsou plne funkcni. Navic narozdil od psShutXP telefon opravdu uplne vypne misto klasickeho uspani jako to je prave u psShutXP. Nebo vite nekdo jak nastavit v psShutXP, aby tel uplne vypnul?